Mudobasket

ο Τσακαλιδης βελτιωθηκε παρα πολυ στο nba ρε παιδια.Θα βοηθουσε την ομαδα αν μας καταδεχοταν.Αυτο ειναι σιγουρο

Ennoeite oti veltiwthike,aliws den tha xwrouse sto NBA! Wstoso den ton exoume kai megalh anagh tha elega.

Σίγουρα ο Τσακαλίδης θα βοηθούσε αλλά έχουμε και άλλους καλούς ψηλούς…
Άμα δε γουστάρει τι να τον πεις.Έτσι και αλλιώς ένας κούκος δε φέρνει την άνοιξη.

λοιπόν,είμαι καινούριος εδώ και καλώς σας βρήκα…
ελλάδα πιστεύω γιατί η δουλειά του παναγιώτη είναι πολύ καλή και φυσικά υπάρχει άφθονο ταλέντο και πλέον εμπειρία… :slight_smile:

και στη Σουηδία πριν 3χρόνια είχε ήδη πάει nba αλλά δεν βοήθησε καθόλου…
δεν τον χρειαζόμαστε…τώρα με Ντικούδη στον πάο,πρασίνισε κι άλλο η εθνική…
δεν πρέπει να πάρει και τον Φράνκι πίσω?? :?:

Καιρός να κόψει Βασιλόπουλο - Μπουρούση

Όχι μωρέ πάλι πίσω ο Φράνκι… Η ομάδα έδειξε ότι δε της χρειάζονται οι παλιοί.

Δεν είμαι και πολύ αισιόδοξος για Μπουρούση-Βασιλόπουλο. Θα πρέπει να είναι τρομεροί στην προετοιμασία για να τους πάρει μαζί ο Γιαννάκης. Ο Βασιλειάδης τι έγινε???

ε,ποτέ δεν είναι βάρος ο Φράνκι…ποιον λέτε για παρτενέρ του Λάζου?

Αν δε δίξει θεαματική πτώση απόδοσης στην προετοιμασία, νομίζω ότι τη θέση του Μπουρούση θα την πάρει ο Σόφο. Πλέον έχει εμπειρία από μεγάλα ματς (τουλάχιστον περισσότερη από Μπουρούση) κα μπορεί να είναι και καλός αντίπαλος του Λάζαρου στις προπονήσεις.

Ο Αλβέρτης πάντα χρήσιμος είναι, αλλά εγώ προτιμώ να πάρει κάποιον πιο νέο (δεδομένου ότι ο βασικός κορμός της Σουήδιας δεν αλλάζει)

του Βελιγραδίου αγαπητέ… 8)

Έχεις δίκιο. Τη Σουηδία καλύτερα να τη ξεχάσουμε…

Πιστεύω ότι θα είναι ένα αρκετά καλό τουρνουά.
Υπάρχουν αρκετές ομάδες που θα κυνηγήσουν την κούπα(Η.Π.Α.,Γερμανία,Ελλάδα,Ισπανία,Σερβία,Λιθουανία,Αργεντινή) και αρκετά δυνατά αουτσάιντερ(Γαλλία,Κίνα,Ρωσία κ.α.).

Το μόνο που εύχομαι είναι να δούμε ωραίο μπάσκετ.
[size=1](άντε και να το πάρει η Ισπανία…)[/size]

Μεταξύ μας κιόλας,ο Αλβέρτης ποτέ δεν ήταν και κανένας τρομερός παίχτης.
Έχει μια αρκετά ισχυρή προσωπικότητα,αλλά πέρα από αυτό μόνο τρίποντα βαράει(και τον τελευταίο καιρό τα χάνει κιόλας…).

Μεταξύ μας κιόλας,ο Αλβέρτης ποτέ δεν ήταν και κανένας τρομερός παίχτης.
Έχει μια αρκετά ισχυρή προσωπικότητα,αλλά πέρα από αυτό μόνο τρίποντα βαράει(και τον τελευταίο καιρό τα χάνει κιόλας…).[/quote]

O διάδοχος του Γιαννάκη σε ρουφιανιά και γλύψιμο…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

είναι σουτέρ,παίζει μια υποφερτή άμυνα και παίρνει και ριμπάουντ…σουτέρ είναι ο άνθρωπος… :slight_smile:

50 % η Ελλάδα!!! Αυτά είναι, στο ευρωπαϊκό γέλαγαν οι δημοσιογράφοι με τον Κακιούζη που έλεγε ότι πάμε να το πάρουμε και τώρα τους έχουμε πρώτο φαβορί!! Με το σπαθί τους την κέρδισαν την εμπιστοσύνη μας τα παιδιά!

Ο Σχορτιανίτης, μόλις διάβασα σε ανάλυση Συρίγου έχει τενοντίτιδα από τα πλει-οφ. Ας ελπίζουμε να τη ξεπεράσει γιατί είναι σημαντική μονάδα (το έδειξε και στα φιλικά “λένε”)

Πλησιάζει η ώρα του Παγκοσμίου…

To θέμα είναι ότι μαζί μ’αυτήν πλησιάζει και η ώρα του Συρίγου, κι αυτό μου ακούγεται…απειλητικό!!

Μη μου λες τέτοια… αν είναι να περιγράφει αυτός ή ακόμα και να αναλύει, την κάτσαμε…

γιατί? ο Συρίγος είναι φοβερός…μαζί με Σκουντή,Καρύδα και Παπαδογιάννη

O Συρίγος είναι ένας καραγκιόζης που το παίζει δήθεν και μεγάλος γνώστης. Απ τους πιο ενοχλητικούς sportcaster. Πραγματικά γελοίος τύπος.