Sludge δίσκοι

Το’ξερα!!! :stuck_out_tongue:
take your time και ετοιμάσου για τίμιο, φίνο σλατζοστόνερ! :smiley:

double post :stuck_out_tongue:

Φρέσκο πράμα κυρίες μου!

Behold! The Monolith s/t EP

Με προβλημάτισαν αυτοί εδώ οι κύριοι, ως προς το ποιό θρεντ να τους βάλω, αλλά τελικά η HOF-ική αρκουδίλα υπερίσχυσε. Βαρύ doom/stoner με μαστοντονιές, HOF-ιές, λίγες φροστ-ιές, βρώμα, δυσωδία. Περσινό ντεμπούτο ιπί, που παίζει και ολάκερο στρήμιν ναούμ στη σελίδα τους www.myspace.com/beholdthemonolith
Ελπιδοφόροι! Το LA δε βγάζει μόνο τσελέμπριτις, βγάζει και γορίλες! :smiley:

ακυρο για αλλου πηγαινε

7’’ split με δύο διασκευές στο ΘΕΟ Roky Erickson.

[SIZE=“2”]великолепно[/SIZE]

Πολύ καλοί ακούγονται αυτοί οι BTM που πρότεινε ο Bleedin!

Χοροπηδάτε αρρωστάκια!!! :vibrate::vibrate:

The gracious powers that be have allowed your first opportunity to sample something off of the upcoming Minsk album, With Echoes in the Movement of Stone. The album opener, Three Moons, has been posted.

The new one will be in stores in the US on May 26, and internationally on June 1. You might also have noticed a different look to the site, thanks to our friends at Relapse Records, who bring you a little taste of the artwork as well. Thanks for checking it out.

For all of those who keep asking, we ARE coming to Roadburn and Asymmetry Fests this month. Do not worry. We promise you a couple weeks worth of European tour dates within the next few days. Thanks so much for your letters and comments. We will be there!

Ακούμε και προσκυνάμε καινούριο ΥΜΝΟ εδώ:
www.myspace.com/minsk

Πάρτε κι εξωφυλλάρα:

Αν διαρρεύσει τίποτις και το πάρουμε είδηση, εννοείται πως ενημερώνουμε πάραυτα ε!

Πάμε μωρή μπαντάραααα!!!

Το καινούριο κομμάτι σε 3-4 ακροάσεις μου φέρνει σε δίδυμο αδερφάκι του White Wings. Οπότε…

[SIZE=“5”]ΚΑΒΛΑ![/SIZE]

Bleedin καλυτερα να ανοιξεις Θρεντ, μιας κι απ’ οτι βλεπω ειμαστε πολλοι.

Για το νεο κομματι, τι να πω. Απλα ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ.

Μακαρι να το παιξουν στο Roadburn. Μακαρι.

Κομματάρα κλασικά.
Ε, και ο δίσκος αναμένεται στα γνωστά υψηλά επίπεδα.

Καινούριο σταφφ, κατευθείαν από το Νότο.

Food - Food [2009]

Σαμπαθίλα, τρου φωνητικά και μηδενικές progressivoalternative επιρροές. Γουστάρουν Grief και το δείχνουν. Έχουν και κάτι υπέροχα χρατς χρατς στον ήχο, που τον κάνει ακόμη πιο καλτ. Αρρωστάκια τύπου Bleeding θα γουστάρουν αρκετά. Ρισπεκτ στο όνομα επίσης, είναι όσο πιο σλατζ γίνεται.

Το βρίσκετε στους ρώσους. Ευχαριστούμε το Electric Requiem για τις όμορφες προτάσεις που κρύβει.

και πάνω που μ’είχε πιάσει μια λιγούρα! :smiley:

Ακούω μέσω μαισπέις! Οι κιθάρες είναι πιο χέβι κι από @@ γορίλλα!

Κατεβαίνει κιόλας! =D>=D>

Έτσι. Βρωμάει πρασινίλα ο δίσκος! 2η ακρόαση στα καπάκια.

Αφού δεν πρόλαβα να ποστάρω τους Food, παρόλο που τους είχε πάρει το μάτι μου σε γνωστό site, θα ποστάρω τούτο δω.

Salome. Sludge με γυναικεία φωνητικά (!!!). Και κιθάρα, ντραμς. μόνο.

Πάρτε μια γεύση της μπάντας: http://www.myspace.com/salomedoom

Η κυρία συμμετέχει και στο τελευταίο Agoraphobic Nosebleed!

Α, βγήκε και ep Electric Wizard - The Processean (Procession). Δεν τρελάθηκα.

Έπειτα από πλύση εγκεφάλου του zafrock το άκουσα κι εγώ το Food. Πράγματι καλός ο δίσκος. Αυτό το χρατς χρατς ήταν το κερασάκι στην τούρτα :Ρ
Και οι salome ωραίοι (από myspace τους τσέκαρα). Το λέει η καρδιά της κοπελιάς :stuck_out_tongue:

Όπως γύρναγα σήμερα από δουλειά/σχολή, ξαναέχωσα το Food στο μπ3.
Τα’δα όλα λέμε. Heavy όσο δε μπάει, παραγωγή σάπια όπως μας αρέσει, και τα “βινυλιακα” χριτς-χριτς μού θύμισαν τις εποχές που ήμουν πιτσιρίκος και αντέγραφα σε κασέτα τα βινύλιά μου (και των φίλων μου) και τα άκουγα στο walkman. Γάμησε! Έυγε Ζαφ!

Φχαριστώ ρε. Τα εύσημα στο ηαρ όμως, ξέρεις εσύ. :wink:

το food ειναι heavy as fucks:!::!::!:8O

γεια σας.

Κανω ενα name drop.

Deviniance

μλκ, ήσουν ο τελευταίος που περίμενα να κάνει bump εδώ!!!