Neo melos

xala.rar

[quote=“Hell-en”]

john_vla αμα εισαι παρθενος πεταγομαι μια βολτα να σου ξηγησω το ονειρο :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: μουεχεχεχ.&-

Ναιιιιιιιιιιι!!! :smiley: Πόσο χρονών είσαι; Δώσε και πικ :twisted: :stuck_out_tongue:

Επίσης Sirjim δεν είμαι ΑΕΚτζης, είμαι γάβρος

Θα σε τυλιξουμε και σενα σε μια κολλα χαρτι , καταπροτιμισην να ειναι εφημεριδα που εκδοτης της ειναι ο ακατανομαστος μαμουχαλος Telisvas.

Btw και εγω παρθενος ειμαι …

κσσσσστ κσσσσσσσσσσστ βρε !!λεμε και καμια μαλακια να περναει η ωρα!

Μπορεις να δεις φωτο μου στο www.topmodels.com (μουσι) αλλα δε μπορεις να αγγιξεις.

σπανιο φαινομενο … η παρθενια…Angel_In_Black poso eisai ? apo pou eisai ? poios eisai ? dief8insi.onoma. epi8eto. douleia. pas sxoleio?ti noumero papoutsi foras?

Ama 8es apantise mono sto 1o :stuck_out_tongue:

Έχω την εντύπωση ή μόλις αποκτήσαμε ένα ιδιαίτερα σεμνό, ντροπαλό, κλειστό και άσχετο με τα υπόλοιπα άτομα μέλος? Αλλά βέβαια ώρες ώρες δεν κρίνω καλά…

WELCOME!

Προσωπικά σου προτείνω τον telisvas δεν τον έχω δοκιμάσει αλλά μου έγραψεκάτι cd με Europe και άλλα φοβερά!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: καλά καλά, με πλήρωσε κιόλας για να γράψω το προηγούμενο…

Hell-en καλωσορισες λοιπον στο forum των παρθενων!!!ενα ειναι σιγουρο θα περασεις super!!εχουμε απο ολα,ξυλο,ιντριγκες,τσακωμους,βρισιες,διαφωνιες,συμφωνιες,απειλες,ερωτες,σεξ και βια…μη σου πω και νοθεια!!! :roll: :roll:

have fun :slight_smile: :slight_smile:

Ναι ειμαστε κατι σαν τη Λαμψη με λιγο απο Φιλοδοξιες και Καλημερα Ζωη…

Με μικρές δόσεις Τόλμης & Γοητείας

Oτι μπορει να δΩσει ο καθενας… :lol: :lol: :lol:

καθε αλλο παρα σεμνο και κλειστο ατομο ειμαι. παρολαυτα ισως ειμαι λιγο ασχετη με τους υπολοιπους αλλα και οι υπολοιποι ειναι ασχετοι με μενα οποτε υπαρχει ισορροπια. ρε παιδια θενξ για το καλωσορισμα…τι αλλο να πω…Σας παω ολους χαχα “σας παω…”, τι ειπα παλι…οκ το βουλωνω. τελος.

Καλα τωρα το βουλωνεις που θα βαλουμε και την Καλομοιρα μεσα σαν guest member και το φορουμ θα πιασει τρελη δημοτικοτητα?
Καλα αυτο αφου βρει τη σαλατα της βεβαια…

Welcome, on board Hell-en! :smiley:

Μετα το board ήθελα να κοτσάρω και ένα ello αλλά θα εμένα forumless. :oops:
Καλά πόστ, καλή συνέχεια… :wink:

  1. Tervetuloa Hell-en! Το σκέφτηκες καλά; Που πας να μπλέξεις;

Mην μιλάς εσύ … !!! :wink:

Mην μιλάς εσύ … !!! :wink:[/quote]

  1. Γιατί;

Νομιζω οτι εχω μπλεξει και χειροτερα. Αυτο ελπιζω να μην ειναι τιποτα. :stuck_out_tongue:

Mην μιλάς εσύ … !!! :wink:[/quote]

  1. Γιατί;[/quote]

Γιατί θα αποκτήσεις και εσύ νέο μέλος :lol:

Mην μιλάς εσύ … !!! :wink:[/quote]

  1. Γιατί;[/quote]

Γιατί θα αποκτήσεις και εσύ νέο μέλος :lol:[/quote]

  1. Γραφικέ !!! Την έχεις πέσει σε όλα τα θηλυκά μέλη του forum!!! Εκτός της Χριστίνας φυσικά…

Ποιες θα ανεβουνε θεσσαλονικη , για συναυλια dokken ? αυτος δεν ειναι και ο λογος που δεν θα πας χανια ? για ομολογα να δουμε ποιος ειναι ο γραφικος ?
Στα παγκακια θα κοιμηθεις , για αυτο κοιτα να κλεισεις απο τωρα :twisted: