New Long Fest 30-31/7/22 Sacred Reich, Nightstalker

Τι είναι αυτοί οι universe θεέ μου;;;

4 Likes

Για πειτε πως πηγε χθες?Khirki ειδατε?Τους ειδα πριν 3 μηνες(?) κ ηταν πολυ καλοι.

Κ κατι βασικο.Ποσο ειχαν την μπυρα?Φεστ κ κυλικειο :wink:

2 Likes

Khirki αδικήθηκαν από την ώρα και τον ήχο. Πολύ δυνατοί, όμως.
Void droid πολύ καλοί επίσης.
3 € η μπύρα. 2,5 hotdog 6 τα κοκτέιλ και τα μπέργκερ.

6 Likes

Μπλουζακια khirki 17 ευρω καποια που κοιταγα. Ισως ειχε κι αλλες τιμες. Πηρα khirki cd (στα 12 ευρω) και ΚΑΣΕΤΑ!!! (8 ευρω).

Κοσμος καμποσος, καμια 700αρια ατομα, αναψαν και καπνογονα, που δεν (φανηκε να) ενοχλησαν :yum:

6 Likes

Τι εννοεις; Δυνατα αγορια;

2 Likes

Στο 10 οι ενισχυτές, ρε άσχετε.

1 Like

Πνίγηκα ρε τζαναμπέτηδες.

3 Likes

Δυνατα δηλαδη ο χαλια ηχος;

Σας τα λέει ο θείος tBL, αλλά δεν τον ακούτε…

3 Likes

Από τι ώρα ξεκινούν και τι ώρα περίπου τελείωσε ;

Πέντε ανοίγουν οι πόρτες. Νομίζω σήμερα θα ξεκινήσουν πεντέμισι αντί για έξι που ήταν χτες.

Ωράρια τηρούνται μεχρι σε σημείο να ξεκινάνε και λίγο νωρίτερα…δλδ δεν τηρούνται :yum:
Χθες οι Nightstalker τελείωσαν δώδεκα και κάμποσο…

3 Likes

Σας αρεσαν οντως οι Universe ρε παιδες? Τους λατρευω σαν μπαντα κ παντα περιμενω με αγωνια, αλλα δεν ξερω τι εχω παθει με αυτους κ πλεον, σταθερα, τα λαηβ τους για μενα ειναι καθε περυσι κ καλυτερα.
Χτες μου φανηκαν ανευροι κ διεκπεραιωτικοι. Το σετλιστ γινεται ολο κ πιο αδιαφορο, υποκειμενικα παντα. Βγηκε κ το Harm k το Never.
Tι να πω. Χαιρομαι που σε αλλους αρεσαν γτ γενικα το αξιζουν πολυ

2 Likes

Έχασα τους Desert Monks, τώρα παίζουν οι Agnes Vein. Δεν τους ήξερα, αλλά παίζουν ωραία, αργοσυρτη βρωμιά, με βρωμικα φωνητικά. Ωραίος ήχος, γεμάτος, και η φάση επίσης πολύ καλή, παρειστικη και “οικογενειακή”

4 Likes

Μπορεί να έχεις δίκιο, το συζήταγα με κάτι παιδιά και μου είπαν ότι έχουν παίξει και πολύ καλύτερα, αλλά για μένα που ήταν η πρώτη φορά, ήταν αποκάλυψη. Ταξίδι σε άλλη διάσταση. Καθόμουν ψηλά, με το στόμα ανοιχτό σε όλη τη διάρκεια της συναυλίας. Κάτω, μου είπαν ότι δεν ακουγόταν τόσο καλά.
Αλλά αυτό που βίωσα με καθήλωσε…

3 Likes

Ωραιος. Not.

5 Likes

Μαθαίνω, όμως, μαθαίνω

2 Likes

Ανεβασμένοι ρυθμοί

Summary

κρίμα που τα παιδιά θα πεθάνουν στο τέλος…

2 Likes

Αυτοί που πέθαναν στο τέλος πάντως, βαρεσανε μια χαρά. Αν και δεν είμαι του ελληνικού στίχου, μπράβο τους…

4 Likes

Μύρισε θάνατο, τα έσπασαν τα παλικάρια, και γενικά και τα δύο συγκροτήματα που έχω προλάβει, πολύ σφιχτό παίξιμο ως σύνολο.

Τώρα πάμε NEED, τους έχω λιώσει στα λάιβ, αλλά είναι σαν να βλέπω έναν παλιοφιλο

2 Likes

Need, δυστυχώς έχω δει ελάχιστες φορές αλλά τους λατρεύω.
Δεν είμαι αντικειμενικός. Μόνο στεναχωρημένος που τελείωσαν.
Οι Έλληνες Fates και δεν είναι ντροπή.

7 Likes