Ποσες ωρες ακουτε μουσικη με το εμπιθρι(mp3) σας

Ανοιγω αυτο το ποστ για να δω οτι υπαρχουν πιο καμενοι απο μενα με εμπιθρι για να μην νιωθω τοσο ασχημα.

Α επισης ποσο δυνατα βαζετε την ενταση

Ναι σαι καλά ρε μάκιντος που μου το θύμισες! Και το’χω αφήσει αφόρτιστο και αύριο δεν θα μπορώ να ακούσω στο δρόμο! :smiley:

Ρε καμενοπουλε ποσταρεις που ποσταρεις πες και κατι οντοπικ:p

Δεν εχουμε εμπιθρι.

η μπαταρία του αντέχει 8 ώρες. Κάθε βράδυ που γυρίζω, έχει αδειάσει η μπαταρία. Πλέον σίγουρα δεν ακούω 100%. Επίσης, επειδή όταν μου μιλάνε βγάζω το αριστερό ακουστικό, από το δεξί είμαι λίγο πιο κουφός.

#-o#-o#-o

Ωχ! σόρρυ!!! :lol:
έχω καεί όντως!:stuck_out_tongue:

Βάλε 1 ώρα να πάω στη δουλειά, και 1 να γυρίσω… 2 μέρες ημερησίως στάνταρ.

Το χρησιμοποιω μονο εκτος σπιτιου. Ανα μεσο ορο παντως, δε ξεπερνα τη μια ωρα. Ισως επειδη γενικα δε πολυσυμπαθω τα mp3. Ειμαι υπερβολικα old school, dammit.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Μόνο στα ταξίδια. Καθημερινώς καθόλου…

1-2 οταν πηγαινω σχολη.ενταση γυρω στο 18-20:)

ένα γραμμόφωνο με ακουστικά για τον κύριο παρακαλώ… :stuck_out_tongue:

ΕΝΤΙΤ: Μακιντος ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!

Τι είναι το εμπίθρι? Ψάρι?

Και ύστερα απο το… εκπληκτικό αυτό αστείο, να πω και γω πως ακούω σε καθημερινή βάση, τις ώρες που κυκλοφορώ έξω βασικά. Σε κάποια φάση είχε χαλάσει το εμπίθρι και για κάμποσο καιρό έκανα τις διαδρομές μου χωρίς μουσική - δεν ήταν και ό,τι καλύτερο, πραγματικά χρειάζομαι να ακούω μουσική όταν κυκλοφορώ…

ξέχασα να πω, πως και εγώ της παραδοσιακής σχολής ήμουν, δηλαδή discman, αλλά σιγά μη μετέφερα τόσα κιλά CD εδώ πάνω. Επίσης, μιας και ο Μακ με ανακάλυψε κι άλλους με το κόλλημα του στο μπ3, θέλω να ρωτήσω κάτι που έχω και με κράζουν πολλοί. Δε μπορώ να διαβάσω ή να δουλέψω δίχως μουσική. Πραγματικά δε το αντέχω.

Στη μούγκα διαβάζω τις μισές (και αν) σελίδες ανά ώρα, από ότι κάνω με μουσική. Είναι φυσιολογικό? Θα είμαι ο πρώτος άνθρωπος που αντί να βάλει γυαλιά από το διάβασμα θα βάλει ακουστικά;

όταν πηγαίνω σχολή και στα ταξίδια.
άρα καθημερινά 30 λεπτά -1 ώρα.

βγάλτε screenshots να δούμε τι έχετε στα εμ-πι-θρία σας.

επίσης να προσθέσω ότι η ένταση είναι όσο δυνατά πρέπει για να μην ακούω το κινητό μου άμα χτυπήσει… 8)

Ειδικα τελευταια που λογω μαθηματων ειμαι συνεχεια εξω και μεσα σε διαφορα μεσα το κινητο εχει παρει φωτια…αρκετα καμενος.

Το δικο μου εμ πι θρι πλειερ ειναι οτι πιο εκπληκτικο εχεις δει. Σας εχει ολους.

Διαλυμενη προσοψη, σπαζμενη οθονη και συνεχιζει να μη μασα τιποτα.
Edit: @Σκρουτζο. :stuck_out_tongue:

Προσφατα ανακαλυψα τα ακουστικα ψειρες σε ακομα πιο τσουτσουνιστικη εκδοση που μπαινουν μεσα στο τυμπανο ξερω γω και ειναι σαν ωτοασπιδες ενα πραγμα και ακους μονο την μουσικη και την ανασα σου ακομα και σε μετρια ενταση.

και εγώ το ίδιο παθαίνω.Ίσως οφείλεται στο ότι η μουσιή σε χαλαρώνει και γενιά σε ηρεμεί…:slight_smile:

Aυτο. :-s