MORAL-Αγάπη Ανεκπλήρωτη - Κυκλοφόρησε από τη Universal!

Το zine με τις περισσοτερες συνεντευξεις Summoning ever ημασταν ωραιες εποχες:D

Θυμαμαι ακομα το Paradise Belongs to You των Entwine, ε ΤΟΣΟ αντιγραφη ΗΙΜ δεν ηταν, ουτε καν αυτο λολ:p

Ανευ σχολιασμου αυτη η μπαντα…απλως και μονο που θα ειναι στα αζητητα σε μερικους μηνες θα αποδειξει οτι ηταν αλλη μια μπαντα του κονε και του σπρωξιματος…του χελ ρεεεεεεεε του χελ!! :stuck_out_tongue:

Παιδιά δεν ξέρω τι λέτε για τους Moral, εμένα μ’αρέσουν πολύ κάτι άλλοι τύποι, Umoral

Εγώ ξέρω πως αν κάποιος είχε έστω και μία πιθανότητα να τους ακούσει, με τις γραφικότητες που γράφουν οι fanboyδες εξανεμίζεται κι αυτή.

Αυτό με τα κονέ και το σπρώξιμό πάντως ισχύει σε ΤΕΡΑΣΤΙΟ βαθμό και δυστυχώς μπορώ να το επιβεβαιώσω και από προσωπική εμπειρία.

Και τέλος, όπως είχε γράψει κι ο Bleedin πριν πολλές σελίδες -ναι έκατσα και το διάβασα όλό, δεν ξέρω γιατί. νομίζω με βοηθάει να νυστάξω επιτέλους-, βγαίνουν τόσοι ωραίοι δίσκοι κάθε μήνα και αναλώνεστε εδώ σε ανούσιες και αδιέξοδες κουβέντες.

Post of the month.

Μεταξυ μας, βεβαια, ειναι λιγο average τα standards.=p

τωρα το πηρα χαμπαρι το θρεντ…ειδα καπου ενα βιντεο τους και νομιζα στην αρχη οτι ηταν γκρουπ-παρωδια οπως οι Ανωριμοι ενα πραμα που κανουν χαβαλε.
μετα μου ειπαν οτι οχι ειναι κανονικο γκρουπ και το ερωτημα ειναι ποσο ακομα σαβουρα θα ταιζουν τα πιτσιρικια οι πολυεθνικες…
με μια κουβεντα οι μοραλ θα παρουν τα 15 λεπτα δημοσιοτητας που τους αναλογουν απο την πιτσιρικαρια και μετα θα τους παρει ο διαολος…ΗΙΜ Δ΄ Εθνικής/ τοπικο…για πολλες σφαλιαρες…ανυπερβλητα γελοιοι :slight_smile:

ΚΑΤΑΡΧΗΝ…ΔΕΝ ειμαι φιλος σου ,σκιντζη!
Δευτερον, δεν το 'ξερα οτι ειναι θεμα φατσας το να σε κρινει αλλος.Πιστεψε το λοιπον, εγω, με ΑΥΤΗ τη φατσα ΚΡΙΝΩ ΕΣΕΝΑ (καθως απ’οτι φαινεται εισαι μελος/μαμιας/προστατευομενος/προαγωγος των παραπανω “ταλεντων”)
Αναγκη για χαλαρωση?:stuck_out_tongue: Αν χαλαρωσω κι’αλλο, παιζει να χυθω ολ οβερ στον μοραλισμο σου.
ΜΑΘΕ που ξεκινα το “φλεϊμ” , πως σου λενε τι και οταν αρχισω τα καντηλια θα καταλαβεις οτι ΔΕΝ ειμαι χαλαρος.
Ψυχολογε μου εσυ…#-o

ΛΟΚ ρε σκιντζη εμπορε, ΛΟΚ!:lock:

εδιτ…αν υπτοπτευθω,οτι η φατσα μου ειναι στο αβαταρ, να’σαι καλα αμπαλλε!

τη συγγνωμη μου στους “αμαχους” για τους παραπανω χαρακτηρισμους!

Νομίζω ότι μετά τα επιχειρήματα του cosmosis περι φάτσας και κριτικής, νομίζω ότι άνετα μπορεί να κλειδωθεί το υπάρχον τοπικ. :slight_smile:

Κλειδώστε επιτέλους ρε καραγκιόζηδες να τελειώνουμε. Το χω ζητήσει και επίσημα και πολλές φορές. Είστε ξεφτίλες

Μη με σατανιζεις γιατι θα φας σφαλιαρες:lol:

Οι διάφοροι χαρακτηρισμοί δεν έχουν θέση στη κουβέντα, το παρών τόπικ κλειδώνεται για την ώρα.

Cosmosis, τα παιδιά επιχειρηματολογώντας απαντάνε για ποιους λόγους δε τους αρέσει το συγκρότημα. Το να προσπαθείς να πείσεις για το αντίθετο και ενώ είναι εμφανές ότι ούτε κάτι πρωτότυπο παίζουν, αλλά και ότι χαίρουν τρελής προώθησης οξύνει περισσότερο τα πνεύματα. Φιλικά όλα αυτά.

υπερ-bump για να μαθαινουν οι νεώτεροι και να θυμούνται οι παλαιότεροι

αχ αυτά τα σάπια μεσημέρια Ιουλίου στην δουλειά…

3 Likes