Moonspell 28/9/2012 @ Block 33,29/9/2012 @ Gagarin 205

Πλάκα πλάκα τους έχω δει τρεις φορές… και ομολογουμένως εκείνη τη βραδιά το γενάρη του 09 στο παλιό Φαζζ είχαν διαλύσει τα πάντα. Από τις πιο ξεχωριστές συναυλίες που έχω πάει. Όχι ότι τις άλλες φορές ήταν κακοί δηλαδή, αλλά η αλήθεια να λέγεται, ο κλειστός χώρος τους πάει πολύ καλύτερα. Κι αν -που λογικά θα- βγάλουν και καλό δίσκο, τρέχοντας

Με τη Maxi που υπάρχουν τα κονέ, να πουν και Luna, γω παράπονο δε θα χω =P

Επιτέλους θα καταφέρω να τους δω σε κλειστό χώρο, όπως τους αξίζει!!

Tελεια απλα τα νεα!!
Θελω να τους ξαναδω μονους τοσο πολυ !

θα παμε!!! για 4η φορα :slight_smile:

ελπιζω να τους φερουνε σαλονικα θελω παρα πολυ να τους ξαναδω οπως πρεπει!!!
το καλοκαιρι δεν ηταν αρκετο…!

…και στη Χαλκίδα πρόπερσι πολύ ωραία θα ήταν, αλλά τι να πεις για μερικούς θρησκόληπτους:):!:

Βασικά ξέρει κανείς τι ακριβώς παίχτηκε και ακυρώθηκε η Χαλκίδα?

4η φορα θα τους τιμησουμε!!! Εχω να τους δω καισ ε κλειστο απο τοτε που επαιξαν στο παλιο fuzz 3+ χρονια πριν!!! πωπωπω πορωση!!!

Προστέθηκε και Θεσσαλονίκη!!!

http://www.rockoverdose.gr/news_details.php?id=9182

[SPOILER]Αλλα μετά τα σημερινά το ανταλάσσω με ανακοίνωση στο Βορρά για AMON AMARTH ΠΛΙΙΙΙΙΙΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ[/SPOILER]

Δε χάνεται…

4η φορα εννοείται θα τους τιμησουμε. Σε κλειστό στην Ελλάδα έχουν να παίξουν απο το 2009 στην παρουσίαση του Night Eternal.

Eλπιζουμε σε " Ill see you in my dreams " !! Τοχω αχτι να τακουσω!

ενταξει, αναμενομενο να βαλουν και θεσ/νικη μεσα(ευτυχως)

απο τα γκρουπ που οσες φορες και να δεις δυσκολα θα τα βαρεθεις, αν ειναι και ο νεος δισκος αξιοπρεπης ακομα καλυτερα :wink:

ψήνομαι, αλλά δεν έχω φύγει ποτέ ευχαριστημένος από το φαζζ γμτ (λολ, αυτό πήγαινε για amon amarth, έμπλεξα τα μπούτια μου :P).

όποιος βιάζεται, σκοντάφτει.

Γενικό ήταν το σχόλιο. Όχι μόνο για Moonspell. Πλέον σχεδόν όλες οι συναυλίες είναι μόνο Αθήνα, αυτό είναι γεγονός που δεν αλλάζει.

ε ντάξει, παράλογο δεν είναι. ειδικά πλέον υπάρχει και η δικαιολογία της κρίσης και το ρίσκο να μπει μέσα η οποιαδήποτε συναυλία είναι ακόμα μεγαλύτερο.

άσε που υπάρχουν και συναυλίες που έχουν γίνει μόνο πάνω όμως, έστω και λίγες (σε κάποιες περιπτώσεις και εις τριπλούν). επιπρόσθετα, υπάρχουν και συναυλίες με αδικαιολόγητη (για τον οπαδό) διαφορά τιμής μεταξύ των 2 πόλεων.

μη βλέπετε μόνο τα στραβά και γκρινιάζετε με την πρώτη ευκαιρία. δεν πρόλαβε καλά καλά να ανακοινωθεί η συναυλία και έπεσε σχόλιο. συνήθως δεν ανακοινώνονται μαζί τα λάηβς πάνω και κάτω άλλωστε.

Για Manowar πήγαινε αυτο; :!:

Όπως και να έχει, ας δοκιμάσουν πρώτα οι διοργανωτες να φερουν εδω πάνω την μπαντα (για οποιαδηποτε μπάντα μιλαω) και αν δεν πατήσει ψυχη στην συναυλια ας μην μας την ξαναφέρουν!

Εκεί θα είμαστε και πάλι!

Τουλάχιστον παιδαριώδες αυτό και στο λέω σαν επιχειρηματίας. Να ρισκάρω να κάνω μία επένδυση σε κάτι που έχει αποδειχθεί ουκ ολίγες φορές ότι δε βγαίνει και να χάσω τα λεφτά μου για να έρθουν 50 άτομα; Όχι φίλε δε θα το κάνω γιατί εσύ και κάθε εσύ δεν ήσουν για να στηρίξεις όταν επένδυα και έχανα τα λεφτά μου για να φέρω μπαντάρες που επειδή δεν τους γράφει το hammer ξέρω γω πήγαιναν άπατες.

Το καλύτερο live του 2012! :smiley:
Can’t wait! 8)