Moonspell 28/9/2012 @ Block 33,29/9/2012 @ Gagarin 205

http://www.gagarin205.gr/moonspell/

:D:D:D:D:D:D:D:D

μέχρι τότεεεεεε ;ρ

θέλω να τους δω σε κλειστό όμως!

Καλη φαση.Η ωρα και ο μετριος ηχος τους ειχαν αδικησει στο σονισφηρ οποτε ειναι μια καλη ευκαιρια να τους δουμε καλυτερα.Καιρος να ασχοληθω και εγω περισσοτερο!

εεεεεε καλά…απλά χαίρομαι που αργεί για να κάμνουμε τα κουμάντα μας!!!
αλλά θα τιμήσουμε,γιατί θέλω να χω μια καλύτερη ανάμνηση από αυτούς πέραν του Sonisphere (δεν φταίει η μπάντα σαφώς,ο κωλοήλιος την ώρα που βγήκαν έφταιγε)

βαλτε και Θεσσαλονικη γαμω το κερατο μου

Από τις πολύ αγαπημένες μπάντες. Θα τους δω για τρίτη φορά (ίσως για δεύτερη, γιατί η μισή του Sonisphere δεν πολυμετράει), ελπίζοντας και σε μια πολύ καλή φετινή κυκλοφορία.
Συγκρότημα μόνο για βράδυ και σε κλειστό χώρο. :slight_smile:

εγώ θα θελα να τους δω στην αυγουστιάτικη πανσέληνο στο θέατρο βράχων…

και γαμώ τα σκηνικά θα ταν!!!

Ω ναι!
Ή στους Δελφούς που το βράδυ είναι εντελώς απόκοσμα και μυστηριακά… παγανισμός ξέρω γω…:slight_smile:

ντάξει δεν είναι ανάγκη να ξενιτευόμαστε!!!

Πάντως πρόπερσι που είχαν ανακοινώσει για το κάστρο της Χαλκίδας θα ήταν καλή φάση, είχα ξενερώσει που ακυρώθηκε το event.

Πανω στα γενεθλια μου κιολας! Ε λογικα θα κατεβω Αθηνα να τους δω! Ελπιζω να τους φερουν και Θεσσαλονικη πάντως, μην ταλαιπωρουμαστε αδικα!

αφου τους εχασα στο σονισφιρ ευκαιρια να τους δω τωρα:D
υπομονη μεχρι τοτε!

Έτσι μπράβο!!! Από δω και πέρα όλες οι συναυλίες μόνο Αθήνα! ΤΕΛΕΙΑ!!! ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ!!! ΥΠΕΡΟΧΑ!!! ΜΟΝΑΔΙΚΑ!!! Τουλάχιστον πρόλαβα να τους δω σε κλειστό χώρο παλιότερα κάτι είναι και αυτό… Καλά να περάστε!

Έλα ρε είναι πολύ νωρίς ακόμα. Απο Moonspell επίσημα δεν ανακοινώθηκε τίποτα ακόμα.
Θα είναι και η Θεσσαλονίκη μέσα. Παντα παίζουν και Θεσσαλονίκη.

τι να πω και εγω που μια ζωη ανεβοκατεβαινα ναυπακτο-αθηνα και πισω παλι!:roll:

και εγώ…
δεν τους είχα δει στο σονισφιρ…
αν και είναι λίγο νωρίς ΔΕΝ ΤΟ ΧΑΝΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΑΙΒ!..

Ε δεν ξανακάνω μαλακία, θα πάω. Εδώ τους γούσταρα στα rockwave και rock’em all, φαντάσου τι έχει να γίνει γκαγκάριν:D:D:D

να παίξουν και Scorpion Flower με Anneke…:roll:

[SPOILER]νταξξξξ το ξέρω ζητάω πολλά…:p:p[/SPOILER]

…έχουμε καιρό ακόμα, αλλά ότι πρέπει για το μτέλος του Καλοκαιριού, και την αρχή μια μουντάδας που θα φέρουν μαζί τους οι φίλοι μας απ’την Πορτογαλία:):!:

γαμω ε.αλλα σιγα μην υπαρχουμε τοτε σαν χωρα:p