My blog

Ένα άρθρο που είχα γράψει πριν 2 χρόνια περίπου… http://anwnumosugrafeus.blogspot.com/2009/09/blog-post.html#comments

[SPOILER]έπρεπε να πάω ΜΜΕ :p[/SPOILER]

[SPOILER]Άγιο είχες…[/SPOILER]

Γιατί?

Έλα τώρα που δεν κατάλαβες.
Γιατί γλίτωσες από το να μπλέξεις με το πιο σκατοεπάγγελμα που υπάρχει.

καλά ναι.Πολύ τρέξιμο έχω ακούσει ότι έχει,αν και πιστεύω ότι αν ασχολείσαι αρκετά μετά μπορείς να γίνεις άνετα πολύ ενημερωμένος (γιατί αυτό άλλωστε είναι και το επάγγελμα σου)

Άμα δεν βαριέστε περάστε και καμιά βόλτα από εδώ:
http://altithinothrasos.blogspot.com/

Με αφορμή τη βαρεμάρα του καλοκαιριού και αυτό το thread διαπίστωσα ότι αύριο κλείνω χρόνο από τότε που έγραψα για τελευταία φορά στο blog μου. Και φυσικά, δεν έχω ιδέα πότε θα μου έρθει κάποια έμπνευση ώστε να ξαναγράψω.

Σε κάθε περίπτωση, επειδή ο έρωτας, ο βήχας και η μυθολογία Κθούλου δεν κρύβονται, ίσως μερικοί από σας να έχουν όρεξη να διαβάσουν τις ακατανόμαστες καταχωρήσεις μου και να φέρουν ένα ακόμα άστρο στην κατάλληλη θέση:

Υ.Γ.: Θεός ο Vic για την απομαγνητοφώνηση του λόγου του DeMaio.

Παγκόσμια ημέρα Πάγκαλου…αχαχχαχαχ…κλαίω :lol:
καλό!


Eκάνα μια νέα ανάρτηση όποιος θέλει ας την τσεκάρει
Ευχαριστώ πολύ :smiley:


όχι επειδή είναι δικό μου το blog αλλά τα σπάει.

κανα tumblr κανεις?!

Anyway, μια δική μου σελίδα, songs of ordinary madness

(ριπ αν εχεις σελιδα με το δικο σου κωλαρακι, φολλοου μι)

Με βυζια? Κωλους? Και τα 2?

Και ναι, η νεκρανάσταση του blog είναι γεγονός!

Για τους 3* ανθρώπους που το περίμεναν: This is for you guys!

Το ζουμί βέβαια στο επόμενο ποστ…

  • μέσος όρος ημερήσιων επισκέψεων του blog, ΦΩΤΙΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ.

Έχω πάρει φωτιά λέμε. 2 ποστς σε μια εβδομάδα.

Η συναρπαστική συνέχεια της ιστορίας, επαέ:

Αν και το είχα βάλει σε μια φάση και στην υπογραφή μου ας το βάλω και εδώ μέσα.

http://timedoesnotpass.blogspot.com/

Έκανα και εγώ ένα ταπεινό blog πριν αρκετό καιρό χωρίς κάποια συγκεκριμένη θεματική ουσιαστικά γράφω ότι μου κατέβει (κυριολεκτικά, μέχρι και για μπασκετ με το καλάθι των αχρήστων έχω γράψει μέσα σε μια φάση) και αν το τελικό αποτέλεσμα διαβάζεται έστω και λίγο το ανεβάζω. Από ταινίες (όχι κριτικές) αρρώστιες, παιχνίδια πραγματικά ότι να ναι όταν η σπαρίλα χτυπάει κόκκινο. Δεν νομίζω πως αφορά και πολλούς βασικά αλλά είπα να κάνω και ένα ποστ έτσι να υπάρχει. :stuck_out_tongue:

Vic τέλειωνε με το τρίτο part κι άσε την διαφήμιση :stuck_out_tongue:

Τελείωσα με το τρίτο παρτ! Το κακό είναι ότι πάει για πεντέξι παρτς. :stuck_out_tongue:

Ερώτηση κρίσεως για τους δυο-τρεις που διαβάζουν το μπλογκ:
Καλύτερα να μπαίνουν τα κείμενα όπως γράφονται για τους Metallica ή να μπουν μια και καλή μόλις τελειώσει όλη η ιστορία; Προτιμώ το πρώτο αλλά αν σπάει παπάρια η πρακτική να το δούμε ρε παιδί μου.

To πρώτο σύντεκνε.
Eκτός του ότι γελάμε σε δόσεις, εγώ αναπόλησα τις εποχές που ανέβαιναν Αθήνα οι κολλητοί από Κρήτη σκαστοί από σπίτια, σχολεία ή σχολές για να δούμε Maiden, Metallica και Slayer παρέα στα τέλη των 90’ς. Σνιφ, λυγμ, κλαψ.

Λίγα λίγα να μας γεμίζεις τις άδειες μέρες μας.