Mo better club

ψιτ τζεστερχεντ, μια θερμή παράκληση.

Αυτός ο τιτζεης που έπαιζε χτες κατά τις 4.30 που σκάσαμε μύτη να κλειδωθεί στο υπόγειο, να τον απαγάγουν παλαιστίνοι εξτρεμιστές, να κάνουν τα ΜΑΤ επειχήρηση-σκούπα πάνω του, ΚΑΤΙ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ!

Μακράν ο χειρότερος που είχε το εν λόγω τίμιο μαγαζί.

ti epaize?

χώρια ότι πολλά κομμάτια τα έκοβε χασάπικα, οι αλλαγές ήταν “ότιναναι” (νταξει αυτό δεν είναι απαραίτητα κακό) αλλά διάλεγε τις περισσότερες φορές ψόφιο πράμα. Καθόλου “ανεβαστικό” πρόγραμμα.

εμ αμα ηρθες σαββατο ετσι ειναι…
τετοια παιζει και αν δεν κανω λαθος αυτος παιζει εκει χρονια τα σαββατα οποτε τα παραπονα σ στη διευθυνση χαχαχαχαχα

bleeding

just curious,exeis paei pote savvato sto alley cat ?

pws leme , me ultrex loustikes ?

skase sto alley k 8a deis.savvato to mo einai mono gia after fash meta tis 5 apla logw tou panikou pou ginetai

gia mousikh , panta alley prin

(de kanw allo post giati exw pc problem k pairnei mono greeklish)

εννοείται πως έχω πάει.:slight_smile:

αμα δεις την ώρα που έγραψα ότι πήγα, καταλαβαίνεις πως ακριβώς για το “άφτερ” έσκασα.

Το ΜΟ έχει έναν ψηλό μαλλία για μετρ που με την συμπεριφορά “γιος του Γαμάο” που έχει, είναι ο λόγος που δεν σκάω στο μαγαζί γιατί 2 στις 2 φορές πέρσι παραλίγο να του φάω τη μύτη. Όξω.

καλα…αν ηταν να χαλιομαστε για τον καθε ενα απο αυτους…δεν θα πηγαιναμε πουθενα!:stuck_out_tongue:

Θα πω και εγω μια γνωμη αν και το μαγαζι για τα γουστα μου ειναι ψιλοακυρο αλλα εχω παει 2 πεμπτες . Μουσικα μ αρεσαν αντε το 20% των τραγουδιων πες " ειμαι αλλου γουστου " τωρα οσο για τον κοσμο, πραγματικα πιστευω πως δεν ειναι ακριβως ροκ κοσμος αυτος. ηταν αρκετα πιο ακραιος, μπορει να επεσα και σε ακυρες περιπτωσεις δεν ξερω :-s

ρισπεκτ σε εναν παππουλη που ειχε σκασει ξημερωματα και ηταν εντελως born to be wild :smiley:

πιστευω οτι τις Πεμπτες το Μο εχει ενα θεμα “επαναληψεων” αλλα ΟΚ, πολλα μαγαζια το κανουν.

Τις υπολοιπες μερες ειναι ανυπαρκτο.
Πρεπει ή να εχω ΠΑΡΑ πολυ καλη παρεα (και δεν κανω καλες παρεες!:p) ή να ειμαι τοσο τυφλα/κουρασμενος/να βρεχει για να μπω μεσα αλλη μερα.

δε ξερω αν λεμε τον ιδιο

αλλα ειναι ενας που φερνει σε σαββοπουλο στο πιο ροκ που ειναι απλα ΘΕΟΣ

και επειδη του εχω μιλησει ειναι οντως πιο ΡΟΚ απο ολα αυτα τα δηθεν ροκ τυπακια που η ροκια τους τελειωνει ξερω γω σε ενα ταττοο η κατι παρεμφερες

μεγαλος θεος ναναι καλα οπου κ αν ειναι

Φοραγε δερματινο παντελονι και δερματινο γιλεκο που ειχε σταμπα πισω τι σταμπα ειχε δεν θυμαμαι ακριβως, μουσι αρπρο αρκετα μακρυ, ναι ειναι ενας θεοουλης αν λεμε τον ιδιο.

τον ιδιο πρεπει να λεμε

ασπρο μουσι σαν ενας ροκ αι βασιλης με γυαλακια

ειναι μεγαλος θεος και πολυ καλος ανθρωπος

του ειχα δωσει καποτε ενα cd tool

δε θυμαμαι το ονομα του ρε γμτ

ανyway θεουλης 100%

Μήπως λέμε τον Χασάν? Μορφάρα που σκάει και σε αρκετά live ?

δε θυμαμαι το ονομα του ρε συ μαλακια κ εχουμε μιλησει αρκετες φορες που τον εχω πετυχει σε συγκεκριμενο ροκ μπαρ

γυαλακια
ασπρο μουσακι
μεγαλη μορφη μακαρι ναμαστε κει εμεις ετσι οταν μεγαλωσουμε παει κ σε ροκ συναυλιες :!:

pe\m/pth σημερα

my thought …exactly!:stuck_out_tongue:

Είχα καιρό να πάω…γενικά είναι πάντα οκ φάση αλλά πολύ κονσέρβα…ίδιες μπάντες ίδια κομμάτια…chrisP ήσουν χθες με μία μπλούζα tool?

αυριο πεμπτη\:D/

ρολογακι “Τσεστερχεντ”!
“στην επομενη μερα…το μερος θα ειναι…ΜΟ!”
:lol: