Misfits (TV)

fixed

μπαζολα μπορει να ειναι,αλλα εχει γαματη προφορα :!:

Ο Κερτις ειναι τερμα ΑΧΡΗΣΤΟΣ και αδιαφορος,οποτε τον δειχνει τσατιζομαι.

συμφωνω κι εγω με το θεριο, κερτις ο πιο αδιαφορος χαρακτηρας μακραν, αντι να φυγει αυτος πανε και βγαζουν νεηθαν? αν ισχυει οντως δε θα ειναι το ιδιο καλη η σειρα. κελλυ αλητεια γαμω τις προφορες οντως, αν και ωρες ωρες με εκνευριζει κι αυτη καπως.

Και γαμώ η σειρά. Επιτέλους μια αλλάγη από τα sitcoms. Στηρίζουμε Κέλλυ. Και γαμώ είναι

Αν φύγει ο Nathan η σειρά χάνει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. Θα είναι μεγάλη μαλακία

Bγηκε το extended trailer για την αποχωρηση του Nathaaaan !!

http://www.channel4.com/programmes/misfits-online-vegas-baby/4od

!!!

αυτο ειναι το ενδιαμεσο επεισοδειο που εξηγει και καλα τι απογινεται ο Νειθαν;;;

υ.γ. Ο μαν που παιζει τον καινουριο χαρακτηρα ειναι θεος. για οποιον εχει δει το this is England, είναι αυτος που επαιζε τον Woody.

Aποτι καταλαβα θα βγαλουνε ενα 1ωρο επεισοδειο για τον Ναθαν.

Καλη φαση ο Woody !! To This is England ειναι ταινιαρα !! Δεν τον πηρα πρεφα

Ξενέρωσα πολύ με την αποχώρηση αυτού. Όλη η σειρά άνετα ήταν ο Νέιθαν. Οι άλλοι πραγματικά δεν με συγκίνησαν καθόλου. Κρίμα.

Πετυχε η κοπελια μου τον ηθοποιο που παιζει τον Simon σε ενα μαγαζι στο Καρντιφ και ενω φωνάζαν σαν τρελές κατι Ουαλές λυσάρες που τον είδαν, αυτός είχε πάρει την [I]συνεσταλμένη/ντροπαλη/καποια μερα θα σας σκοτώσω[/I] φατσα που έχει στον πρώτο κύκλο :D:D:D

βγηκε το 3.01

υπαρχει κανεις που το εβλεπε περυσι επεισοδιο-επεισοδιο για να μου πει ποσο γρηγορα βγαινουν ελληνικοι υποτιτλοι ;
να περιμενω καμια μερα ακομα ή να το δω με αγγλικους ;

Εκπληκτικό το ξεκίνημα της 3ης σεζόν. Δεν το περίμενα καθόλου, λόγω της γνωστής… “φυγής”. 10/10 το 3x1, χαλαρά.

Τώρα, για τους υπότιτλους, μιας και είμαι στην ομάδα της μετάφρασης της σειράς, και επειδή η ομάδα έμεινε “ορφανή”, καθώς “έκλεισε” το σάιτ στο οποίο ανήκε, μέχρι να βρει νέα “στέγη”, το θέμα παγώνει. Όταν με το καλό βρεθεί η νέα στέγη, θα αρχίσει πάλι να ανεβάζει. Τώρα, αν αλλάξει κάτι, νομίζω πως θα το καταλάβετε.

θεΐλα

Aυτο ειναι το τελειο με τη σειρα, ακομα και το 1ο ep ειναι τελειο.

ντάξει και γαμώ το πρώτο της σεζόν!!! οκ λείπει ο θεούλης αλλά ακόμα και έτσι μια χαρά τα πάει

ο καινούριος ο γαμιάς εαυτός του είναι θεουλάκος επίσης!!!

καλυτερο το 3 απο το 2

[SPOILER]μ’αρεσε ο κομιξακιας
με κουραζει ολο αυτο με τον χρονο, ποσο μαλλον οταν κανονικα δεν θα επρεπε να ξερει η αλισα οτι ο ανθρωπος με την μασκα ειναι ο σαιμον γιατι στο επεισοδιο που το εμαθε (lactokinesis), στο τελος ο κερτις γυρισε τον χρονο πισω.

απο τις νεες δυναμεις μου εχουν αρεσει του Nathan, του Rudy, του κομιξακια, αυτης που σταματουσε τον χρονο και της Kelly

Της Alisha και του Kurtis δεν μ’αρεσουν και ο Simon ουτε που εχει.[/SPOILER]

[SPOILER]πολυς χρονος στον τυπο με τις δυναμεις. Ας δειξουν περισσοτερο Rudy.

Τους τιτλους δεν τους αλλαξαν. Στις σκιες φαινεται η αφανα του Nathan και γενικα δειχνει τις παλιες δυναμεις[/SPOILER]

[SPOILER]λυπηθηκα για τον probation worker
ηταν απο τους καλυτερους χαρακτηρες
ελπιζω να φερουν κανεναν καινουριο καλο[/SPOILER]

[SPOILER]το καλυτερο φετινο επεισοδιο το 7
παμε για το τελευταιο τωρα και του χρονου παλι[/SPOILER]

Εριξα πολυ γελιο με το τελευταιο. Ειχε καλα σκηνικα!

ειδα το πρωτο χτες… καλη φαινεται κ με γαματες ατακες…:slight_smile: