Nfl

Εγω σε αυτη την λιγκα δεν εχω παραπονο.625 ποντους υπερ.Μεγαλη διαφορα απο τον δευτερο.
Στις αλλες δυο λιγκες ενω ειμαι 5ος-6ος σε ποντους υπερ ειμαι στο 2-3.Λιγη τυχη παραπανω δεν θα εβλαπτε αλλα εκει επειδη ειναι 12 ατομων ειναι λιγο δυσκολα να κανεις μεγαλες αλλαγες στο roster.

Πειτε τιποτα ωρε !
Περιεργη χρονια η φετινη σιγουρα.

Ναι, ρε μιλάτε καθόλου.
Εγώ με ντεθ τα λέμε nflgreece συνήθως :stuck_out_tongue:

Σίγουρα περίεργη η φετινή. Φτωχότερο θέαμα από πέρυσι και με πάρα πολλούς τραυματισμούς.

αντε μωρε με τους πατριοτς πια δεν αντεχω αλλο

Μαζί σου.

Τι να πω καταθληψη. 3 σερι ηττες με την επιθεση να μη τραβαει οπως ξερουμε.
Πειτε προβλεψεις για play off:
AFC

Patriots
Bengals
Colts
Broncos
Steelers
Bills

NFC

Giants
Vikings
Panthers
Cardinals
Packers
Seattle/Falcons

Εχουμε φτασει να συζηταμε τους Raiders για wild card ! Αυτα ειναι ! :smiley:

Εδώ παίζουν και οι Jags, λελ

Patriots,Bengals,Steelers και Broncos απο την μια και Cameron Panthers,Cardinals,Packers,Vikings αντιστοιχα οι πιο σοβαρες ομαδες φετος και αντιστοιχως οι 4 απο τις 6 που θα παιξουν και αναμεταξυ τους για τις θεσεις των τελικων της καθε περιφερειας.Οι υπολοιπες ομαδες μεχρι και το 10ο seed ειναι ασταθεις αν και τα εχουμε δει ολα στα playoffs !

Oσον αφορα το fantasy το draft μου πηγε καλυτερα απ’οσο περιμενα με Freeman και Hopkins να ειναι οι εκπληξεις της χρονιας και να εχω και τους δυο ! :smiley:

Tρελιάρικα πράγματα στο Packers@Lions. Απίστευτα πράγματα.

Ως οπαδος,το καλυτερο ματς που εχω παρακολουθησει.
Εχουμε τα θεματα μας φετος και για ενα ημιχρονο εριχνα απειρες παναγιες σε επιθεση και αμυνα.
Και ξαφνικα γυρναει και λες μπας και?
Επειτα κανει το 3rd and long ο stafford και λες το χουμε δει αρκετες φορες φετος το εργο,απογοητευση στο τυπικα final play και μετα αποθεωση,η απολυτη καυλα σα να μπαινει 3γκολο στο 93’ ηταν αυτο.

Δεν ειχα δει την ομαδα μου να κερδιζει με hail mary στο final play και δε μπορουσα να φανταστω ποσο απιστευτο συναισθημα ειναι.Το ευχομαι πραγματικα σε ολους του true οπαδους.

Οσο για το fantasy παμε για το 4/4 και τη κουπααααααααα :vibrate:

Εδώ το ακούσατε πρώτα, οι steelers θα ρίξουν 30 άρα στους broncos επόμενη βδομάδα

Όσο για φαντασυ deathster μεγάλο φαβορί για κούπα αλλά είμαι σε μεγάλο σερί και έχω και Odell οπότε ελπίζω

Καλή τύχη παίδες στα πλέιόφια!

Προβλέπω, κυρίως λόγω matchups, τελικό μεταξύ Deathster και Justice League Of New Orleans
με πρωταθλητή τον δεύτερο.

Εχει σκιστει ο Odell.6ο σερι παιχνιδι με πανω απο 100 γιαρδες.Εμενα οι 2 βασικες ποντομηχανες
αρχιζουνε και ξεφουσκωνουνε αλλα εχει παρει τα πανω του ο AR12 !

Steelers ανεβαινουνε οσο περναει ο καιρος και οι Raiders κερδισανε τους σιχαμενους επιτελους με Khalil Mack να ειναι απλα ισοπεδωτικος.5 sacks στο παιχνιδι και οδηγει την λιγκα.Παιχταρα μου ! Θα παρουμε και Beast Mode του χρονου και ποιος μας πιανει :smiley:

ΤΑ ΕΛΕΓΑ ΕΓΩ, 34 ΠΟΝΤΟΥΣ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ

επισης περιμενω keeper στον τελικο για να τον κερδισω αλλη μια φορα :stuck_out_tongue:

Steelers kai Seahawks 2 τρομακτικες ομαδες που το γεγονος οτι θα τα παιξουν ολα εκτος,κανει ακομα πιο ενδιαφεροντα τα play offs.Εμεις νικαμε κουτσα κουτσα αλλα δεν με πειθει η ομαδα δυστυχως,κυριως επιθετικα,ευτυχως ρολλαρει η αμυνα και εχουμε Rodgers για να κρυβουμε τις αλλες ασχημιες…

Τεραστιο ματς με Bolt Throwers,επιτελους η ομαδα μου δειχνει το κρυφο potential της.
Ετσι θελω wild card ομαδαρα με 7-7 γινεται hot το Δεκεμβρη και το σηκωνει!

Ε τι να κανω.Newton,Baldwin,Watkins ηταν σεληνιασμενοι και εμενα κρυφο χαρτι ο Woodhead !
Αν ειχα ξεκινησει Rivers και Delanie Walker θα κερδιζα αλλα που να ξερα οτι οι βασικοι θα πανε τοσο ασχημα !

καπου εδω πρεπει να αναφερθει η παραγκα του keeper που με σκιωδεις κινησεις τιμωρησε τον odell για το επομενο ματς!!

θα κερδισουμε και χωρις odell λοιπον

Τι έγινε ρε Βαγγέλη, sweep από (αυτούς) τους Ravens και μάλιστα την χειρότερη στιγμή; wtf; :frowning:

Και μην ξεκινήσουμε να συζητάμε για το στήσιμο των σιχαμένων με τους Jets για να σας αφήσουν απ’ έξω…

Πολύ περίεργη σεζόν.

Tι ακριβως εκανε η αμυνα των Cardinals στους Packers παιδες ? Τι ηταν αυτο ?