Ποιον mod συμπαθείτε λιγότερο?

Μοντε γιατι ειναι ΑΕΚτσης απο τους χειροτερους, με λεει αγαπουλη και ποσταρει μπαζακια (πλην Σκαρλετ) στις ηθοποιες.

πάντως καλά είναι τα αποτελέσματα. Το ότι όλοι είμαστε λίγο πολύ στα ίδια, δείχνει ότι δεν επιλέγουμε να είμαστε αρεστοί στους χρήστες αντι να κάνουμε τη σωστή εφαρμογή των κανονών…

ΥΓ. Όσοι δε με ψήφισαν θα με βρουν εναντίον τους :stuck_out_tongue:

Εγώ τους αγαπάω όλους πάρα πολύ. Απαιτώ να κλειδωθεί το θρεντ, δε γίνεται να αντιπαθείς έναν μοδ.
Μόνο να τον αγαπάς.
Αυτά.
(σλουρπ)

Ρεεεεεε…το ifrit μου έκλεψε το γλυψ…εεε…την ατάκα ρεεεεε!!! :frowning:

Δεν αντιπαθώ κανένα. Δε γίνεται. Με την εξουσία δεν κοντράρεσαι. Είναι και αφροδισιακή άλλωστε!..:stuck_out_tongue:

(σλουρπ, σλουρπ, σλουρπ)

Εντιτ:

Και όπως λέει και ο Μολιέρος “δεν φταίει αυτός που κολακεύει, αλλά αυτός που θέλει να κολακευτεί”…:stuck_out_tongue:

+1000 :stuck_out_tongue: :lol:

Tον rudolf επειδη ειναι μεγαλο ποζερι…

είναι σαν 2η οικογένεια μου,είναι φανταστικά άτομα,όμορφα και έξυπνα,χαρισματικά.
δεν ξέρω τι θα έκανα στη ζωή μου χωρίς αυτούς.

θα ηταν μιζερη χωρις νοημα και ουσια οπως ηταν το rocking στην προ- kostis013 εποχη(μετριοπαθεια εεεεε???)

καλα…!σορρυ τοτε…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

να βρηκα και υποστηρικτη…

ολοι ειστε για τον πεο λεμε! :lol:

δικαιώνω όσους με πίστεψαν για μοδ.
βασικό κριτήριο να σε αντιπαθούν.:slight_smile:

Δύσκολη απόφαση…
Ο κάρβου μου έχει γράψει πόσα cds με πολύ ωραία τραγούδια και δεν έχει πει ποτέ του κακή λέξη για τους ΗΙΜ (εκτός από μία φορά νομίζω…):smiley:
Ο κόζυ μου έχει γράψει κι αυτός κάτι cds και βλέπει φανατικά lost!Με έχει πάει και σε συναυλία!:smiley:
Ο μόντε επίσης με έχει συνοδεύσει στους ΗΙΜ την πρώτη φορα…
Ρούντυ καλό μου σε έχω χάσει!

όπως και να έχει δεν ξέρω ακόμα ποιόν να ψηφίσω…πφφ

O λαός απαιτεί γυναίκα moderator

συμφωνω με τον προλαλησαντα!

Καντε το Ψοφι μοντ. Εγω αυτην ψηφιζω.

λαικη απαιτηση--------------->sofik για mod

Είμαι μεταξύ Montecristo και Karvou… :-k

επαμφοτεριζεσαι εε??
εννοειτε karvou

το Σοφι δεν ειναι κακη ιδεα…να ακουστει κ μια γυναικεία φωνή βρε αδερφέ!!!
Μπραβο στους ακομπλεξαριστους αντρες του φορουμ που το προτειναν…Ον τοπικ…
Εκ των 4 mods,ξέρω τους 2 εκ των οποιων ο ενας μου είναι πολύ πολύ συμπαθής κ ο αλλος ειναι απλα αντικείμενο λαικου προσκυνήματος(28 χρόνια…) …χιχι:p
Οπότε Σοφι για moderator…:stuck_out_tongue: :lol: