Mo better club

[quote="“space queen,post:16,topic:11170”]
[SIZE=“4”]βασικα ολοι εσεις που θελετε ΚΑΙ ροκ ΚΑΙ ωραιο γκομενακι, ειστε ωραια γκομενακια??[/[/SIZE]QUOTE]

θεϊκό πόστ Νο 1 :bow2::bow2:

Θεϊκό πόστ Νο 2 :bow2:

Πάντως εγώ καμιά φορά πάω τις Τετάρτες για την dark μουσική. Σε ποιά “κατηγορία” κατατάσσομαι; :-k 1.Σαβούρα 2.Diva 3.Και τα δυο παραπάνω 4. Κανένα από τα παραπάνω :p:p:p:p σσ έχω με το μέρος μου bleedin και δεν φοβάμαι τίποτα:D

Τετάρτη δεν έχω πάει ποτέ.

Καλύτερα από (παλιό) Underworld και Second Skin?

εμενα τις πεμπτες μου αρεσει αν και φετος δεν εχω παει ακομη να δω (ακουσω) και την αλλαγη των ηχειων(ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ).
και πιο πολυ μου αρεσει που ξερω οτι αν ειναι πεμπτη/ειμαι εξω και δεν θελω να γυρισω χομ πριν ξημερωσει θα παω μο και θα λυσσαξω.και αυτο μου φτανει.

Έλα, σε περιμένουμε.

Σιγά την αλλαγή στα ηχεία πάντως, ο ίδιος ΘΟΡΥΒΟΣ είναι. :smiley:

ΟΧΙ !!! [-X[-X

τι να πω ρε κοπελλια δεν μπορω να απαντησω αν ειμαι ωραιο γκομενακι

αλλα μπορεις να ρωτησεις καποια απο τις πρωην κοπελες μου , νομιζω ξερεις τουλαχιστον 1 (η μηπως ειναι 2 ?) :wink:

και για καποιον που ρωτησε για τα ηχεια

ναι τα ηχεια στο μο μπετερ ειναι οκ πλεον τερμα τα ματωμενα αυτια

Περυσι χειμώνα πεμπτες επαιζε τίγκα κασέτα και βασικά τιγκα nu-metal.
Αν άλλαξε κατι δεν ξέρω.
Όσο για τα γκομενάκια καλά κανει και ρωτάει η Space Queen… ειμαστε παιδαροι ολοι κι εχουμε και απαιτήσεις…:p:p

awake love is blindness, οποτε η γνωμη δεν μετραει

Όλο τσιτάτα είσαι συ σήμερα.

τα ποτα στο μο ειναι πετρελαιο η μουσικη βενζινη και τα γκομενακια κηροζινη!!και εγω ειμαι οικολογος…

επικό πρώτο ποστ? :-k

Όχι ιδιαίτερα.

Μήπως εννοείς ότι δεν είναι επικό το ποστ της space queen όσον αφορά αν είστε γκόμενοι; εγώ το βρήκα εύστοχο ή εννοείς τίποτ΄άλλο (σσ. με ζαλίζουν και στη δουλειά από το πρωί και δεν την παλεύω)

η αλεπου 100 το αλεπουδακι 110 χαχαχαχαχα καλα δεν επιμενω αλλο :roll:

αληθεια που εμαθες το love is blindness ?

ετσι ειναι αμα εχεις καλο δασκαλο γινεσαι ξεφτερι στα τσιτατα (και οχι μονο εκει) 8)

me malwneis?

Τις Πέμπτες όντως το πρόγραμμα τα σπάει. Μερικά κομμάτια είναι στάνταρ, αλλά είναι αυτά που σίγουρα όλοι θα γουστάρουν, και από 'κει και πέρα όλο και κάτι που δεν έχεις ξανακούσει εκεί θα πέσει. Όπως και να 'χει, δε με νοιάζει αν παίζει χιτάκια γιατί πάω να διασκεδάσω και σχεδόν πάντα περνάω υπέροχα όπως τη προηγούμενη βδομάδα (ΚΡΙΣΠ!!)
Γενικά στηρίζουμε Πέμπτες και καύλα. Αυτό

Όχι, απλώς το αναφέρω.
Πετυχημένα είναι άλλωστε αντίθετα με την πλειοψηφία του φόρουμ.

:oops: και εγω ημουν ετοιμη να αρχισω τσακωμο

Αύριο στο Mo, ξύλο υπό τους ήχους των Sepultura! :lol:

για ξυλο καλοι ειναι, οντως