Muse Ejekt Festival 29/6/2022

Έμαθε κανείς που θα γίνει η συναυλία; Θα έχει καθιστους;

5 Likes

ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ, τους είχαν support και στη Ρώμη που τους είχα δει το 2015. Μπαντάρα οι NBT

2 Likes

Lol

ΒΕΒΑΙΩΣ

2 Likes

:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Κομματάρα που QOTSAίζει full. Ε ρε και να έχουμε κανένα Muse, QOTSA, NBT :sweat_drops: :sweat_drops: :sweat_drops: :sweat_drops: :sweat_drops: :sweat_drops: :sweat_drops: :sweat_drops: :sweat_drops: :sweat_drops: :sweat_drops:

1 Like

Το ψήνω κι εγώ τωρα

Ψυχολογικά πανέτοιμος να νιώσει υπερήλικας στην τοποθεσία οάκα #φέρτε_και_Halsey_μωρέ

1 Like

Γνωρίζει κάποιος αν θα υπάρχουν θέσεις σε κερκίδες (καθιστες); Μόνο τα vip;

Τώρα εγώ αν πω ότι δεν ξενέρωσα με τη σειρά του τελικού line up θα πω μεγάλο ψέμα… Είναι δυνατόν, να μην είναι NBT πριν από Muse?!

Muse παιζουν τελευταίοι, κλείνουν το show

εννοει οτι οι NBT θα επρεπε να ειναι μετα τους Yungblud, ακριβως πριν απο Muse και συμφωνω με τα χιλια

ασχετο οτι δεν θα ειμαι εκει

1 Like

Απίστευτο, δεν το περίμενε κανείς

Αυτό ακριβώς! Οι NBT ήταν huge κίνητρο να είμαι εκεί, μιας κ δεν έχουν έρθει ξανά κ τους ακούω απ όταν κυκλοφόρησαν το 1ο single τους…πφφφ…εξαλη έγινα :triumph:

1 Like

Εχει κάνεις ιδέα τι ώρες θα εμφανιστεί ο κάθε καλλιτέχνης? Ή το πότε θα ξεκινήσουν…4 ανοίγουν οι πόρτες αλλά ακόμα κ μια ώρα μετά μου φαίνεται πολύ νωρίς να ξεκινήσουν… Είναι μόνο 4 ονόματα

Νωρις ακομα :smiley:, θα μαθουμε προγραμμα οταν πλησιασει.

1 Like

5 Likes

Έχει καταλάβει κανείς αν έχει καθιστες θέσεις καπου?

^ Στη σελίδα τους το μόνο που αναφέρεται για τα VIP είναι

υπερυψωμένο σημείο, με δικό του bar και τουαλέττες, καθώς και ξεχωριστή είσοδο στον χώρο

οπότε μάλλον όχι :confused:

Κατά τα άλλα, πάμε λίγο

2 Likes

τι ωρα λετε να τελειωσει;
πιστευετε προλαβαινω να παω νεα σμυρνη με μμμ;