New Long Fest 30-31/7/22 Sacred Reich, Nightstalker

:pray: Σας ευχαριστούμε για την μέχρι στιγμής θετική ανταπόκριση και παρακάτω παραθέτουμε μερικές απαντήσεις στις απορίες σας των τελευταίων ημερών:

:date: DAY SPLITS - Τα συγκροτήματα που θα εμφανιστούν ανά ημέρα

:arrow_forward: ΗΜΕΡΑ 1η [30/7]: Nightstalker | Universe217 | Void Droid | Calyces | ΛΔΛΜ / ADAM | Khirki
:arrow_forward: ΗΜΕΡΑ 2η [31/7]: Sacred Reich (USA) | Naxatras | Need | Πεθαίνουν Στο Τέλος | Agnes Vein | Desert Monks

:ticket: ΠΡΟΠΩΛΗΣΗ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ - Φυσικά σημεία και online presale

:globe_with_meridians: ONLINE [με πιστωτική ή άλλη κάρτα]: Μονοήμερα και διήμερα εισιτήρια διατίθενται μέσω της 𝟭𝟮𝟯𝗧𝗜𝗖𝗞𝗘𝗧𝗦.𝗴𝗿. Επισκεφτείτε το www.newlongfest.gr για λεπτομέρειες. Οι online αγορές επιβαρρύνονται με προμήθεια μεταπώλησης που ορίζει ο μεταπωλητής.
:handshake: ΦΥΣΙΚΑ ΣΗΜΕΙΑ [με μετρητά]: Μονοήμερα και διήμερα εισιτήρια διατίθενται και στα Metal Era (Κέντρο), Uncle Chroni’s tattoo and body piercing (Χολαργός), Ministry Of Concrete (Σύνταγμα) και Big Mouth (Χαλάνδρι).

:information_source: Μείνετε συντονισμένοι για τα ακριβή ωράρια, τον χάρτη του φεστιβάλ και όλα όσα ετοιμάσαμε για την φετινή edition!

Ωραιοι judas, ωραιοτεροι maiden, αλλά καποιοι περιμένουμε αυτο το μουσικο διημερακι - τι διημερακι δηλαδή, διημεραρα. Οποιαδηποτε πληροφορια σχετικα με λεωφορεία και προσβαση, ευπροσδεκτη.

1 Like

Μαγιο,πεδιλο και SACRED REICH.Av παιζουν και τα καλαμακια το πακετο γινεται ελκυστικο

3 Likes

Είναι στην παραλία ο χώρος της συναυλίας ;; Μπορεί να συνδυαστεί πχ ;

Από κάτω είναι η παραλία αν θυμάμαι καλά.

2 Likes

Πολύ ωραίο ακούγεται :+1:

1 Like

Είναι…

Αν δεν κανω λαθος κανα τεταρτο με τα ποδια.Για μονοημερη ειναι οτι πρεπει.Μπανακι κ μετα λαιβακι.

Διαβαζω οτι οι Sacred Reich ακυρωσαν την ευρωπαϊκη περιοδεια.

1 Like

Τι βουντού κάνει ο @QuintomScenario για να παίξουμε μπάλα…

5 Likes

Τι Suicidal Angels μωρέ, ούτε με αλκοόλ δεν παλεύονται :frowning:

4 Likes

Χάλασε η φασουλα, I’ll pass δυστυχώς

Πολυ κριμα, το περίμενα πως και πως

Λυσσαξατε πια με τους sacred reich :stuck_out_tongue: Τι πειραζει; παιζουν τόσοι αλλοι ωραιοι δικοι μας.

Παντως δεν παμε καλα, να δινουμε 80άρια για να δουμε και τελικα να ΜΗΝ βλεπουμε τους χεβι μεταλ θεους στις γηπεδαρες ουτε καν απο τα videowall, κι εδω την εγχωρια ΔΥΝΑΜΗ να την προσπερναμε. Τι να πει κανείς, γουστα ειναι αυτα.

Η μονη μου ενσταση τωρα να βαζανε need headliners την Κυριακη. Ετσι μαλιστα!

2 Likes

3 Likes

Οχι ρε γαμωτο. Μλκ. Ειχα ψηθει πολυ για Sacred Reich. Μπορει κ να καει η Κυριακη. Οπως κ να χει παντως, ειναι απο τα φεστιβαλ που περιμενω πιο πολυ καθε καλοκαιρι

1 Like

Ελα για μπαλιτσα!

3 Likes

Εγώ είμαι ήδη New Long… Μπύρες στη δροσιά στην παραλία και βλέπουμε…

12 Likes

Universe… Ανατριχιλα στο She ρε πουστη μου

5 Likes