Ποιον mod συμπαθείτε λιγότερο?

Ζητάμε συγγνώμη εκ των προτέρων για αυτό το τελείως εγωκεντρικό και ματαιόδοξο τόπικ που ανοίγουμε εμείς οι mods, αλλά καθότι η αντιπάθεια του κοινού είναι δείγμα περηφάνειας και τιμής για τον απλό και ανώνυμο moderator, σας ζητάμε να ρίξετε την ψήφο σας στον mod που συμπαθείτε το λιγότερο.

Η μάχη προβλέπετε σκληρή (αν και είμαι βέβαιος, ότι ο monte θα φάει τη σκόνη μου).

Αν κάποιος ψηφίσει Cozy, να πάει να τον κοιτάξει γιατρός! :lol: :lol: :lol:

Εντιτ: Εμείς οι mods δεν ψηφίζουμε…

o monte ειναι μια χαρα… εσυ εισαι ο αρρωστος που καραδοκεις να κλειδωσεις θεματα και να δωσεις ποντους ποινης για πλακα…
μηπως εισαι ο υπαστυνομος karvounator (aka σαινης)???

Κανείς. Σχεδιάζω ανταρσία να σας πάρω την εξουσία :lightsabre:

Τα φαγατε ολοι επειδη ημουν αναποφασιστος.

τον κάρβου. εύκολα

χοχοχο!! βαλε τσε πολλ λε καλβου!!

Λοιπόν, εγώ μιας και με το Λούτρινο καρβουνακο εχω μιλήσει περισσοτερο απο τους αλλους μοδς θα ψηφίσω τον τζουτζούκο τον Μοντε. :stuck_out_tongue:

(πλακα! εννοείται Karvou forevah!)

Και ο ρουντις καλουλης αλλα αυτός δε μιλάει πολύ , κλασσικος σνομπ μοντερειτορ [-X

Ψοζυ και Μοντε δεν τους ξερω… Εχουμε αλλους? :-s

φένια εγώ λέω καλά λόγια για τα κορίτσα

τον κάρβου να ψηφίσεις

Φαντάσου…

Μίλησε μαζί μου και πλέον με ψηφίζει σε τόπικ με τίτλο “Ποιον mod συμπαθείτε λιγότερο?” :lol: :lol:

Τρέχω μόνος μου και βγαίνω δεύτερος!!!

Εγώ δε συμπαθώ τον Cozy γιατί δε θέλει να πάμε μαζί στρατό…:frowning:

  1. Κόζης. Η μοδερατόρικη συμπάθεια μου εδώ μέσα. Ήταν ο πρώτος που γνώρισα (η πρώτη εντύπωση μετράει δε λένε:p ), και κυρίως είμαστε συνάδελφοι:p Τα μάγουλα του είναι το trademark του φόρουμ.8)

  2. Κάρβου. Εξαίσιος μπαλαδόρος. Στον ένα και μοναδικό αγώνα που είχαμε παίξει μαζί, κατάλαβα αμέσως οτι είναι το άλλο μου ποδοσφαιρικό μισό. Και απ΄’οτι ξέρω είναι και δεινός σκιέρ!

Την τρίτη θέση τη διεκδικεί ο μοντε με το ροδόλφο. Χμ, δύσκολη απόφαση. Θα το αφήσω ισοπαλία αυτό.

Έδιτ: Τώρα είδα οτι το θρεντ λέγεται “ποιον συμπαθείτε λιγότερο”#-o

πάντως η τιτανομαχία άρχισε…

και αν μπουν να ψηφίσουν και οι χρήστες djole7, babis-ofsp, periergos, gourouni, kokkaliaris κτλ κτλ σε έχω εύκολα λούτρινε…

μισό… πάω να ξεμπανάρω τον Denader…

ωχ αμάν! ντέρμπι είναι η ψηφοφορία και έχει μπει και ο rudolf στο παιχνίδι! Για δες ο ψάρακας…

:? :?

πρωτο σοκ. (σκεφτηκα : καλα, βλάκας είναι? ) :roll:

Μετά απο αυτό ομως καταλαβα ότι λεει: ποιον συμπαθείτε λιγότερο και όχι περισσότερο… :? :-s

Eπίσης πώς αλλάζω την ψήφο μου? δεν θα με συγχωρήσω αμα εχω ψηφίσει τζαμπα το Λουτρινο! :frowning: :cry:

κ ποιον θα ψηφίσεις σαν να λέμε?

Όλοι οι μοντς τα ίδια κουμάσια είναι

:lol: :lol:

αυτό δεν το σκεφτηκα ακόμα. Λέω να κάνω κλήρο.

Μαλλον οχι. Τελικά για να είμαι δίκαιη θα ψηφίσω Cozy γτ ειναι ο μοναδικός που δεν εχει τύχει να ανταλλαξω ουτε κουβέντα εδω μεσα, οπότε εκ των πραγμάτων τον συμπαθώ λιγότερο (αφου δεν τον ξερω καν) ενώ με τους αλλους εχω μιλήσει και τους συμπαθώ (ας πουμε). Οποτε δεν θα παρεξηγηθεί. :smiley:

Πώς με κόβεις? Μοντε , μου επιτρέπεις να σε λέω τζουτζούκο?

Επειδή είναι Multiple Choice Poll, τους ψήφισα όλους κι έχω την συνείδησή μου ήσυχη. :smiley: :smiley: :smiley: :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

όχι. σε κόβω στα δύο.:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ψηφίζω Μοντε. :!: