Napalm Death

Πείτε όλη την αλήθεια. Μετά χρεώσαν τον φαν τους 50 euro για το live και 950 euro για το meet n greet. Και τα ποτά δικά του ε!

Οχι δεν ειναι ετσι, και το ξερω γιατι στο δικο μου παρτυ ειχαν ερθει!
:lol:

Ρε εγώ γιατί δεν μπορώ ούτε να τους ακούσω αυτούς? Τους έχω πάρει με στραβό μάτι απο την αρχή με φαίνεται. Δεν ξέρω τι φταίει. Το κακό το μάτι ίσως.

Aπο τις αγαπημενες μου μπαντες.
Δυνατος στιχος και πολλα καλα αλμπουμ! Στο live ειχε γινει της ποπης!

δεν θα πω καθολου οτι με τρελαινουν , ενα Scum εχω και το βαζω πολυ σπανια , οχι οτι δεν μαρεσει , απλα δεν θα αφιερωνα τοσο πολυ χρονο σε ενα τετοιο ειδος
γενικα δεν μαρεσει το grindcore , μαρεσει το κοινωνικοπολιτικο περιεχομενο τους

με τους Bolt Thrower ξερει κανεις γιατι ειναι στα μαχαιρια?
να υποθεσω λογω του πολεμικου image των 2ων??:-k

Αυτό από που προκύπτει? :-k

ενας φιλος μου μου πε οτι ο Μπαρνευ ειχε κανει δηλωσεις εναντιον τους γι αυτον τον λογο ( πολεμικοι στιχοι)…μαλακιες μωρε…απλα ηθελα να δω αν ειναι επιβεβαιωμενο

Δεν έχω ιδέα. Εγώ πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο. Anyway…

Νομιζω κι εγω καμια σχεση με πολεμικο image. Απλα μια “χαζη” κοντρα αναμεσα στις 2 μπαντες…

Eυτυχως περιοριστηκαν σε μερικες δηλωσεις…φανταστειτε να επεφτε ξυλο! :lol: :lol:

τι δηλωσανε?

στο ξυλο φανταζομαι τον νικητη…εχουν και γυναικα οι Bolt Thrower κιολας…

[SIZE=“4”]"[/SIZE]…Λέγοντας αριστερός, κυρίως εννοώ ανθρωπιστής, κάτι πολύ γενικότερο από πολιτικά καλούπια. Το να είσαι ανεκτικός με τον άλλον παρά τις όποιες αντιλήψεις του, και να έχεις το νου σου στο κοινό συμφέρον. Δεν έχει να λέει τίποτα το τι ρούχα φοράει κάποιος, από που έρχεται, τι χρώμα έχει ή ποιες είναι οι σεξουαλικές του προτιμήσεις. Αν κάποιος μου πει “είσαι κουμουνιστής”, θα του απαντήσω ότι “και εσύ είσαι ένας γαμημένος ηλίθιος” [SIZE=“4”]"[/SIZE]

Barney στο Metal Hammer Ιανουαρίου.

Δεν είμαι και φαν του ήχου γενικά αλλά οι απόψεις τους είναι χρόνια μπροστά.

Εγώ πάλι τη βρίσκω αφελή τη συγκεκριμένη γνώμη αλλά τον αγαπώ όπως και νάχει, ειδικά μετά από το live με την πατερίτσα.

καλά πώς και δεν έχω γράψει εδώ?

ΘΕΟΡΑΤΟ ρισπεκτ. Απόλυτοι Θεοί σε ΟΛΑ!

Ρισπέκτ που παρά την αποχώρηση και μετά το θάνατο του jesse Pintado, συνέχισαν χωρίς αυτόν παραμένοντας εξίσου δολοφονικοί. (Τους είχα δει και το 2001 με αυτόν, και πέρσι χωρίς)

Ρισπέκτ που από τις τάξεις τους έχουν περάσει οι μισοί μουσικοι της extreme αγγλίας

Ρισπέκτ, που παρότι ξεκάθαρα αριστερά πολιτικοποιημένοι, οι στίχοι τους δεν είναι ξύλινα σλόγκανς, αλλά πραγματικά ψαγμένοι.

Ρισπέκτ που όταν αποφάσισαν να πειραματιστούν, ήταν πάλι μπροστά από την εποχή τους (ακούστε το diatribes ΣΗΜΕΡΑ και πείτε μου αν σας κάνει για 90ς)

Ρισπέκτ γιατί όταν μια μπάντα έχει στις τάξεις της τη 2η μεγαλύτερη μορφή στη σύγχρονη μουσική (Shane Embury. Μονο ο King Buzzo είναι πιο θέουλας!) ε ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ να μη ΓΑΜΑΕΙ!

αυτά…:slight_smile:

ΕΙΧΑ 1 ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩ ΛΑΙΒ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΚΑΣΕΤΟΦΩΝΑΚΙ ΜΟΥ… ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΗΧΟΓΡΑΦΕΑΣ ΕΔΩ ΠΕΡΑ… [-X:-k

Μεγάλε αν μπήκες στο φόρουμ για bootlegs μόνο, πήγαινε εδώ:
http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=4666
κατέβασε ό,τι σ’ενδιαφέρει και μη σπαμμάρεις στις μουσικές κατηγορίες…

Μπληντιν μην εισαι τοσο κακος,δε κανει.

Οφτοπικ μοουντ οφ

Γαμω τις μπαντες,η αγαπημενη μου στο grind(οχι οτι ακουω και πολλες δηλαδη,αλλα λεμε),εχουν και guest τον τεραστιο Jamey Jasta στο κομματι sold short(απο το The Code Is Red).Respect.:slight_smile:

Ειδικα αυτο το bold με πηγε πισω στο γυμνασιο.Πρεπει να βρω την 46αρα Raks κασσεττα !

Ακούω τώρα το Time Waits For No Slave που μαμάει και δέρνει:!::!::!::!:
Από τις πιο :respect: μπάντες κατά την γνώμη μου, με πολιτική θέση, και στίχους που σπάζουν κόκαλα:!:

Μετα απο αρκετες ακροασεις, μπορω να πω οτι το Time Waits For No Slave ειναι ακομη ενα τιμιο- γαματο αλμπουμ απο Napalm Death.

Επαληθευουν οτι νιωθουν αυτο που κανουν και το κανουν οσο το δυνατον καλυτερα μπορουν (: