Misfits (TV)

χθες βγήκε το 4x01

[SPOILER]


[/SPOILER]

Παει και ο τελευταιος απο τη παλιοσειρα…
Η αληθεια ειναι η σεζον ξεκινησε ασχημα, το 1ο δε μαρεσε καθολου αλλα μετα ανεβηκε πολυ.
Τωρα δε ξερω πως θα συνεχιστει…

" My cock is out there ! Somewhere! "

[SPOILER]Πάντως πλέον τα επεισόδια δεν περιέχουν καθόλου κωμωδία. Πάλι κρατάνε ένα επίπεδο. Δηλαδή δεν θέλεις να το κλείσεις και περνάει ευχάριστα η ώρα αλλά δεν είναι όπως παλιά που έλεγες τι ήταν αυτό που είδα (πχ λακτοκίνησης) και φυσικά λείπει μια κεντρική ιστορία για να τα συνδέει όλα.

Ο Κιέρτις ήταν ο πρώτος που έπρεπε να φύγει από τους παλιούς. Από τους νέους μ’ αρέσουν και οι δύο πρωταγωνιστές. Όχι τίποτα τρελά πράγματα αλλά έχουν την φάση τους. Από τους υπόλοιπους ο ξανθός που δεν έχει πουλί είναι αρκετά κακός ηθοποιός και στις αντιδράσεις μου θυμίζει τον Seth αλλά ευτυχώς έφυγε κι αυτός. Σε αυτόν που υποκλίνομαι όμως και πρέπει να του αφιερώσουν επεισόδιο είναι ο νέος επιστάτης. Κορυφαίος. Επίσης νομίζω πως αυτή που σκότωσε τον κούνελο στο τελευταίο επεισόδιο θα γίνει lead character [/SPOILER]

Νεο επεισοδιο 23rd October μολις ειδα διαφημιση!

ειδα το πρωτο και με επιασε νευρικο στη σκηνη με τον μπαρμαν και τον φιν. Καταλαβατε

το’πιασα παλι μετα απο 2 (?) χρονια σχεδον… ξεκινημα 4ης αρκετα καλο, εχω δει 3 επεισοδια κ παρολο που οι περισσοτεροι την εχουν κανει κρατιεται σε πολυ καλο επιπεδο…
νομιζα οτι η 4η ειναι κ η τελευταια αλλα ειδα οτι εχει κ 5η…