Neo melos

Who am I?-D.R.I.
Who am I?-D.R.I.
Three Simple words
Who am I ?
A human being
Who am I?
This weird thing

Opws kai na xei ap osa diabasa edw mesa kala pernate paidakia kai goustarw pou brhka to forum kai grafthka…Oso gia to proksenio … As kerdisei o kaliteros mouehehehehe…8a tou parw dwro ena loukouma me meli

Μας πετυχες στην φαση που ξαναγαπιωμαστε μεσα στο forum… :wink:
Παντως αν ακους D.R.I. θα καταλαβεις οτι ειμαι η προφανης επιλογη για το προξενιο… 8)
Οσο για τον λουκουμα δεκτος γιατι βρισκομαι σε νηστεια… :cry:
Καλως μας ηρθες Hell-en… :twisted:

κ εγω νηστεύω απ τα νηστίσιμα…Καλά κάνετε κ αγαπιέστε αλλά μην παρααγαπηθείτε γιατί θα σας παρεξηγήσουν και δε λέει… :twisted: Καλώς με δεχτήκατε για άλλη μια φορά και καλ΄ςσ σας ξαναματαβρήκα :smiley:

A ρε Petros_Kar που σου χρειάζεται… :roll:[/quote]

Άφησε το ποδήλατο χωρίς σέλα, και πήρε το καλάμι?
Αφού τον βολεύει καλύτερα…
Ότι μάθεις μικρός, δεν το αφήνεις μεγάλος…

It’s the final Countdown…2 και σήμερα!!!

it s the final countdown gia ti pragma petros_kar??

Ειναι διαγωνιζομενος την Δευτερα… 8) …μπες στο topic του rock-on και θα βρεις λεπτομερειες…Εισιτηρια προπωλουνται εντος… :twisted:

Αν και δεν εχς μπει στο νοημα, καλη επιτυχία στον μεγαλυτερο. :lol:

Scusa :?: :?: :?: :?:

που εχει τα μεγαλύτερα @@

Δηλαδή θα διαγωνιστώ και σε άλλη κατηγορία?
Πάω και για 2ο χρυσό!!!

Sir_jim έχεις ρεπό Δευτέρα. Το πρόγραμμα έχει γυμν(αστικ)ές επιδείξεις…

Με τον jim_lick δεν διαγωνίζομαι. Δες avatar του για να καταλάβεις…

Tsoliades mou!!

Kratiste tis dinameis sas gia tin Deutera. Diaititi orisame, paratiriti den orisame. Poin proteinete? Peite idees… thelo kapion adekasto pou na krinei swsta tin antikeimenikotita tou Dreamdancer!

Episis, kapios i kapia prepei na analvei ton rolo tis nosokomas! Apo tin mia o Petros einai kapws ogkwdis, alla o Telis einai psilos!
Akouei protaseis gia tin thesi tis nosokomas…

Dreamdancer! Se thelo sovaro, na exei proetoimastei psixologika. swmatika, kai peneumatika gia tin Deutera.

Oso gia dinameis asfaleias, exoume arketous thamones Astinomous…

Hell-en,

Ela kai esi tin Deutera, na deis ta xalia mas!

xa…xa…xa…

Για νοσοκόμα δεν ξέρω αλλά για παρατηρητής διατίθεμαι με μεγάλη μου χαρά :lol:

Ε με τετοια παρατηρητη διαιτησιας στανταρακι θα το παιξω 50-50 το ματς διοτι αλλιως καηκα… :wink:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Λοιπόν, φτάνει, αυτά σε άλλο θρεντ, ας μην χαλάμε το τόπικ της κοπέλας!

Καλώς ήρθες…

Εγώ είμαι ο πιο όμορφος αλλά δε θα σου αρέσω γιατί είμαι 14 χρονών και έχω μαλλούρα που κρύβει τα απίστευτα μάτια μου… :stuck_out_tongue:

Ela kai esi tin Deutera, na deis ta xalia mas!

xa…xa…xa…

ναι ρε παιδια να ερθω αλλα πούθε??

Λοιπόν, φτάνει, αυτά σε άλλο θρεντ, ας μην χαλάμε το τόπικ της κοπέλας!

azza σε παρακαλω ναμην ξαναγίνει γιατι δε ξερω κ εγω τι θα γινει ΕΝΤΑΞΕΙ??

Εγώ είμαι ο πιο όμορφος αλλά δε θα σου αρέσω γιατί είμαι 14 χρονών και έχω μαλλούρα που κρύβει τα απίστευτα μάτια μου…

john_vla αμα εισαι παρθενος πεταγομαι μια βολτα να σου ξηγησω το ονειρο :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: μουεχεχεχ.&-

Siga min toutos einai 14!!! Einai AEK-tzis kai exi kai dio-tria koutsouvela!!! xa.x.a.x.a.x.a.x.a… Sir “Karfis” Jim

Sto Texas, Texas club tin deutera! To gelio tis arkoudas!! Eggiisi…

Mou fenete oti plaka-plaka thamazeutoume ekei oloi kai tha ginei kana mpaxalo terastio…

το οποιο Τεξας κλαμπ ειναι στην Αθήνα φανταζομαι…

Αν φανταζομαι σωστα μόλις χασατα ενα θερμό υποστηριχτή γιατι είμαι κομματακι μακρια ναούμ. Μπορουσα να κανω και τη Νοσοκομα. χαχα
:lol:

XA XAXAX AX A SirJim μόλις χάσατε ενα πελάτη … αρκεστειτε λοιπον στον Τelisvas και στα λοιπα καθηκια … :wink: (εγω είμαι στην απέξω ως συνήθως)