Minsk - With Echoes in the Movement of Stone

Αφού το Sludge θρεντ είναι μάλλον μικρό να τους χωρέσει, τα μεταφέρω κι εδώ να μιλάμε για μια από τις πιο αναμενόμενες κυκλοφορίες του έτους της κατσίκας.

Εγώ με το νέο κομμάτι προσκύνησα πάντως!

η συνεχεια του πανοπτικον ειναι οι μινσκ.

To “Ritual Fires…” είναι αριστουργηματικό. Αν συνεχίσουν στην ίδια ποιότητα και το καινούριο αναμένεται φανταστικό. Θα κάνει παρέα με Giant Squid και CBP.
Το καινούριο κομμάτι στο γνώριμο ύφος, όμορφο.

Α, και επίσης:

We intend to stick around for a while and do a couple weeks worth of shows across Europe between April 23 and May 5. The tour is being booked right now, and some dates will be posted in soon.

:!:

Nαιιι επιτελους νεα πραγματα απο Minsk.Ειναι θεοι και το νεο τραγουδι πολυ καλο…Επιτελους γιατι βαρεθηκαμε ολοι τα νεα κλισε “ποστ-μεταλ” συγκροτηματα που ξεπηδουν.Να και κατι αυθεντικο.Οτι ταμπελα και αν εχει…Narcotics And Dissecting Knives ρεεεεεεεεεεεεεεε

Αναμενουμε σε αναμμενα καρβουνα.

Εχω ακουσει το νεο κομματι γυρω στις 10 φορες ξερωγω.

Btw, κριτικη για το προηγουμενο, προς οσους τυχον ενδιαφερονται: http://www.rocking.gr/review1530.php

Το θρι μουνς πρέπει να μετονομαστεί σε θρι μ*νάρες γιατί είναι το ιδανικό τους υποκατάστατο!:smiley:
Αααααργγκκχχχχχ!!! Είμαι στη δουλειά και μ’έχουν πιάσει στερητικά σύνδρομα! Το θέλω!

Εισαι απολυτα σωστος σε οσα λες στο ρεβιου.Μονο σ’εμενα αρεσε περισσοτερο το “Out of a center…” απο το “the ritual fires…”?Fuck!.Κανα ριβιου για το out of a center εχουμε?

Gracias senior! Για το ‘‘Out of a Center’’ δεν εχουμε κατι, δυστυχως.

Το artwork μ’ αρέσει αρκετά. Το καινούριο κομμάτι υπόσχεται πολλά! Άντε να δούμε :!: Ελπίζω να είναι μια άξια συνέχεια του ritual fires. Όχι ότι μας χάλασαν out of a center και burning ε!

Καλόοοοοο!

Ρε σεις τι ξέρετε για pre-order και τέτοια?

Στο σάιτ της ρηλάψ πάντως, ακόμα το Ritual Fires έχει ως πρόσφατη κυκλοφορία, και το σάιτ της μπάντας είναι υπό κατασκευή. Υπομονή.

Ειλικρινά, αν ξεπεράσει το ritual fires τρεχάτε να κρυφτείτε.

Tο εξώφυλλο δεν πλησιάζει καν το προηγούμενο, αλλά who cares =)

για να μην σας έρθει κεραμίδα, προειδοποιώ και λάβετε τα μέτρα σας.

Στο Roadburn έπαιξαν εκτός επό το έπος three moons, κι άλλο ένα καινούριο κομμάτι, το οποίο γκρεμίζει σπίτια!
Ναι! Τόσο καλό!

Αν όλος ο δίσκος είναι έτσι, ετοιμαστείτε να τις βγάζουμε και να τις κοπανάμε στον τοίχο!

καινούριο κομμάτι παίδες. Means to an End ο τίτλος.
Υπνωτιστικό. Αυτά είναι!

Ωραίος. Τώρα το ακούω, αρκετά καλό. Μπορεί να μην έχει σχέση (ούτε καν μιλάμε για επιρροή), αλλά οι φωνητικές γραμμές και ίσως και λίγο η χροιά (γενικότερα) είναι καρφί αυτές του Μike Stanne των DT στο Projector. Συμπτώσεις.

Ωραίο ακούγεται, αλλά έχω αρχίσει να φοβάμαι τις επιλεκτικές προακροάσεις από άλμπουμ που περιμένω!

Πάντως, δεύτερο δείγμα θετικό!

Ντοπέ βγήκαν!

Διέρρευσε κορίτσια!

Τώρα το ακούω, αν και δε με βλέπω να προλαβαίνω να το ακούσω ολόκληρο!

Πάντως, από το πρώτο κομμάτι σε πιάνει απ’ τα @@ !

με προλαβε ο forkboy :stuck_out_tongue:

Ολεθρος 8O 8O 8O 8O 8O

Kατεβαινει ετσι και αλλιως αλλα το αποπανω σχολιο ειναι λιγο :vibrate: :bounce: