Nfl

Άντε ρε καλή σεζόν παίδες και gl σε όλες τις λίγκες μας.
Επιτέλους football ρε μαλάκες! :vibrate:

Foster μπορει να παιξει σε λιγοτερο απο μηνα διαβασα…

Στο draft που εκανα παραλληλα επαθα ακριβως το ιδιο πραγμα με Foster και τον εχασα!
Τι projections σας εδωσε? Εμενα 12-2 και 1ος. :drunk:
Μαρεσε το draft του Haliseco και του St field Hicks αρκετα

Κοιτάει κανείς τα projections; Μόνο για γέλια είναι ρε. :stuck_out_tongue:
Εμένα δίνει B, 6-8, 5.

σκορπαμε πονο οι coffee drinkers

Καλή αρχή, μπράβο! Και ο exarchia rioters τρομάζει.

Κι εγώ έχω αρχίσει καλά, αν και πολύ νωρίς ετοιμάζομαι να πετάξω λευκή πετσέτα σιγά σιγά :lol:
6-7 παίκτες μου παλεύουν με τραυματισμούς, απ’ τους οποίους οι 2 QBs μου οι οποίοι χάνουν μάλλον τη μισή τους σεζόν. Τρέμε waiver wire. :lol:

Eμενα επεστρεψαν οι περισσοτεροι και στις 3 λιγκες (εχω μονο Ρομο εκτος και περιμενω να δω ποσο καιρο ο Lacy) και εχουν παει τα μηδενικα συννεφο.0 ο Evans.Σχεδον 0 ο Blount.Αρνητικο ο Κeenan Allen.Ετσι δεν παμε πουθενα.

Devonta Freeman 33,20 ποντους ηδη και τον εχω παγκο.Και ο W/R Μarshall 11,30.
MAH FUCKING NERVES !

132 ποντους εχεις ηδη και περιμενεις και τον rodgers, ηθελες να σπασεις ρεκορ ποντων? :stuck_out_tongue:

Ξεκόλλησα απ’ τον πάτο ρε! 8)
Aπίστευτη νίκη στις λεπτομέρειες απέναντι στον St Field Hicks vol 3 με σκορ
96.60 - 95.42 (!)
χάρη σε 2 almost garbage time TDs από Jamaal Charles.
Πάμε γερά με momentum τώρα να χτίσουμε σερί!

Κοσμά, τι σκορ έκανες ρε φίλε! Δεν θυμάμαι προσωπικά να έχω ξαναδεί τέτοιο σκορ.
Μπράβο, dude!

Λοιπον ελειπα εξωτερικο week 2 & 3 και δεν ασχολουμουν πολυ και βλεπω οτι δε παμε καλα.
Το κεφαλι κατω,διαβασμα για σωστα waiver και απo week 4 ξεκιναει η ανατροπη.

Λοιπόν, Κοσμά, μετά και την 4η αγωνιστική που μας πέρασε, πιστεύω ότι έχεις σχηματίσει μια αρκετά ασφαλή άποψη για το φάνταζυ και ως rookie οφείλεις να κάνεις έναν απολογισμό για το πώς σου φαίνεται.

Μην ντρέπεσαι, ρίχτα, ομολόγα, ΠΟΣΑ ΚΑΥΛΑ ΕΙΝΑΙ;

Ελα τι ! Χαμπαρι δεν πηρα οτι ειχες ποσταρει.

Τρομερο ειναι ναι.Καθομαι σκαλιζω ολη την ωρα,μου σπανε τα νευρα με τυχαιους παιχτες που κανουν τα ματς της ζωης τους.Κλασικα πραγματα.Ειμαι 2-2,3-1 και 1-3 στις 3 λιγκες και η ομαδα του 1-3 δεν ειναι κακη απλα εχει παει η κουλουρα συννεφο.
Καταραμενε Evans !

3-0 με φορουμιτες, 4-1 συνολικά…
it’s too easy, too fuckin easy:p

Σιγά την ομαδάρα που κέρδισες χθες. :stuck_out_tongue:
Πάλι καλά που η διαφορά κρατήθηκε σε αξιοπρεπή επίπεδα.

Εγώ πλέον στο 1-4 I’m waving the white flag και θέλω να ζητήσω συγγνώμη όσους ντράφταρα/πήρα από ww γιατί σαν κλασικός αιώνιος γκαντέμης το 70% αυτών έχουν τραυματισμούς και το υπόλοιπο 30 είναι underperforming του κερατά. Τελευταίο θύμα ο Jamaal. :frowning:

Πλέον αδιαφορώ για τα ματσαπς κλπ και θα χώνω πουλέν μου ή όσους γουστάρω να βλέπω να παίζουν. Είμαι φουλ ανοιχτός σε trades, μόνο 2-3 παίχτες δεν θέλω να δώσω, οπότε αν σας γυαλίσει τίποτα περιμένω προτάσεις.

Εμενα ο charles με κατεστρεψε σε αλλο ντραφτ που ειχα σοβαρες ελπιδες. μολις εδωσα ανταλλαγη megatron για να παρω arian foster (που γενικα ειναι μεγαλη αδυναμια μου) μπας και το σωσω

μη τα παρατας ρε και συ ελεος πεμπτη βδομαδα ειναι. μεγαλυτερο προβλημα ειναι ο τραυματισμος του charles παρα το ρεκορ σου

Στο δικο μας league πως γινεται και ο Rioters εχει και Gostowski και Vinatieri ?
Τον οποιο Rioters τον ειχα αντιπαλο σε 2 λιγκες χτες.
Θα μας πει ο cowboy για underperforming ! Χα !

Nτουντ, τι μιλά ρε που κοντεύεις να φτάσεις 4-1.
Μην βγάλουμε και τις μετρήσουμε ε, σας έχω όλους. :stuck_out_tongue:

@haliseco, νταξ δεν τα παρατάω τελείως, απλά οι στόχοι πλέον είναι να αποφύγουμε την τελευταία θέση και να παλέψουμε για .500 ρεκόρ! Για παραπάνω δεν υπάρχει ελπίδα ρε, ειδικά σε 8 ομάδων league που τα ρόστερς είναι τούμπανο και το δικό σου πηγαινοέρχεται στα νοσοκομεία.
Εν τω μεταξύ δεν είδες ότι τον Bryant προχθές τον απόκτησα με trade; :lol:

Nαι εχω και αλλες 2 ομαδες ξερεις.Απο αυτην δεν εχω παραπονο.Τωρα στις αλλες αστα να πανε.
Αν σκεφτεις οτι εχω ως κυρια οπλα Lacy (x2),Cobb,Ingram,Evans(x2),Blount και ολοι σερνονται
μπορεις να φανταστεις ποσο καλα τα παω !

Ρε γυρναει απτο 1-4!
Θελεις πολυ τυχη βεβαια…
Εγω νικη ανασα με waivers τελευταιας στιγμης(Packers D και crowell)και στο 2-3)
Jordan Mathews μεγαλη φολα και τον εχω σε 3 λιγκες…
Hate Puntasy για Gurley τι θες?