Muse live 4/10@Terravibe

Tους Pearl Jam πέρισυ πως τους έβαλε σε κλειστό. Ηταν και νωρίτερά.

Σιγά τα ωά ρε παιδιά. Πλέον μέχρι Δεκέμβριο ζέστη έχει.

τι λες ρε μλκ. δε θυμασαι που και τοτε με τους nightwish, τα ιδια λεγαν ολοι. εκτος αν πρεπει να κλεισει η ΕΜΥ και να προσλαβουμε εσενα. :lol: :lol: :lol:

Ε καλά ρε, και να ΄χει κρύο τι θα πάθουμε δηλαδή; Άντε φλώροι όλοι :lol:
Και με χιόνια και με κρύα Muse ρεεε!!!

Ναι ρε τα χιόνια και τα κρύα τα αντέχουμε… Αν βρέχει όμως θα είναι τρελό σπάσιμο

Θελω να δω στο λαιβ Cozy με ομπρελιτσα…

τωρα επεστρεψα απο τις διαποπες μου και τι ειδα …τι ειδα …MUSE live πωπω καυλα τι δωρο για τα γενεθλεια μου ειναι αυτο ??? δεν το πιστευω … απο τωρα θα παω στο terravibe . :bow2: :bow2:

Τελεια νεα! Ελπιζω να μην ξενερωσουμε με την διοργανωση παντως. Tool και Muse θα ειναι οι τελευταιες ευκαιριες της Didi για μενα…

akoma kai mesa sthn eksetastikh na einai dn to xanw.paidia an kapoios dn exei parea na paei prothimopoioumai mias k mallon monos m tha thn kanw gia terravibe!

Απαγορεύονται τα greeklish.

Κατα 99% δεν θα καταφερω να τους δω,γαμωτο…Με μετρο τους διθυραμβους στο review τουλαχιστον…λυγμ…:frowning:

Στο σαιτ τους λέει για εισητήρια από 3/9/2007.

Ας ελπίσουμε η didi music να βγάλει επίσημη ανακοίνωση σήμερα ή μέσα στην εβδομάδα…αναμένωμεν… :papas: :papas:

H προπώληση των εισιτηρίων για την εμφάνιση τους στο Terra Vibe θα ξεκινήσει στα Ticket House, Pmw και www.ticketpro.gr στις 3 Σεπτεμβρίου – ενώ λίγο νωρίτερα θα προπωλούνται σε ειδικό Link για τα μέλη του επίσημου fan club και οι τιμές τους θα είναι:
Pl1 50 euro Oρθίων, ειδική περιοχή αμφιθεατρικά αριστερά της σκηνής
Pl2 40 euro Oρθίων, ειδική περιοχή μπροστά από τη σκηνή (pitch A)
Pl3 25 euro για τις πρώτες μέρες της προπώλησης και 35 euro στη συνέχεια, Ορθίων γενική είσοδος

Περισσότερα στην κεντρική μας σελίδα εντός ολίγου.

Μια χαρά. Ένα 40άρι για μένα :smiley:
Ρε κοίτα πως αλλάζουν οι καιροί…(στις τιμές αναφέρομαι…)

Ε τις κουφαλες,παλι βαλαν το 25αρι…
Mε τετοιο εισιτηριο θα κατεβαινα κι εγω απο Θεσ/κη,αν ημουν εδω.Παρ’ολο που δεν μου αρεσουν τοσο.

Επειδη ειμαι ηλιθιος:

Πρωτη σειρα καγκελο ειναι στο pitch a (40 ευρω) ε?

Oh yeah! :wink:

Καλόο! Ψήθηκα, ψήθηκα!
Όσο για τους “τόνους υπερσύγχρονου εξοπλισμού”, θα το δούμε :stuck_out_tongue:

Xμμ, τώρα είμαι σε μεγάλο δίλημμα… 40 ή 25 euro?
Εσείς που έχετε ξαναπάει Μαλακάσα (:oops:) για πείτε, αξίζει να δώσω 15 ευρώ παραπάνω?