My blog

Μπορείς επίσης να βάλεις λινκ του μπλογκ σου στην υπογραφή σου για να μην χρειάζεται να αυτοκουοτάρεσαι για κάθε σου ποστ ε :stuck_out_tongue: Όποιος θέλει θα σε βρίσκει από την υπογραφή ή από το αρχικό ποστ σου εδώ.

Σωστό για την υπογραφή. Ο σκοπός του quote ήταν η επανάληψη της διαφημιστικής καμπάνιας. Στο επόμενο update απλά θα ανανεώσω το διαφημιστικό σλόγκαν! :stuck_out_tongue:

Πάντως Βικ απ’ ότι βλέπω στο καινούριο Χάμμα ο Χρονόπουλος σου έχει μια άλφα αδυναμία.
Να το κοιτάξεις μαν. :stuck_out_tongue:

[COLOR=“Blue”]Τρίμπιουτ Kai Hansen μέρος 1, Helloween.[/COLOR]

Συνοπτικά.

Νομίζω εννοείς τον Χάκο.
Τσάμπα διαφήμιση! Δεν με χάλασε. :smiley: :stuck_out_tongue:

ευγε μουσατε νεανια για το κειμενο σου! πραγματα που τα εχω σκεφτει 1.000.000 (στο περιπου) φορες και εγω,[SPOILER]Αλλά παιδιά, εμένα αυτή είναι μέσα στις 5 αγαπημένες μου φωνές και μου αρέσει περισσότερο ο Kai του Walls of Jericho από τον Kai του Land of the Free (που λατρεύω έτσι κι αλλιώς). Τέτοια αρρώστεια.[/SPOILER] fucking ακριβως!
επισης ξεχασες να αναφερεις το γαματο Helloween muscle shirt που απεκτησες απο ενα γαματο τυπο απο Αθηνα :stuck_out_tongue:
ε, απο Ιουλιο που θα κατεβαινω εχει ΜΠΥΡΑ! τσιρζ…

E, αυτό αποκτήθηκε αργότερα! :stuck_out_tongue:

Βασικά και το μπλουζάκι της φωτογραφίας αργότερα αποκτήθηκε αλλά αντικατέστησε το ορίτζιναλ που είχε λιώσει κάπου το 1998-99…:smiley:

Να το πούμε όμως και αυτό το παρασκήνιο. Έχω υπέροχο muscle shirt του 87 Helloween. To απέκτησα από γαμάτο τύπο από Αθήνα, να τον προτιμήσετε και εσείς (είδα ότι πουλάς και εδώ τα μπλουζάκια, κάνω και εγώ τζάμπα διαφήμιση, επιστρέφω κάρμα κι έτσι!)

Ο γαμάτος τύπος από Αθήνα δεν χαλάστηκε βέβαια, απέκτησε υπερτούμπανο sweater Dr. Stein από εξίσου γαμάτο τύπο από-Αθήνα-αλλά-μένει-Ηράκλειο! :wink: Εντωμεταξύ ακόμα δεν το έχω ξαναδεί αυτό πουθενά, great success!

Όταν κατέβεις ενημερώνεις και πράττουμε τα δέοντα αν βολέψει (παίζει να μετακομίζω Ιούλιο), εννοείται!

εννοειται δεν με χαλασε, αυτο ειναι το νοημα του καλου deal, both sides happy :smiley:

θα σε ενημερωσω γαματε τυπε :stuck_out_tongue:

οτι θα εμπαινε το Phantoms of death σε οποιαδηποτε τοπ λιστα τραγουδιων των 'ελλογουιν δεν το περιμενα ποτε -εστω και απο τα 3.5 πρωτα.

σ’ωραιος Vic.

