New Long Fest 30-31/7/22 Sacred Reich, Nightstalker

Το ανοίγω αφού το ζήτησε μια κυρία (εντερ γκιφ ή τζιφ γύπα χιαρ :stuck_out_tongue: )

🔥 It’s good to be back!

⚡ Φέτος επιστρέφουμε στις 30 & 31 Ιουλίου στο Πολιτιστικό & Αθλητικό Πάρκο Νέας Μάκρης, να ολοκληρώσουμε αυτό που αφήσαμε στη μέση και μαζί μας έχουμε τις αγαπημένες μας μουσικές!

👉 Κάντε την αγορά του εισιτηρίου σας τώρα μέσω του www.newlongfest.gr

8 Likes

Διάβασα πεθαίνουν στο τέλος και είμαι ήδη εκεί! Το πρόγραμμα της κάθε μέρες παίζει πουθενά ή απλά έχω θολώσει?

Δυστυχώς δεν υπάρχει κάτι ακόμα… θα μάθουμε σύντομα ελπίζω

1 Like

Καλά με ποια λογική το μετέφεραν πάλι έκει χαμού ;;;
Ο χώρος στην Κατερίνη ; Στον βρόντο με τόσες προοπτικές ;
Εκεί κάτω έχουν μαζευτεί όλα τα festival , βόρεια Ελλάδα στο φτύσιμο ;
Εμπορικά να το δεις , θα πρεπε να γίνει πάλι Κατερίνη όπου είχε σχετικά καλή προσέλευση περσι δεδομένων των συνθηκών !!

Μια ζωή Νέα Μάκρη γίνεται το συγκεκριμένο, μάλλον σε μπέρδεψε το πολύ διάβασμα Τζήμερου :stuck_out_tongue:

6 Likes

Νιού Λονγκ , Νέα Μάκρη ΤΙ είπες ΤΩΡΑ!! Λολ

3 Likes

Ειχαμε φεστιβαλ στην Κατερινη. Ο Τυπος εχτυσε ολοκληρο χωρο αξιολογο και 2 χρονια τωρα δεν εκανε τπτ :stuck_out_tongue:

Πολυ τιμιο φεστιβαλ btw αλλα λιγο μακρια και οι Nighstalker παιζουν και κοζανη 1-2 μερες πριν

Προκαλείς…

Ωραίο…
Καλό θα ήταν να ξέρουμε ποιος παίζει τη κάθε μέρα

Το songkick λεει Day One Sat 30 July 2022: Nightstalker, Adam, Universe 217, Calyces και Need.

1 Like

φασέοι και SR.

1 Like
4 Likes

άσε τα links και ψήσου να έρθεις…

1 Like

το divide & conquer αποπάνω με έπεισε να τιμήσω κι εγώ . Δεν χρειάστηκε παραπάνω

1 Like

image

Disclaimer: Αυτό το “Πεθαίνουν στο τέλος” δεν είναι συγκρότημα. Μεταφράζεται σε “αυτο θα παθουν όσοι παρακολουθήσουν τα παραπάνω συγκροτήματα ως το τέλος του σετ”. Απίστευτο line up, ακριβώς ΑΥΤΟ που ήθελα να δω.

Το billing της πρώτης μέρας:

image

7 Likes

Ήθελα και khirki την Κυριακή αλλά οκ όλα καλά να πούμε

3 Likes

Θα ήθελα Nighstalker μόνους τους την Κυριακή διότι τους βαριέμαι απίστευτα και όλους τους άλλους το Σάββατο (δουλεύουμε τη Δευτέρα κύριοι). Ίσως θα άφηνα και τους Calyces έξω, που τους είδα κάτω από τους Need τις προάλλες και ειλικρινά δεν μου είπαν τπτ. Σαν να μην είχαν ταυτότητα. Ίσως ήταν η μέρα, ίσως ο ήχος, ίσως το αυτί μου και η διάθεσή μου, ίσως όλα μαζί, οπότε θα τους έδινα μία δεύτερη ευκαιρία.

1 Like

Όπως και να χει τα λέμε εκεί… ελπίζω να υπάρχουν ακόμα τα τίμια καλαμάκια που εψηναν.

2 Likes

Ξεχασα να ταγκαρω @toxikos

Εμένα μου άρεσαν οι Calyces, είχα αραξει τέρμα αριστερά κάγκελο που ήταν άνετα

Εκεί άκουγα και καλά και μου άρεσε το στυλ και ο ήχος τους . Βέβαια ταυτότητα ίσως να μην έχουν όντως . Σαν Mastodon ήθελαν να παίξουν . Καλοί ήταν πάντως

31 Ιουλίου θα είμαι εκεί καλώς ερχοντων … Sacred Reich είναι αυτοί

1 Like