Mogwai Αθήνα+Θεσσαλονίκη, 20+21/2/09

Όσοι δεν ήταν κοντά στο κάγκελο έχασαν φοβερό σκηνικό στο encore (για τη συναυλία της Θεσσαλονίκης μιλάω πάντα)

Για τον τύπο που χτυπιόταν σαν υστερικός λες;

Χαχα ναι :smiley:

κοίτα άμα πήγαινα cult of luna θα χτυπιόμουν περισσότερο 8)

Πριν ήταν πιο πίσω δίπλα μου. Έπαιζαν ήρεμα οι Mogwai και αυτός φώναξε ΤΩΡΑΑΑΑ!!! και καλά για να φορτώσουν. Αυτό έγινε μετά από μερικά δευτερόλεπτα και αυτό άρχισε το υστερικό του κοπάνημα. Σταμάτησαμε όλοι να βλέπουμε Mogwai και γυρίσαμε σ αυτόν. Μοναδικό show ο τύπος. Τελειωμένος τελείως :D:D:D

Φοβερό σκηνικό όταν βλέπεις τον τύπο να τρέχει μπροστά σπρώχνοντας τους πάντες για να πάει να περάσει το κάγκελο, πρόλαβαν και τον έβαλαν μέσα οι σεκουριτάδες. Είχε πλάκα γιατί όλα τα μέλη τον είδαν και άρχισαν να γελάνε.
Εγώ ήμουν 3 σειρά απο το κάγκελο μαζί με 2 φίλες μου

Το πρόσεξες κι εσύ ε ??? :stuck_out_tongue:
Συγκεκριμένα είπε: ‘‘Μετά απο παράκληση των Mogwai’’ και στην συνέχεια το άλλαξε και το έκανε ‘‘ε, πρόσκληση των Mogwai’’. Αν συνέχιζε λίγο ακόμα θα γινόταν ‘‘εμ, εντάξει κατουρημένες ποδιές φιλήσαμε…’’ Εντάξει οι τύποι είναι πολύ καλοί (εμένα τουλάχιστον χτες μου αρέσαν αρκετά) αλλά είπαμε. Σιγά μην πέσαν και στα πόδια τους.

Ήταν 5 με 6 άτομα δίπλα μου. Ο πούστης ο φαλακρός απο τους Mogwai μιλάμε γελούσε σε όλη την διάρκεια ου encore… (Τσίμπησε και τις μπακέτες του ντράμερ ο χτυπησιάρης) 8)

mallon eirwnikos pros tous diorganwtes itane…ematha oti i diorganwsi den tous kalilpse(misuse) oute ta eksoda metaforas(!!!)…kai as tous eihan zitisei oi idioi oi mogwai(ishiei)
Apo to na min erthoun katholou ,protimisan na anevoun me dika tous eksoda mias kai thelan poli na paiksoun stin thesaloniki.

p.s:o tipos sta kagela apokalipsi!!!