Moonspell 28/9/2012 @ Block 33,29/9/2012 @ Gagarin 205

Εκεί θα είμαστε λέμε

Εξαιρετικα νεα ! :slight_smile:

Περυσι ελιωνα Wolfheart και Irreligious, καιρος να τους δουμε και αυτους λοιπον ! :smiley:

Ημερομηνία
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2012
Χώρος
BLOCK33


Ώρα Έναρξης
Eισοδος:20.30
Συναυλια:21.30
Τιμές Εισιτηρίων (ταμείο)
25e
Προπώληση
25e
Προπώληση Εισητηρίων
ALONE STORE
MUSICLAND STORE
METROPOLIS STORE
NEPHILIM STORE
ROCK MUSIC STORE - ΛΑΡΙΣΑ
STEEL GALLERY STORE

Χωρις να θέλω να γίνω αρνητικός… Megadeth 30ευρω! Moonspell 25ευρω; WTF? Πιο φθηνα δεν γίνετε;

Οι Moonspell είναι στα καλυτερά τους. Και αμα τους δεις Live θα καταλάβεις οτι μια χαρά τα αξίζουν τα 25 ευρώ.

οκ! Πάω πάσο τότε!

Το θεμα δεν ειναι η μπαντα αλλα ο χωρος και live στο Gagarin με κατω απο 25 δυσκολα βλεπεις οποτε σαν τιμη ειναι οκ.

Για αθήνα που θα γίνει η προπώληση; Και πότε αρχίζει ξέρουμε;

28e το εισητήριο για gagarin…
έχει και 3 ελληνικά support… αλλά δεν κάνω καν τον κόπο να τα γράψω γιατί και μου είναι αδιάφορα και δεν θα πάω να τα δω!

Πάμε ρε Moonspell!! :smiley:

Γιατί, τους Scar of the sun βάλανε? :stuck_out_tongue:

Αρκετά καλά τα support κατά την άποψή μου… είναι οι: Sad Dolls, Sorrowful Angels και ειδικά οι Fallen Arise τους οποίους για να μην ξεχνιομαστε θα δούμε και όσοι πάμε Leaves’ Eyes 10 Μαρτίου…

χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :stuck_out_tongue:

Δεν ξέρω για σας αλλά εγώ θα πάω στο gagarin 15 λεπτά πριν βγουν οι Moonspell…

Η μόνη περίπτωση να πάω νωρίτερα είναι για να την πέσω σε κανα καλό γκομενάκι :stuck_out_tongue: σε καμία περίπτωση για να ακούσω τα support!

Παρεπιπτόντως στο fb των Μoonspell έχουν κάνει λάθος και γράφει ότι παίζουν στο Fuzz… καλύτερα όμως που είναι gagarin πιστεύω…

Γιατί τι έχουνε τα support;;; Προτιμάτε τα ελληνικά προιόντα!!! :stuck_out_tongue:

8O8O Πέστε ότι είναι αστείο, ότι κάνετε πλάκα… Τελικά, που παίζουν;; :?

gagarin είπαμε…

ναι ευτυχως gagarin ειναι… μακρια απο μας το fuzz :papas:

Αυτα ειναι. Εχουν ερθει τοσες φορες και τους εχω δει μονο μια φορα στο Γκαζι που η συναυλια δεν ελεγε καθολου. Στo Gagarin θα ειναι οτι πρεπει και η τιμη μια χαρα μου φαινεται αν σκεφτεις οτι εχει και support (ασχετα αν θα παω μονο στους Moonspell).

Στο γκάζι ήταν καλοκαίρι του 2008…
Γενικά ήταν η όλη φάση χάλια… ο χώρος, ο ήχος κτλ.

Αλλά είχαν έρθει αρχές 2009 στο Fuzz όπου είχε γίνει σκοτωμός… τρομερό live. Αντίστοιχο θα είναι και αυτό στο gagarin πιστεύω…

Για εμενα η πρωτη φορα στην Ελλαδα στο Ροδον ηταν η καλυτερη, χωρις οι υπολοιπες που επαιξαν σε κλειστο χωρο να υστερουν ιδιαιτερα, εγγυηση ειναι στα λαηβ τους.