Muse live 4/10@Terravibe

Όντως, είχαν κάνει λάθος και στη σελίδα τους :wink: … Τιμές είμαι περίεργη να δω αν και θα πάω σίγουρα :smiley: !

Εγώ θα κάψω (και πάλι) Αγγλικά και Ιστορία στις 4&5 οκτώβρη αντίστοιχα για να κατέβω από Θεσσαλονίκη αλλά στα ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΟΥ!
MUSE REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!
Η καλύτερη ροκ μπάντα της δεκαετίας έρχεται στην Ελλάδα στα καλύτερα της χρόνια!!!
ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ!!!
Και πάνω που είχα αρχίσει να μαζεύω λεφτά για Τζαμάικα του χρόνου το καλοκαίρι!!!
Θα γίνει πανικός!
Τρελό κοπάνημα στα thrash ριφ του stockholm syndrome!!!
Αλλά και σε όλο το setlist!
Οτι και να παίξουν!
Δεν μπορούν να επεκτέίνουν την 1η σειρά;;;;
προβλέπω να γίνεται σφαγή!

Μολις ηρθε και το newsletter με το tour τους.

04.10.07 GREECE: Terra Vibe, Athens. Pre-sale information coming soon.

Ανακοινώθηκε και η προπώληση για τις υπόλοιπες ημερομηνίες της Ευρωπαικής περιοδείας εκτός από Αθήνα και Κιεβο. Εδώ γιατι δεν έχει ανακοινωθεί ακόμη?
Μήπως περιμένουν και κανά γαμάτο σαπορτάκι για να το ανακοινώσουν πακέτο?

Η μήπως γιατί η Αθήνα και το Κίεβο θεωρούνται τα μεγαλύτερα καφενεία της περιοδίας;;; :-k

Rockwave 2000
Oasis
Moby
The Flaming Lips
Muse

Ειχα πάει για Oasis /Moby. Οι Muse ειχαν παιξει περιπου 20 λεπτα. Φυσικα(:lol: :lol: :lol: ) δεν θυμαμε τιποτα.
Τοτε ημασταν εκεινη την ημερα 2-3 χιλιαδες κοσμο. Ολοι ειχαν ερθει για τους Oasis, αλλα για ενα τεχνικο προβλημα ειχε τελειωσει νωριτερα η συναυλια.
7 χρονια μετα, Oasis-Muse συναυλιακα ειναι στο ιδιο επιπεδο, μουσικα…οι Muse εχουν φυγει μπροστα…

Είχαν έρθει οι Muse Ελλάδα??? 8O Πω, ούτε που το θυμόμουν αυτό!

Πάντως σε σχέση με τους Oasis, πιστεύω πως μουσικά τουλάχιστον βρίσκονται πλέον πολύ πιο μπροστά…

Τουλαχιστον 2 φορές . Μια αυτή στο Rovkwave και μία στο Ρόδον…

Έχουν έρθει και στο Ρόδον? Να υποθέσω πως δεν έχει πάει κάποιος απο εδώ ε? Πρέπει να ήταν παλιά φαντάζομαι κι αυτό

Το 2002

Πω πω… Τώρα το είδα και έφυγα από το μυαλό. Λίγο δύσκολο να κατέβω αλλά θα κινήσω γη και ουρανό. Muse lemeeee…!!!

Πότε λέτε να το ανακοινώσει η didi music??μαζί φυσικά με τιμές??αυτό μας καίει τώρα??

Θεωρητικά σήμερα πρέπει να γίνει η ανακοίνωση…

Αντε επιτέλους…
Να ανακοινωθεί και κανενα σαπόρτ δυνατό, σε λογική τιμή και προσβασιμο χώρο, και θα είναι σούπερ συναυλιάρα…
(Πολλά θέλω…)

Ο χώρος είναι το Terravibe…

Θελω να ελπίζω πως όχι.
Μακάρι να το ξανασκεφτούν. Οκτώβρη μήνα…

Πλάκα πλάκα κανά Καραϊσκάκη θα ήταν ιδανικό, αλλά μάλλον απίθανο να μη γίνει στη Μαλακάσα… Πρέπει να είναι και πολύ πιο λίγα τα έξοδα γι’ αυτούς εκεί

Η didi ειναι ο σκρουντζ μακ ντακ της μουσικης…

Δεν είπε κανείς ότι είναι αφιλοκερδής οργάνωση… Στόχο έχει να κερδίζει όσο το δυνατόν περισσότερα δίνοντας όσο το δυνατόν λιγότερα…

Τουλάχιστον τώρα πια έρχονται τα μεγάλα ονόματα στην Ελλάδα

Ναι ρε… Γι’ αυτο θα γινει TerraVibe… Στο δικο της χωρο ειναι… Λιγοτερα εξοδα…