Mtv greece

πάντως το πρώτο πράγμα που έδειξε το Mtv Greece το βράδυ που άνοιξε ήταν live των Red Hot Chilli Peppers

:lol::lol: τα σπασε…!!!

Κατι αρχίζει να γίνεται…

Δεν ξέρω αν θα υπάρχει ειδική εκπομπή σαν το Headbangers ball, αλλά χθές το απόγευμα πάντως σε μια ζώνη αποκαλούμενη Rock chart παίχτηκαν διάφορα κλιπάκια από Editors και Bloc Party μέχρι Opeth, Slipknot kai Airbourne (ένα γαμάτο κλιπάκι με το Θείο Lemmy να κάνει το νταλικιέρη)…

Απο 27 του μήνα υπάρχει και στο μπουκέτο της Nova, συντομα σε όλη την Ελλάδα. Είναι απαίτηση του καναλιού, και πολιτική του. Οπότε κάποια στιγμή θα το βλέπει και η Θεσ/νική και η Κρήτη και η Κέρκυρα και ο Έβρος και η Ρόδος.

που μπορουμε να βλεπουμε το προγραμμα αυτο το ειδικο 10ημερο του μτβ με τα λαιβ,τις συνεντευξεις και λοιπα?θα δειξει ολο το ροκ αμ ρινκ η αποσπασματα?γτ ειδα κατι πολυ ενδιαφερον στην διαφημιση…

Έχουν στήσει σκηνή στο Θησείο: Μάλλον εκεί θα γίνεται η φάση.:roll:

παιδια i need your help.που μπορουμε να βρουμε τα αφιερωματα πο κανει το ελληνικο μτβ??στο σαιτ δεν εχει προγραμμα.να περιμενω να τα ανεβασει καποιος αμα το εχει γραψει?

εγώ πάντως προχτές είδα το unplugged των Nirvana.
όχι πως δεν το έχω, αλλά χάρηκα που το είχε η τηλεόραση και κάθησα και το ξαναείδα.

εγω σημερα ειδα αφιερωμα στους λπ αλλα το επιασα προς το τελος γμτ και θελω να το βρω…

σωπα ρε

Υπαρχει τετοιο πραγμα?:-k

Τελικά παιδιά, άδικα ανησυχούσαμε τι φρούτο θα βγει το ελληνικό MTV.
Η φαγούρα που ξεκίνησε με το MAD ως προς τα τσάμπα lives θα’ναι μόνο για καλό :slight_smile:
Δεν πρόλαβε καλά-καλά να τελειώσει η 1η εκδήλωση του μου-τι-βι και το μάντ άρχισε να διαφημίζει The Rasmus στην Αθήνα στις 28/10.
Βάλτε τώρα που γυρίζειιιιιιιιιιιιιιιι

Προσωπικα μιλοντας: να τα βρασω τα τσαμπα live που κανουν καθε λιγο και λιγακι κατι MUD και τωρα και το ΜΤΒ ΤΖΡ.

Προσωπικά απαντώντας, βράσε τα όσο θες και πλήρωνε και όσο θες για συναυλίες. Εγώ θέλω να κάνω μερική απόσβεση χρήματα που’δωσα σε Didiδες …:lol:

South Park on MTV

Bρε αντε μου στο διατανο. Εφυγα ναουμε με την ελπιδα να σταυρωσω καμια μπαντα (οχι πως δεν θα γινει) Αλλα και REM/ Kaiser και Rasmus (τους εχω μια αγαπη εφηβικη) τον ιδιο μηνα? Γαμωτεν δηλαδη

Τους εχω δει τους Rasmus και ειναι πολυ καλοι live. Απλα ηταν το πρωτο μου live ever και ημουν ο ψαρωμενος πισω πισω :stuck_out_tongue:

Επειδή με έβρισες τόσο ευγενικά, να σου ανταποδώσω με ένα γνωστό … ρυθμικό … τραγουδάκι. “Νιαααα, νιααα, νιαααα, νιααααααααααα, νιααααααααααααα” :lol:
Λες τελικά εσύ να ευθύνεσαι για τις “μαύρες” συναυλιακές μέρες της Αθήνας και τώρα που’φυγες να βρήκαμε την υγειά μας; (Πλάκα κάνω :p)

Για Headbangers Ball εχετε ακουσει τπτ?:-k

Όχι, αλλά ο λαός απαιτεί ΗΒ με παρουσιαστή Τόλη Γιοβανίτη! :metal:

Ή την τραγουδίστρια των Astarte, με όσο το δυνατόν λιγότερα ρούχα…8)

kalhmera paidia.
psaxnw thn synaylia tou mtv greece poy thn edeikse sthn thleorash na thn
katevasw apo to rapidshare.
mhpws kserete poy mporo na thn brw?
eyxaristw poly.