Ποιον mod συμπαθείτε λιγότερο?

Monte σε αυτή την ψηφοφορία θα χάσεις. Δε μπορείς να μου πας κόντρα. Δες το όμως θετικά. Θα βγάλεις πολλά συμπεράσματα :stuck_out_tongue:

Αν στείλω φωτό μου που δεν είμαι “κόκκινος” θα μου δώσετε καμιά ψήφο; :stuck_out_tongue:

φίλε δεν έχω μπάτζετ. δεν μπορείς με λιγότερα από 3.800 ποστ να χτυπήσεις τα 5.800 +.

άλλα μου είχε υποσχεθεί ο κούρου όταν με έφερνε από την Γερμανία (!)

“Συμπαθω” και “mod” ειναι δυο λεξεις που συνιστουν οξυμωρο σχημα. Ψηφισα και τους 4, ακομα και Κοζη:!:

ρε σεις! Μυστική είναι η ψηφοφορία! Μη μας ψηφίζετε και τους 4! Ψηφίστε αυτόν που πιστεύετε και μη το πείτε :stuck_out_tongue:

βαλτε και τον κουρου ρεεεεεε

Εγω θα προτιμουσα να ειναι φανερη για να δειτε οτι σας μαυρισα ολους κορακια. Αν ντρεπομουνα δεν θα ψηφιζα καν! Πως την εχετε δει δηλαδη, οτι με το ζορι θα μας βαζατε? Αϊντε γιατι ετοιμαζεται η γκιλοτινα.

Βασικα δε συμπαθω κανεναν. Ειμαι μισανθρωπος:!:

:expressionless:

καλα καλα…λες κι εσεις δε μπορειτε να δειτε ποιοι σας ψηφισαν…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :smiley:

όντως δε μπορούμε να δούμε…

η σωστη απαντηση θα ηταν τουτη δω, αλλα εγω ρε παιδια δεν εχω δει ουτε εναν mod για δειγμα ποτε, μονο εναν editor σημερα που συνομιλησαμε, οι υπολοιποι που βρισκονται ακριβως (εκτος απο αυτο το τοπικ που ειναι μαζεμενοι) και γιατι μου περναν απαρατηρητα τα ποστς τους μεστο φορουμ :dizzy: ???

Karvou εύκολα…

Ρε παίδες γιατί μας βάζετε δύσκολα???

ποιόν να ψηφίσω τώρα???

τον Cozy που είναι σαν γνήσιος Λαρισαίος είναι κοκκινομάγουλος???

τον Karvou που σαν γνήσιος ροκάς με εμφάνισης φλώρου ολκής αφένος με προλαβαίνει αφέτερου έχει από τις πιο ολοκληρωμένες και σφαιρικές απόψεις που έχω ακούσει από άτομα της ηλικίας του???

τον rudolf που διατηρεί εκτός της παιδικής αφέλειας του -διαφορετικά δεν εξηγήται το ότι επιμένει να ακούει scorpions- διατηρεί και το παιδικό του πάχος??? μην ανησυχείς θα το ρίξεις μπόι :stuck_out_tongue:

ή τον

montechristo με τους απίθανους καζαμίες του???

τεσπα και οι τέσσερεις είστε υπέροχοι

εδιτ ψήφισα ανκάρμαν :lol: :lol: :lol:

ouaaouuuuuuuuu τι πνευματικος οργασμος ηταν αυτος??? (τους δικους μου δεν τους ξεπερνας παντως)

χοχοχο

νικάω για ένα! Οι ακαδημίες μου, μου δίνουν τη νίκη! (leris + kostis013)

Εσύ monte, συνέχισε με τους πάλιουρες :stuck_out_tongue:

κανεναν δεν συμπαθω λιγοτερο…ποιο πολυ συμπαθω ομως τον carvou,και πρεπει να ειναι πολυ καλο παλικαρι απο τα γραφομενα του…:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:

παντως ολοι ειστε καλα παιδια,απο κανεναν δεν εχω παραπονο…

εισαι ακυρος

@λερι: εισαι να οργανωσουμε αντι karvou κλαμπ??

Μετά σου λέει πως το γλύψιμο δεν περνά στις μέρες μας…[-X

Ψήνομαι στους 180 C …

Mόνο ένα πράγμα είναι χειρότερο από 4 mods.

4 επιδειξιομανείς mods [-X [-X

:stuck_out_tongue:

Eυκολο…τον Κοζι γιατι οταν θα γινουμε ροκ σταρ και θα βριζομαστε στα ΜΜΕ μετα τη διαλυση της μπαντας μας,για μουσικες διαφορές,πρεπει να υπαρχει και ενα "αγνωστο"παρελθον στην κοντρα που θα ξεσπασει.