Monster Magnet. οι θεοι του συγχρονου stoner

Έχω το Superjudge και από εκεί και πέρα έχω ακούσει πολλά διάσπαρτα τραγούδια. Πολύ καλή μπάντα με αλήτικο feeling. 8)

:respect:

Μανε, Dopes και Powertrip αμεσα!!!

Ριχτε μια ματια/αυτια εδω. Το superjudge (το κομματι) με καπως ψυχεδελικη επενδυση. Το παλικαρι το πιασε το νοημα…

Oι Monster Magnet είναι και γαμώ :stereo: Ειδικά το Superjudge πολύ μου άρεσε… Αλλά σαν τους Kyuss νταξ, δεν είναι. Οι Kyuss βγάζουν και μια σοβαρότητα που oι ΜΜ δεν έχουν :stuck_out_tongue:

Πχ το Monolithic Baby είχε πολύ πλάκα αλλά… σαν το Welcome to the sky valley τι να πούμε, δεν υπάρχει άλλος δίσκος :dance: \:D/

Υπαρχει το Dopes To Infinity. Αλλα μην το ψαχνεις διαφορετικες φιλοσοφιες τα δυο συγκροτηματα…

Γκρουπάρα, Θεοί. H υπέρτατη δισκάρα “God says no” δεν έχει αναφερθεί καθόλου ή μου φαίνεται;

παρε οπως εισαι το dopes to infinity και περαστικα

για μενα μεσα στα 10 καλυετρα cd ων 90’s

ασχετα αν ελαχιστοι το πηραν χαμπαρι

ειδικα η 1η τετραδα και το 3rd alternative παιρνουνε κεφαλια αφου πρωτα τα γεμισουν με λυσεργικο οξυ

Γκρουπάρα δεν λέω, αλλά ήξερα ότι παίζουν “space rock” α λα Hawkwind

Μεχρι και το Dopes To Infinty ναι. Στα τελευταια το εχουν γυρισει προς πιο κλασικες hard rock φορμες…

το νεο τους album 4-way diablo υπαρχει για κατεβασμα στην εξης διευθυνση

ο ηχος ειναι πολυ καλης ποιοτητας…

Κάνε το εντιτ τώρα και αφαίρεσε το λινκ. Απαγορεύονται οι επίσημες κυκλοφορίες.

sorry

Οι τύποι είναι θεοί!!! Έχω Monolithic baby, powertrip και Dopes to infinity. Τι να πω; Τελειότητα.
Α, το καινούριο τι λέει;:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ναι ναι φοβεροί!Dopes to infinity k εγώ!
Άντε να τους δούμε κ από κοντά στο εγγύς μέλλον !

Ναι ρε πούστη. Πες τα. Οι άνθρωποι είναι εκσπερμάτωση στο βρακάκι…
:bow: :bow: :bow: :bow:

Πές τα ρε δέχτσα. Αυτή είσαι.

To Powertrip είναι ένα από τα 10 (και πολλά λέω) καλύτερα hard rock άλμπουμ όλων των εποχών. Όλα όμως μέχρι και το God Says No γαμάνε. Το Monolithic Baby προσεκτικά με ψιλοαπογοήτευσε. Το καινούριο είναι λίγο καλύτερο αλλά ακόμα δεν το έχω ακούσει αρκετές φορές για να το κρίνω απόλυτα

You are looking for the one that fucked your mum. That’s not me. That’s not me…

BPHKA TO SPINE OF GOD!!! To CD διακαής μου πόθος, που όταν το ζήτησα απ’το Ροκ Σίτυ ο πωλητής γελούσε εντοπίστηκε μετά από 1 χρόνο ψαξίματος στο 7+7 στο Μοναστηράκι… Είμαι συγκινημένος!:cry:

Ευγε νεε μου!

Στο Μετροπολις ομως οποτε πηγαινα το εβρισκα. Γιατι δεν κοιταξες κι εκει?