Neo melos

e geia sas paidakia :slight_smile: neo melos edw…

Parte k afto giati eimai kali :stuck_out_tongue:

Ζεύγος κλασσικών Ελλήνων σε παραλία.
Εκείνη ξαπλωμένη μπρούμητα, εκείνος από πάνω την περιεργάζεται.
-“Γυναίκα, να σου πω κάτι; Έχεις παχύνει; Ο πισινός σου είναι μεγάλος σαν ψησταριά!”
Η γυναίκα φορτώνει αλλά δεν απαντά.

Το βράδυ είναι καλεσμένοι σε σπίτι φίλων για μπάρμπεκιου. Μόλις βλέπει ο άντρας την ψησταριά, ζητάει μια μεζούρα, τη μετράει, μετράει μετά και τον πισινό της γυναίκας του και της ψυθυρίζει:
-“Είχα δίκιο, ο πισινός σου είναι σαν ψησταριά ακριβώς!”.
Χαμηλών τόνων η γυναίκα, πάλι δεν απαντά.
Το βράδυ γυρίζουν στο σπίτι, πέφτουν για ύπνο. Ο σύζυγος όμως έχει ‘ορεξούλες’. Στριφογυρίζει από δω, στριφογυρίζει από κει, χαϊδολογήματα, τριψίματα. Γρήγορα έρχεται η πληρωμένη απάντηση της γυναίκας:
-" Δεν πιστεύω να θες να ανάψω ολόκληρη ψησταριά για ένα λουκανικάκι τόσο δα;!"

Γειάαααααα.

Οι επιβάτες της πτήσης κάθονται στις θέσεις τους και περιμένουν τους πιλότους. Σύντομα, δύο άνδρες μπαίνουν στον αεροπλάνο, με στολή πιλότου. Φορούν μαύρα γυαλιά. Ο ένας από τους δύο συνοδεύεται από έναν σκύλο για τυφλούς και ο άλλος βρίσκει το δρόμο του με την βοήθεια ενός άσπρου μπαστουνιού. Προχωρούν στον διάδρομο, μπαίνουν στο πιλοτήριο και ξανακλείνουν την πόρτα.
Πολλοί από τους επιβάτες γελούν νευρικά και όλοι κοιτάζονται με μία έκφραση που πηγαίνει από την έκπληξη στον φόβο ή τον σκεπτικισμό. Μερικοί ψάχνουν τις κάμερές τους.
Μερικά λεπτά αργότερα οι μηχανές του αεροπλάνου ξεκινούν και το αεροπλάνο επιταχύνει στην πίστα. Τρέχει όλο και πιο γρήγορα και μοιάζει σα να μην πρόκειται να απογειωθεί ποτέ. Οι επιβάτες κοιτάζουν από τα παράθυρα τους και διαπιστώνουν ότι το αεροπλάνο κατευθύνεται ίσια σε μια λίμνη που βρίσκεται στο τέλος του διαδρόμου απογείωσης.
Το αεροπλάνο τώρα τρέχει πολύ γρήγορα στην πίστα και πολλοί επιβάτες διαπιστώνουν ότι δεν πρόκειται να απογειωθούν ποτέ και ότι όλοι θα πέσουν στην λίμνη. Οι φωνές των έντρομων επιβατών γεμίζουν το αεροπλάνο, αλλά αυτή ακριβώς τη στιγμή, το αεροπλάνο απογειώνεται γλυκά, χωρίς το παραμικρό πρόβλημα. Οι επιβάτες ηρεμούν, χαμογελούν, νιώθοντας λίγο ανόητοι που πίστεψαν σε αυτό το κακόγουστο αστείο.
Λίγα λεπτά αργότερα το γεγονός ξεχάστηκε.
Στο πιλοτήριο, ο πιλότος ψαχουλεύει το ταμπλό με τα όργανα, βρίσκει το κουμπί του αυτόματου πιλότου και τον βάζει σε λειτουργία. Λεει μετά στον συγκυβερνήτη.
“Ξέρεις τι πραγματικά με φοβίζει”
“Όχι” απαντά ο άλλος.
“Μια απ’ αυτές τις μέρες, θα βάλουν τις φωνές πολύ αργά και θα πνιγούμε όλοι μας…”

xaxa xa xxa xa x

Kαλως ηρθες στην οικογενεια του rocking , ελπιζω να εισαι καλο κοριτσι (κοριτσι δεν εισαι ? ) αλλοιως θα σε

Καλωσηρθες :wink:

kalws sas brhka kai nai, eimai koritsi. :slight_smile:

Αυτό έλειπε, να σουν άντρας και να χε πάρει το θρεντ σου 3 απαντήσεις σε κάτι δευτερόλεπτα.

hahahaha… :lol: ti na peis…tuxera ein afta :stuck_out_tongue:

Καλωσήρθες Hell-en… Για να σε κατατοπίσω στα του forum εγώ είμαι ο πιο όμορφος από τους τρεις παραπάνω… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

egw 8a dialeksw ton pio omorfo se sindiasmo me tin eksipnada kai to poso kalos xaraktiras einai an me prowrizete gia proksenio :p.

Beauty is in the eye of the Beer Holder

Δυστυχώς γαμώτο την πάτησα, είμαι μόνο ο πιο όμορφος…

Ενταξει Τελη τωρα μπορεις να κατεβεις απο το καλαμι…

Ενταξει Τελη τωρα μπορεις να κατεβεις απο το καλαμι…[/quote]

Γιατί ρε καλά είναι εκεί πάνω…

A ρε Petros_Kar που σου χρειάζεται… :roll:

Ενταξει Τελη τωρα μπορεις να κατεβεις απο το καλαμι…[/quote]

Γιατί ρε καλά είναι εκεί πάνω…[/quote]

Γιατι βλεπω οτι καποιοι θα σε κατεβασουν δια της βιας…

Θα φέρω τους Αλβανούς φίλους μου… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Γειά σου αγαπητή μου Hell-en και καλως όρισες!!
Οφείλω να σε ενημερώσω ότι ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΣΟΥ :lol: :lol: :lol:
Εδώ θα βρεις ακριβώς αυτό που ψάχνεις!
Υπάρχουν άπειρα παραδείγματα απο αυτό που περιγράφεις!
Και συγκεκριμένα σε αυτό το σημείο: eksipnada
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Για άνδρα μίλησε το κορίτσι Άννα μου… Πέρα από την πλάκα το ανέκδοτο ήταν γαμάτο, αλλά ρατσιστικό…

Κι εγώ γι’ αυτό μιλάω Τέλη μου :wink:

kalws irthes kopelia!

min tous akous ti lene, oloi tous apo tin spilia vgikane, molis akousan neo melos -kai malista- koritsi sto topic!!!

Oust re! Oloi mesa pali!!!

Για άνδρα μίλησε το κορίτσι Άννα μου… Πέρα από την πλάκα το ανέκδοτο ήταν γαμάτο, αλλά ρατσιστικό…[/quote]

Εσυ δεν εισαι ρε ανδρας , Δημοσιογραφος εισαι :stuck_out_tongue: