New Long Fest (Μουσικά Κύματα) 2013 - 20 και 21 Ιουλίου @ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ

Θα επιστραφούν λεφτά από την ακύρωση των Maiden ?:-k

Ποιοι είναι αυτοί;

κάτι φίλοι του λώρη :slight_smile:

ΕΛΑΔΕΝΤΟΠΙΣΤΕΥΩ.

Όχι Sarabante κυριακή, δουλεύουμε Δευτέρες! Τέσπα, θα πηγαίναμε ούτως ή άλλως τη δεύτερη μέρα, αλλά προτιμούσα το ξύλο Σάβατο.

και λιγα λες.

αυτο-ραμενα ρουχα ειναι must!
επισης δεν πρεπει καν να παιζουν μουσικη μιας και αυτη σαν τεχνη παιζεται σε μαγαζια!!

εσυ τι λες με τα παραπανω? με βρισκεις υπερβολικο?

Περσινό αλλά τώρα το είδα :

Και στα δικά μας! :lol:

Εντωμεταξύ ο τύπος αναφερόταν στα Μουσικά Κύματα του '11 με το [I]επικό αυτό lineup[/I].
Θυμάμαι εκείνη τη βραδιά και μου σηκώνεται…η τρίχα.
Δεν πάει καλά ο κόζμος…

Να πάει στην Μαλακάσα

Μπαμπ, καλοκαίρι χωρίς μουσικά κύματα και το καλύτερο φεστιβάλ της χώρας δε νοείται πλέον. Έχω αρχίσει να προβληματίζομαι σοβαρά μήπως πρέπει να πάω με ποδήλατο για να είμαι πιο άνετος για το πάρτυ!

O αθάνατος Έλληνας μεταλας. Χειρότερη φάρα κι από τον αθάνατο έλληνα πάνκη, τον αθάνατο έλληνα λίγδοέντεχνο, όλους

:stuck_out_tongue:

σε βρισκω ετεροχρονισμενο.δε καταλαβα ποιο απο τα 2 ποστ σου ειναι το ειρωνικο

Ένας μήνας ακόμη…

To Νew Long Fest 2013 σε συνεργασία με το Κάμπινγκ Νέα Μάκρη προσφέρουν ειδικές τιμές (έκπτωση 30%) σε όσους έρθουν στο Φεστιβάλ και θέλουν να διανυκτερευσουν στην περιοχή.Το Μόνο που θα χρειαστεί είναι να δήλωσετε στο Κάμπινγκ ότι έχετε έρθει για το Φεστιβάλ για να πάρετε την ειδική έκπτωση. Το Κάμπινγκ απέχει από το Χώρο του φεστιβάλ και την Θάλασσα μόλις 5 λεπτά με τα πόδια.
Ενδεικτικές τιμές: 1 άτομο 7,5euro ,1 σκηνή 7,5euro = 15 euro και με την έκπτωση 30 % = 11,53 euro!!!
Για πληροφορίες/κρατήσεις: 6977327687

[SPOILER][/SPOILER]

χμμμ ιντερεστινγκ

Εντωμεταξύ, για κοιτάξτε λίγο καλύτερα τον χάρτη…

Μέχρι και το Google Maps μάς έχει πάρει χαμπάρι ρε… ;p


μόνο μπίτια

[B]Trailer[/B]

Kάτι που είδα δίπλα και γέλαγα, το βάζω εδώ γιατί εκεί δεν έχει νόημα.

ΝΟΤ. Simple as fuck.

αααα τωρα το πιασα…