θα ειχαμε πολλα να πουμε για Hansen vs Weikath :smiley:

τι ελλογουιν ρε αγγλοσαξονα!?:stuck_out_tongue:

μου χαλας την μαγκια τωρα…

:stuck_out_tongue:

[COLOR=“Blue”]Τρίμπιουτ Kai Hansen, μέρος δεύτερο: Heading for Tomorrow & Gamma Ray[/COLOR]

Η ερωτική εξομολόγηση συνεχίζεται μαζί με ιστορίες ρόμπας και ακόμα περισσότερες λίστες.

Τσεκάρετε και το δικό μου blog αν θέλετε. Το περιεχόμενό του είναι
funny stuff + γκομενες = cool stuff

skatemefraoules.blogspot.com

μπείτε, διαβάστε, σχολιάστε, τρολλάρετε κλπ κλπ

Πολυ γελιο το αρθρο με το Ρετιρε."Μακαροναδα κυρια Θαλεια,ΜΑΚΑΡΟΝΑΔΑ."Σαν να το βλεπω μπροστα μου.:lol:
Ρε Vic,συνεχισε τα αρθρα για τους Εnsemble!

Έχω έτοιμο το επόμενο άρθρο για τους Εnsemble που (δεν) σαρώνουμε λάιβ αλλά περιμένω έναν ανάλγητο μπασίστα να μου σκανάρει την αφίσα του λάιβ και κάτι λεπτομέρειες.

Αν το συνεχίσει έτσι και την επόμενη εβδομάδα (στο γράψιμο δηλαδή) θα το δημοσιεύσω στεγνό!

top 10 solos, top 5 ανατριχιλες…γεια σου ρε Vic με τις λιστες σου ! :smiley: ρισπεκτ το κειμενακι

Τελικά ο μπασιστέρ απεδείχθη κατά το ήμισυ ανάλγητος. Βρήκε το πλέιλιστ αλλά τίποτα από φωτογραφικό υλικό.

Εν πάσει περιπτώσει, σας παρουσιάζω την πρώτη [B][COLOR=“Blue”]ανταπόκριση από το πρώτο λάιβ των Ensemble[/COLOR][/B], μόνο με 18 χρόνια καθυστέρηση!

Μια που το δα ας ποστάρω κι εδώ το αρθρο - κραξιμο - διαμαρτυρία μου για τις συναυλίες.

αλερτ, μπαινει αυτοματα μουσικη, μην σκαλωσετε αν αουτε κατι απου καπου.

Απολαυστικο και ζεστο το τριμπιουτ,both parts.Κυριως για μας τα αρρωστακια,γιατι εχει αρκετη λεπτομερεια(μα εννοειται τσιριδα ‘‘turns into a sun’’ ανωτερη απο ‘‘gone’’,.Αν και ομοιως απο Starlight θα εβαζα τη ''shine down for your soul…—>staaaarlight γιατι τη πεταει εν μεσω απιστευτης πορωσης και τσουναμιων υπερκαβλας,και ειναι απλα Hansen trademark).Θα μπορουσα να διαβαζω μερες ολοκληρες τετοια κειμενα,εσκασα gay χαμογελακι σε πολλα σημεια-οι λιστες γαματες.Πολυ λιγες ενστασεις αλλα ηταν KAI FUCKEN HANSEN τριμπιουτ οποτε δε θα τις εκφρασω καν.Εννοειται αφορμη για να ξαναλιωσω!:smiley:

listen to dreams,they always tell you the truth:)

Σωστός για την Starlight τσιρίδα εκεί, είναι όντως πορωτικώς Hansenική, εγώ ψοφάω και για το σβήσιμο εκεί στο “eyes” αμέσως μετά (falling in deep through your eyes), που βγαίνει αυτό το κορακίστικο γδάρσιμο στην εκφορά του α-ι. (how’s that for detail? :p)

Είναι κλασσικό παράδειγμα της αρρώστειας με την φωνή του φαντάζομαι!

To καπάκι το βγάζουν από το μπουκαλάκι για να μην το πετάξεις γεμάτο(0.5kg)
Χωρίς καπάκι και δεν μπορείς να το πιάσεις/πετάξεις καλά και μακριά + ότι στον αέρα θα αδειάσει το μισό