New mods on the block

E όλες οι τελευταίες απαντήσεις σπαμ είναι αν το πάμε έτσι. Ακόμα και το ποστ του ellanor.

Για εμβάθυνε λίγο σε αυτό το τελευταίο, είμαι περίεργος…

Μας ανέλυσες - με γλαφυρό ομολογώ τρόπο - τους ήδη υπάρχοντες κανόνες και επανέλαβες για χιλιοστή φορά πράγματα που όλοι ξέρουμε. Αν αυτό δεν είναι σπαμ, τουλάχιστον είναι βαρετή επανάληψη.

φιλιπς αν τα ξέρανε όλοι, οι mods θα ήταν άχρηστοι

άντε κοιμηθείτε ρεεεεεεεεε

Εγώ αυτά τα κατεβατά τα γράφω ΜΙΑ φορά, όπως τα βλέπω απο τη δική μου οπτική γωνία, και πίστεψε με, επανάληψη δεν είναι για τους πιο πολλούς. Και όποιος κατάλαβε έχει καλώς. 8)

Ωωωωωω… Τωρα το ειδα!! 8O
Μεγιες ρε φρηδομ. :slight_smile:

Aντε. Σας καλωσοριζουμε και ως mods:p

Καλή επιτυχία παίδες αν και σας τα είπα και κατ΄ιδίαν
Όσο για το υπόλοιπους αξιωματούχους καλύτερη επιλογή δεν θα μπορούσε να γίνει παιδιά

Ροκ εν ροουζες ξεχασες ενα ερωτηματικο θαρρω.

H ροκ εν ρόουζες δε συνιθίζει να βάζει σημεία στίξης, άστοχο το σχόλιο σου. Είχαμε καταλάβει από την αρχή τι ήθελε να πει.

o shaman came.o shaman talked.o shaman ειπε βλακεια.ο shaman εφυγε.

η κατηγορία Νέα και Ανακοινώσεις, δεν είναι για σπαμάρισμα. Ποτέ δε γούσταρα τους Power Rangers, μη μου δώσετε αφορμή να εκδηλώσω το κόμπλεξ μου αυτό με deletes και περαιτέρω ενέργειες…

Το ήξερα πως θα καταλάβετε…

Αχαχαχαχ, ο Έλλατος Μέλος Της Ηγεσίας.

Τώρα θα παίζει δίλημμα. Ριπόρτ, κλάψα, ή πόντος; Ή συνδυασμοί;

Δεν είμαστε σοβαροί ε.

Έντιτ: Α, μόλις έμαθα ότι έριξε δυο πόντους επειδή κάποιος του την είπε. Χαχαχαχ. Ω, Νάρκισσε, ω.

Να 'ταν η ζήλια ψόρα…

Είμαι στο πάτωμα.

γιατί, μπορούσες να είσαι και στο ταβάνι?

Μέχρι στιγμής πάντως, και Έλανορ και Φρίντομ, από ότι βλέπω έχουν κάνει πολύ καλή δουλειά αυτές τις 2 μέρες. Όσοι λέτε πως αγαπάτε το φόρουμ και θέλετε το καλό του, σταματήστε την κλαψομουνία (το είπε και ο Πουλικάκος) και στηρίξτε τους…

Σβήστηκε ποστ μου για το “μ@λ@κί@”.
Κρίμα

Ρε δεν έχουμε ανάγκη τη στήριξη σας…

Εμπρός περήφανα παιδιά. Επιτεθείτε. Ειρωνευτείτε. Βγάλτε τη χολή σας ξέρω γω.

Έλεος δηλαδή.

Eίπατε ότι βάλατε δυο μοντς που ταιριάζουν με την ομάδα :!:

όταν είσαι έτσι επαναστατικός μπορώ να πω ότι κάτι παθαίνουν τα ένστικτα μου.