New Long Fest (Μουσικά Κύματα) 2013 - 20 και 21 Ιουλίου @ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ

Νομιζω οτι πολυ απλα εννοουσε του πρωτου σε σειρα.

ε ναι…αυτό έπιασα…

ξερει κανεις που πρεπει να κατεβω αν παρω κτελ αττικησ για να παω στη συναυλια?

…στο Παιδίο Του Άρεως θα πας…κοντά στην στάση του ηλεκτρικού Βικτώρια
Αφετηρία Μαυροματαίων, Πεδίο Άρεως
:):!:

εννουσα στη νεα μακρη :stuck_out_tongue:

…στην πλατεία είναι το τέρμα του…λογικά εκεί…αν υσχύει κάτι άλλο, ας το γράψει όποιος γνωρίζει, γιατί ενδιαφέρει και μένα:):!:

Εγώ θα πάω με το ΣΛΑΤΖμομπίλ πάντως, που μετά θα γίνει ΠΑΝΚμομπίλ για Τύρναβο. :smiley:

ακύρωσαν οι Sarabante… στη θέση τους οι Endsight

Δεν ειναι γραφτο να δω Sarabante δηλαδη…Δεν πειραζει, επιλεγουμε πρωτη μερα διχως τυψεις με την παρουσα κατασταση (αν κατσει και παω δηλαδη).

ΣΛΑΤZμομπιλ;; από πότε;

Γιατί ρε φίλε να ακυρώσουν;… :frowning:

Mάλλον γιατί κάποιοι το έκαναν θέμα.

καλά δε πιστεύω επειδή αναφέρθηκε όλη αυτή η βλακεία με το “αυτο-διαχειριζόμενο”, άλλαξαν γνώμη οι sarabante.

Εντάξει αν είναι για αυτό το λόγο… απλά κρίμα, όχι για τους sarabante, αλλά για αυτούς που το έκαναν θέμα προσβάλλοντας όχι μόνο τη μπάντα αλλά μια ολόκληρη ιδεολογία

μη λέτε ακυρότητες. καμία σχέση :wink:

απλά δεν παίζουν.

o άρης είναι στο δωμάτιο του και κλάιει αυτή τη στιγμή … ο μάρκος έχασε 3 κιλά από τον ιδρώτα …

[SPOILER]https://www.youtube.com/watch?v=PtWScqcK2FU[/SPOILER]

επίσης βγήκε η εξής ανακοίνωση για όποιον ενδιαφέρεται
"
Με μεγάλη μας χαρά σας ανακοινώνουμε ότι θα έχουμε έναν εκλεκτό καλεσμένο, με τον οποίο θα μοιραστούμε το stage του NEW LONG fest στις 20 Ιουλίου…ACID DEATH together with Rob “Clammy” Cohen, μπασίστα των θρυλικών EXCITER. 2 μπάσα επί σκηνής για 2 κομμάτια… Τί έχει να γίνει…θα το δείτε επι σκηνής!

"

Σκοταδισμος…

Λοιπόν, θα έχω αυτοκίνητο.
90% θα μπορώ να πάω και να φέρω όσους χωράνε σε ένα πίσω κάθισμα yaris το σάββατο.
την κυριακή μόνο επιστροφή.
pm - αν υπάρξει αλλαγή θα κάνω edit.

τσηρζ.

έντιτ - ο χώρος στο αμάξι κατελήφθη. Τα λέμε εκεί :slight_smile:

καλά…πάλι θα το ακυρώσεις.

Μη με πειράζεις, είμαι πολύ αποφασισμένη να κοινωνικοποιηθώ αυτό το σαββατοκύριακο επιτέλους