Mtv greece

το ελληνικο mtv εχει δικο του θρεντ??

αν ναι λοκ ιτ

αν οχι να γραφουμε δω συγκεντρωμενα

ο λογος που το ανοιξα ειναι οτι μου πε ενας φιλος που το παρακολουθησε

οτι θα δειξει μια συναυλια στο εξωτερικο οπου θα παιζουν οι metallica

και θα χει διαγωνισμο για να πας να τους δεις!!!

επισης μου πε οτι εδειχνε το καστιν για το headbangers ball

και ενας τυπας εσκασε με μπλουζακι isis!!!

1)Yπάρχει στάνταρ θρεντ αλλά δεν το βρίσκω τώρα

2)btw έχει και ο red διαγωνισμό για μετάλλικα στην O2 arena sto λονδίνο +500ευρώ στην τσέπη να χαλάσεις εκεί. Δελεαστικό, μα δε χαρίζω 1 ευρώ σε κάποιον που θα πάει εκεί επειδή έχει γνωστό που δουλεύει στο σταθμό.

Δε το πιάνω ρε γαμώτο :frowning:

Πάντως όλοι μιλάνε για Mad νο2…
Όταν καταφέρω να δω κι εγώ ο κακομοίρης θα ξαναγράψω!

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=5924

Αν δεν βάλουν Headbangers ball,είναι άξιοι της μοίρας τους…

Μη βάλουν κανέναν από το Χάμμερ και δούμε Tv War 2 :lol:

Ας βάλουν τον Αγόρο!

ρε παιδια,εκπέμπει πανελλαδικά?
η μόνο Αθήνα??
αμα oχι και μεταδίδεται και Σαλόνικα,ψήνομαι να το ψαξω,να χαζέβω :stuck_out_tongue:

δεν εκπεμπει πανελλαδικα.καμια σχεση με μαντ!δεν βαζει ελληνικα.ισως ενα καθε ωρα.και ατο ποπ.οχι σκυλαδικο.
επισης θα εχει πολλα ιβνετς,λαιβ απο ροκ αμ ρινγκ,μεικινγκ οφ,συνεντευξεις και τι καλυτερο??ανοιξε με λαιβ των πεπερς!!!

Mεταλλαδικη εκπομπη εχει???

Προς το παρόν το ΜTV Greece εκπέμπει μόνο αθήνα και Πειραιά από οτι ξέρω. Έψαξα και βρίκα οτι το κανονικό ΜTV έχει να δίξει Headbangers Ball από το 1995, ενω το ΜTV 2 το δίχνει μέχρι και σήμερα. Το ερώτιμά μου είναι αν εφόσον εμείς βλέπουμε ΜTV και όχι ΜTV 2 θα έχουμε Headbangers Ball ή όπος αλιός θα το λένε ή @@ ? ? ? ? ? :-k

ο φιλος μου ειπε οτι ειδε τα castings για τον παρουσιαστη του headbanger’s ball

οπωτε σιγουρα θα εχει!!!

γινωμαστε ευρωπη???

απο οσο θυμαμαι το mtv ειναι πισω απο πολλα φεστιβαλ στην ευρωπη

λετε να σκασει και κανα rock am ring στο ελλαντα???

Rock Am Ring Over Greece:!:

Και μετά το Ozzfest:!:

Και μετά ξύπνησα:lol:

Καμια ωρίτσα που το είχα αναμμένο θετική εντύπωση μου έκανε το γεγονός ότι έβαζε διαφήμιση καθέ 5-6 βίντεο και όχι καθε 2 όπως το μπουζουκο - mad. Επισης δεν είδα κανένα ελληνιικό τραγούδι (Ευτυχώς!!) αλλα μπορεί να κάνω και λάθος γιατι δεν το παρακολουθούσα κιολας. Τώρα απο μουσικής άποψης πολυ R n’ B kai τέτοια αλλα τι να περιμένεις.

Παντως μπορεί να γίνουν πολύ σημαντικά events που θα υποστηρίζονται απο το κανάλι. Θα δούμε…

Βασικά μην τρλενόμαστε από τώρα. Είναι πολύ νωρίς για να κρίνουμε και επίσις είναι πολυ λιγοσ ο χρονοσ που ειναι ανοιχτό για να έχει πολές διαφιμίσεις. Ούτε τα νούμερά τουδεν ξέρουν οι διαφιμιστικές.

Από αρχές Οκτωβρίου ξεκινά το κανονικό πρόγραμμα του σταθμού, σύμφωνα με το TV Έθνος.

Υπαρχει πιθανοτητα να εκπεμψει πανελλαδικα ή για ακομα μια φορα θα παρουμε το πτηνο?

σε ποια συχνοτητα εκπεμπει? :-k

Eκεί που ήταν παλιά το smart, αν το έχεις αποθηκευμένο

Καποτε το σμαρτ εβαζε Meat loaf. ααααχ…

Meat Loaf είπες?