Mtv greece

Σε παρακαλώ μην γράφεις Greeklish, γενικά το αποφέυγουμε εδώ. :wink:

Eπίσης να διευκρινίσω προς όλους πως ο χρήστης mules999 δεν είναι το 999ο account μου! :p:lol:
Ούτε καν το 2ο…

Mike Stan τα σπάει το south park!αλλά δεν είναι για ελλάδα ακόμα…

Aς ελπίσουμε και σε επαναληψη των θρυλικών Beavis and Butthead…

Το South Park παιζει ήδη - και έπειδή συμπαθώ τον Davian ,θα του πω οτι θα παίξει και το Headsbangers Ball σύντομα !! 8O:D:wink:

Θα είναι με υπότιτλους και κάποια στιγμη θα ξεκινήσει με Έλληνα παρουσιαστη. Ποίος θα είναι, άγνωστο. Στο ψάξιμο…τα όμορφοπαιδα/μεταλλάδες καλά θα κάνουν να στείλουν κανα βιογραφικό. :wink:

Προτείνω να ψηφίσουμε!!!1 :slight_smile:
Γιοβανίτης ή Τριστέσσα??? ΤΟ διλλημα!!! :wink:

Mike give some info to the people!!!

timmmyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Ρε παιδιά, πέτυχα το Headbanger’s ball τις προάλλες στο τέλος… αλλά ήθελα να ρωτήσω αν έχει συγκεκριμένη μέρα προβολής και ώρα φυσικά…

Το headbanger’s ball ήδη έχει αρχίσει. Το έχω δει κι εγώ.

Κάθε πότε είναι δε γνωρίζω, αλλά φαντάζομαι θα υπάρχει το πρόγραμμα στο ελληνικό σάητ του MTV.

(αν ψάξει κανείς, πείτε και κάθε πότε έχει south park!!)

το headbanger’s ball τι ειναι ρε παιδια ???

Το TvWar του MTv:p

κριμα !

Δευτερα μεσάνυχτα το Headbangers Ball, Τετάρτη στις 10 το South Park

¶ και την Κυριακή στις 16:00 ΜTV GR DAY - Η μεγάλη συναυλία σε επανάληψη

Ή πιο απλά, ο κάθε ενδιαφερόμενος πατάει www.mtv.gr και βρίσκει το εβδομαδιαίο πρόγραμμα. Δαχτυλάκια έχετε (ακόμα και ο Hawking με ένα δάχτυλο το κάνει :p)

ρεεε εχει και celebrity death match!!!

αυτα ειναι!!!

To είδα λίγο αλλά δε μου άρεσε. Βέβαια δεν καταλάβαινα και πολλά γιατί δεν τους ήξερα τους περισσότερους.

Μια σειρά από metal clips ήταν μέχρι την 01.00 που είδα:-k.

steilte th synaylia paidia sto rapidshare na thn antlhsoume.

Ανιπομονούσα πολύ για το headbanger’s ball αλλά το είχα αμελίσει τόσο καιρό και το έμαθα τώρα από σας. Thanks παίδες ! ! ! (Βέβαια αν αρχίσει και βάζει Beavis and Butthead θα είναι και γαμώ, το πιο κάφρικο cartoon ever) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: