MORBID ANGEL - Illud Divinum Insanus

  • 6 Ιουνίου θα κυκλοφορήσει τελικά το όγδοο άλμπουμ των Morbid Angel με τίτλο ''Illud Divinum Insanus’’ !!!

  • 16 Μαιου θα κυκλοφορήσει ένα 7’’ EP με τo τραγούδι Nevermore + ένα άλλο καινούργιο τραγούδι (re-mixed από Combichrist)

Επιτέλους !!!

πω πω πω!!! μορμπιντ ολε ολε ολε!!! να το που πλησιαζει!!!

τα χρωματα του παραπεμπουν περισσοτερο σε κοβεναντ αν και δεν θελω να ελπιζω σε κατι τοοοοσο καλο γιατι τοτε ισως απογοητευτω…

το θεμα δεν ξερω γιατι αλλα μου θυμιζει πολυ το τελευταιο πεστιλενς:

Τι σιχαμενο εξωφυλλο ειναι αυτο ?

+1 !!!

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 666x666.

:-k:!:

Ψιλομαλακίτσα το εξώφυλλο.
Και για το περιεχόμενο του δεν περιμένω και πολλά.

[SPOILER]άσχετα που θέλω να τους ξαναδώ σαν τρελός[/SPOILER]

τι γαμιστερο εξωφυλο ειναι αυτο!8O

προς τι ο ενθουσιασμός? οι διαστάσεις του εξωφύλλου δεν ξεπερνούν το 1000x1000. :stuck_out_tongue:

Πραγματικα ομως δεν μ’αρεσει.
Δεν περιμενω τα εκπληκτικα εξωφυλλα των πρωτων αλμπουμ,αλλα
οχι ρε πουστη στους ΜΑ ξενερωτο φωτοσοπικο εξωφυλλο.
Δεν ειναι αλλη μια μπαντα του σωρου…

ok πουτσαλέο εξώφυλλο (μόνο το στήσιμο λόγκο/γραμμάτων αριστερά λέει) αλλά και του Domination χειρότερο ήτανε, απότε αθωώνονται

ουφ γλίτωσα το βρισιδι…μια απο τα ιδια

toυ ep όμως???

νομίζω αρκετά καλύτερα…8)

Μου αρέσουν και τα δύο. Αναμένουμε!

εμενα το εξωφυλλο μου φαινεται μια χαρα δεν καταλαβαινω γιατι ολοι το κραζετε ΤΟΣΟ… του ep θα μπορουσε να ειναι ακομη πιο γαματο αν δεν ειχε αυτες τις φατσες που ειναι λες και εχουν κανει αυτο που κανανε οι αρκ ενεμι…

αυτο του ep καλο ειναι.του δισκου δε βλεπετε.

Του EP, αν δεν ήταν το logo και οι νεκρόφατσες, θα παρέπεμπε σε post κυκλοφορία.:stuck_out_tongue:

Πολύ πρόχειρο εξώφυλλο χωρίς κάποιο συγκεκριμένο θέμα. Αν και τα χρώματα και η γραμματοσειρά το σώζουν κάπως. Ας δούμε τι θα λέει και το περιεχόμενο, υπομονή. Όσο για το εξώφυλλο του Domination εμένα μου άρεσε αρκετά:D

το εξώφυλο του ΕιΠι γαμαει

του αλμπουμ οχι και τοσο, θα ελεγε περισσοτερο, εαν εκανε κωλοδαχτυλο 8)

για αλλη μια φορα εχω αντιθετη γνωμη.ενω λεω οτι το εξωφυλο του αλμπουμ γαμαει και σχεδον σε ολους δεν αρεσει απο την αλλη αυτο του ep ειναι μεγαλη μαπα[-X