Motley crue

εκ των οποίων τα δυο τσάκιζαν:metal:

Τα κακά παιδιά του rock n roll επέστρεψαν! Οι Motley Crue, σε μία press conference που έδωσαν χθες στο Los Angeles, ανακοίνωσαν ότι θα περιοδεύσουν μαζί με τους Buckcherry, Papa Roach, SIXX: A.M. και Trapt στο δικό τους CRUEFEST! Το συγκρότημα εμφανίστηκε ζωντανά στο show του Jimmy Kimmel και έπαιξε δύο κομμάτια μπροστά σε λίγους τυχερούς Crue fans που βρέθηκαν εκεί. Τέλος, το νέο album της μπάντας με τίτλος “Saints of Los Angeles” (αρχικά θα ονομαζόταν “The Dirt”) θα κυκλοφορήσει στις 17 Ιουνίου! Για όσους δεν το έχουν πάρει χαμπάρι, το νέο single “Saints of Los Angeles” από το επερχόμενο Motley album κυκλοφορεί παντού στο διαδίκτυο και είναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ! “One day you will confess and pray to the Saints of Los AngelesΆ!!!

Αιντε να δουμε τι κανανε οι μοτλευ…:lol: Kαλουτσικο κομματι το Saints of Los Angeles…

Πολύ καλό κομμάτι, μη μιλάς καθόλου… Ειδικά σε σύγκριση με τα τραγούδια εκείνου του αχώνευτου “New Tattoo” μου φαίνεται πολύ καλύτερο… Άν είναι όλος ο δίσκος έτσι, μια χαρά! :wink:

Ναι ρε καλο ειναι το κομματι δεν ειπα τπτ απλα να βει ο δισκος να δουμε συνολικα τι λεει.:stuck_out_tongue:

Kουριτσια, οι Μπαρκουλης: http://www.youtube.com/watch?v=G8AFvC8FoVM&NR=1
Ωραια συνεντευξουλα. Αντε με το καλο να 'χουμε ενα καλο αλμπουμ. :slight_smile:

χμμμ λιγα τατουαζ εχει…:lol: :stuck_out_tongue:

01. Mother Fucker Of the Year
02. Down At The Whiskey
03. Saints of Los Angeles
04. Face Down In The Dirt
05. What’s It Gonna Take
06. Chicks = Trouble
07. White Trash Circus
08. The Animal In Me
09. Welcome To The Machine
10. This Ain’t A Love Song
11. Just Another Psycho

Μother fucker of the year…εχω περιεργια να δω τι κομματι θα ειναι αυτο…θα αναφερεται σε καποιον συγκεκριμενα?:stuck_out_tongue: :lol:

δεν ξερω γτ αλλα οταν ακουω το ονομα μοτλευ κρου μου ερχεται στο μυαλο αυτο!!! http://youtube.com/watch?v=8BTifMm6ejA

γτ αραγε???

Γιατι κατι δεν παει καλα με την παρτη σου φιλε μου…:-k

Αυτο http://www.youtube.com/watch?v=g0fSTH0ojh0
θα επρεπε να σου ερχεται κατευθειαν στο μυαλο!8) :rockon:

αυτο ειναι το πιο κλασικο βιντεο τους ρε συ.τοτε καλα ητανε…τωρα ο τραγουδιστης εχει χαλασει αρκετα.πρεπει ναναι και μπεκροκανατας αν δεν κανω λαθος…:drunk:

Oλοι τους εχουν υπαρξει τουλαχιστον, αλκοολικα, χαπακωμενα, πρεζακια, οποτε το μπεκροκανατας μαλλον ειναι τπτ!

Ελπίζω η περιοδια τους να περιλαμβανει και την Ελλαδα αν και δυσκολο καθως ειναι απο τις αγαπιμενεσ μου μπαντες.Καλύτερο άλμπουμ Girls Girls Girls και τραγούδι Shout at the devil.Περιμένω με ανυπμονησσια τη νεα δισκογραφία τους:)

[SIZE=“3”]Nikki Sixx Rulezzzzzzzzz[/SIZE]

το καλυτερο κομματι τους εβερ…ειδικα σαυτη τη διασευη…

ρισπεκττ
δε κρου ιζ μπακκ

Αύριο παραγγέλνω το “The Dirt - Motley Crue: Confessions of the World’s Most Notorious Rock Band”!

Χάρη, γράψε καμια γνώμη όποτε μπορέσεις :wink:

Eνταξει, στα ειπα κιολας. Και πολυ αργησες.

Το βιβλιο τα εχει ολα, απο τρελα party σκηνικα, γελιο και kinky καταστασεις μεχρι περιστατικα δραματος που σε κανουν να βουρκωσεις. Πραγματικα καταπληκτικο βιβλιο. ΠΑΡΤΕ ΤΟ!

για μια μπαντα που λατρευει τους Motley Crue…


Helter Skelter-Welcome To The World Of Helter Skelter 1988

Οταν βλεπεις μια κυκλοφορια οτι κυκλοφορει απο την Noise Records,εισαι 85% σιγουρος οτι θα ειναι power metal και μαλιστα καλης ποιοτητας.Ε λοιπον εγω επεσα στο 15%.Glam metal μετριας ποιοτητας.Θα επρεπε να το χα καταλαβει απο το εξωφυλλο αλλα κανεις δεν ειναι τελειος.Τι εχουμε λοιπον στον μοναδικο δισκο των Γερμανων Helter Skelter που λογικα πηραν το τραγουδι απο τους Motley Crue απο το τραγουδι των Beatles που διασκευασαν???Μια υπερβολικα σπαστικη φωνη.Μιλαμε για απιστευτα ενοχλητικη φωνη.Ευτυχως ειναι λιγα αυτα τα κομματια που ισοπεδωνονται.Μια δοκιμη θα σας πεισει(Midnight Rendezvous,Mad About Girls).Κριμα,γιατι υπαρχουν καποια ενδιαφεροντα κιθαριστικα μερη και το κεφατο στυλ που διαπνει το glam(Rock All Night
).Ομορφες στιγμες (What Are You Doing After The Show,Too Young To Rock,Dr. Jekyll & Mr.Hyde).Υπαρχει και η ‘‘υποχρεωτικη’’ ερωτικη μπαλαντα,το Lady Of Secrets
,οπως και τα κλασσικα αδιαφορα τραγουδια (Innocent Girls ,Breakaway).Κυκλοφορει (bootleg??) με 5 bonus tracks(demo)με καλο ηχο,ενα απο αυτα να ειναι ωραιο τραγουδι(Alien Is Back Again)και τα υπολοιπα πληρης αδιαφορα(με τις προαναφερθεισες καραγιοζιες του τραγουδιστη(???), γι αυτο προσοχη(στο bootleg ''παει΄’αυτο) αν ενδιαφερθει κανενας.Τελος
ενα μεγαλο μπραβο :stuck_out_tongue: Αθλιε John Blanche που μου προσεφερες ισως το πιο γελοιο εξωφυλλο της δισκοθηκης μου.Μετριοτητα!

…Ευκαιρια να μιλησουμε για τον τελευταιο Motley Crue δισκο εκ του ασφαλους μετα απο 3 χρονια…

Απο την σελιδα τους στο Facebook :

Counting down to a very special announcement from Mötley Crüe…

ε η περιοδεία με τους Kiss είναι