Motley crue

ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΟTLEY CRUE ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΕΔΩ

Ε, τι σας αρεσει απο αυτους…

Pozer μαλακες ειναι…

Αυτο ειναι πλεονεκτημα αγαπητε…:stuck_out_tongue:

Aλητεία,γκόμενες,μηχανές,bourbon,drugs,party μέχρι πτώσεως και δυνατό και ανόθευτο Hard rock/Heavy metal…Αυτό ειναι οι Motley Crue…(Kαι το τέλειο και ιδανικό καλοκαιρινό soundtrack βεβαίως βεβαίως…Shes got looks that kill…)

Με κάλυψε ο Davidian. Όσοι επίσης ενδιαφέρονται για μια πιο heavy εκδοχή τους ας τσεκάρουν και το ομώνυμο άλμπουμ τους που βγήκε το 93 - 94, δίσκος που πέρασε απαρατήρητος, μάλλον λόγω της αντικατάστασης του original τραγουδιστή τους και της αλλαγής του στυλ τους.

[SIZE=“5”]WILD SIDE ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!![/SIZE]

pure hard rock με επίκεντρο τις γυναίκες.αυτά είναι ω ρε

Βασικα το μονο καλο που εχει αυτο το group ειναι το video clip του Girls , Girls , Girls :!: :!:

Ναι μαθε να μιλας με επιχειρηματα επιτελους.

On Topic: Σιγουρα μεγαλη μπαντα για το ειδος της, αλλα εμενα δεν με τρελαινουν. Γουσταρω πολυ το Shout at the Devil αλλα μεχρι εκει. θα ηθελα παντως να τους δω ζωντανα μια φορα, μονο και μονο για τη φαση. 8)

Επειδη κανεις δεν το καταλαβε, το ποστ μου ηταν ειρωνικο, απαντηση του Ozzy_7 σε αυτο:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?p=186869#post186869

You’re in danger,and this is my town,This is Hollywood…!!!
MOTLEY CRUE PEEEEEEEEE!!!

:lightsabre: :lightsabre: :lightsabre:

δηλαδη εσενα σου αρεσουν οι my chemical romance???
μηπως εισαι emo??:lightsabre:

Δεν το καταλαβα, τι προβλημα υπαρχει με μας τα emo?? Ατο κατω κατω αν δεν σου αρεσουν οι MCR να μην γραφεις στο θρεντ τους…

ειναι μερικοι αγαπητε μου, που οταν δε τους αρεσει καποιο συγκροτημα προσπαθουν με καθε τροπο να αποδειξουν οτι ειναι χαλια.
οι motley crue εχουν τραγουδια που μαρεσουν , αλλα στιχουργικα τους αοεχθανομαι! :stuck_out_tongue:

Στην αρχή της καριέρας τους είχαν βγάλει καμποσες κομματάρες. Shout at the devil, red hot, too young to fall in love (Υμνος!), wild side, all i need, μια φοβερή διασκευή του helter skelter και πολλά ακόμα. Παντως τα τελευταία 20 χρόνια δεν έχω ιδέα αν υπάρχουν…

Θεοι.-

Από τα πλέον κλασικά παραδείγματα poser-hair μεταλλάδων που δεν μπορώ με τίποτα…[-X [-X [-X

Eίναι ένα κομμάτι τους που δεν πρέπει να υπάρχει σε δίσκο, αλλά είχε βγει σε συλλογή τους πριν καμμιά 5 ετία. Το κομμάτι λέγεται Bitter Pill. Όποιος διαβάζει αυτές τις γραμμές και δεν το έχει ακούσει να το βρει άμεσα.

Θα βγαλουν νεο αλμπουμ αυτοι? Κατι διαβασα αλλα δεν ειμαι σιγουρος.

Ειπαν οτι ετοιμαζουν ενα αλμπουμ βασισμενο στην αυτιογραφια τους (The Dirt). Τωρα θα δουμε, γιατι και πριν απο 2-3 χρονακια ειχαν πει οτι θα βγαλουν συντομα αλλα περιοριστηκαν σε 3 νεα τραγουδια.