Nfl

νομιζω ειναι η 4η του σεζον σε φαντασυ (εμενα η 3η)…παντως 2 τελευταιες χρονιες εχει φτασει τελικο, αλλα και τις δυο τον εχασε :stuck_out_tongue:

επισης αν εχετε καμια αλλη λιγκα με 2 θεσεις κενες, ειμαστε μεσα (εκανε και ποστ στο νφλ greece, αλλα λογικα τα παιδια εχουν κλεισει, καναμε μεγαλη μαλακια που δεν μπηκαμε πιο νωρις)

A κρίμα ρε γαμώτο, έπρεπε να προλαβαίνατε, θα είχε τζέρτζελο να συναντιόσασταν και με κανέναν από εδώ μέσα. Δεν πειράζει, βάλτε του χρόνου ε, παίζει να σας βάλουν και με ρούκις, να το πάρετε να τσιμπήσετε και δωράκι. :stuck_out_tongue:

αν εχετε κανα φιλο που να θελει να μπει (η αν εσυ Keeper πχ δεν εισαι σε καμια αλλη λιγκα) τελικα ψαχνομαστε να φτιαξουμε αλλη μια λιγκα στο νφλ greece και θελουμε αλλα 3 ατομα. αν το ψηνει καποιος ας μπει στη σελιδα τους στο fb και να δηλωσει συμμετοχη η μου το λετε εμενα

Haliseco αν εννοεις στο fb page NFL FANS GREECE εγω ειμαι γραμμενος ηδη στα παιδια απτο got game στο 2ο league τους.

Το δικο μας draft το βαζω 7 τελικα!(θα βολεψει και (λιγο) τον tidus αν το αλλο του draft ειναι 6.

Εγω παντως στο fantasy του nfl τα βλεπω με μια ωρα διαφορα τα draft hours.
Το κακο ειναι οτι ειχα γραφτει http://nfl-greece.blogspot.gr/ στην λιγκα του και μπαινω πριν
να τσεκαρω τις ωρες του draft και ειχα ομαδα ετοιμη…
Τι στον πεοντα !

Τελικα εκανε αυτοματα draft για την ομαδα μου.
Η ομαδα μου ειναι οι εξης :
QB Cam Newton
RB LeGarette Blount
RB Eddie Lacy
WR Randall Cobb
WR Mike Evans
TE Charles Clay
WR Sammy Watkins
K Dan Carpenter
DEF Arizona Cardinals

Παγκος :
QB Andy Dalton
RB Isaiah Crowell
RB Robert Turbin
WR Michael Crabtree
WR Michael Floyd
TE Crockett Gillmore

Δεν εχω ιδεα καν σε τι θεση εκανα draft και εχω την εντυπωση οτι με εκλεψε το συστημα μιας και στα mock που εκανα κανενας απο τους παικτες που εχω δεν ηταν στο τοπ-10 γενικα.Θα δειξει.

ξανα, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΩ KAΘΟΛΟΥ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ (και αφου ειδα 2 επς league και βαρεθηκα, οτι κρατησε, το κρατησε ο Nick Kroll)

ποιο το νοημα να γινεται αυτοματο draft; νομιζα ολη η φαση ειναι να διαλεγεις εσυ την ομαδα σου

Γιασονα να δεις κανα ματσακι φετος και αν ψηθεις με το αθλημα το fantasy ειναι κολλημα.

Πιθανοτατα ο deathster δεν ηταν μεσα στη πλατφορμα την ωρα του draft.
Το αυτοματο σου παιρνει τη καλυτερη Projected επιλογη στις θεσεις που εχεις need.
Στο πρωτο γυρο σου πηρε Lacy που ειναι no.3 Overall projected.

@Giasonas
Nα δεις τουλάχιστον πρώτη σεζόν The League ρε, μικρά είναι, δεν έχουν εμφανιστεί ακόμα όλοι και επίσης το Shiva Bowl (τελευταίο επ) γαμεί και δέρνει.
ShivaKamini Soma.- https://www.youtube.com/watch?v=xZKAiya64RU

Aυτόματο ντραφτ δεν υπάρχει. Όλη η φάση είναι να διαλέγεις εσύ την ομάδα σου, καλά το είπες. Αν όμως δεν είσαι online την ώρα του draft, τι θα κάνει, θα σε αποβάλλει; Θα διαλέξει ο client την ομάδα σου.

@Deathster
Πώς την πάτησες έτσι ρε φίλε; Κρίμας. Δεν μου φαίνεται περίεργη επιλογή πάντως η ομάδα σου. Ο Lacy όπου και να κοιτάξεις είναι μέσα στα 2-3 πρώτα πικς 1ου γύρου. 2ο γύρο θα διάλεξε Evans ή Cobb κλπ. Εντάξει, δεν είναι και μεγάλο χάλι, πού ξέρεις, μπορεί να εξελιχθεί καλούτσικα.
Επίσης, φτιάξε κανά predraft rankings να έχεις ένα πλάνο έτοιμο τουλάχιστον αν τελικά δεν μπορείς να είσαι στου NFLGreece.

@keeper
άντε πες και εσύ στους δικούς σου να μπούνε στην ρόκιν λίγκα, μεθαύριο είναι η μεγάλη μέρα.
Εγώ κατά 99% θα είμαι κομπλέ την Κυριακή στις 7, του NFLGreece πάει για Δευτέρα μάλλον οπότε τζιτζί. :smiley:

Eddie Lacy 3ος ? wow ! Ας το ελπισω.Πιο πολυ με χαλαει που εχω αρκετους απο Bills,οπου δεν ειναι και η καλυτερη των επιθεσεων.Ελπιζω ο Newton να μου δωκει τπτ ποντους γιατι αλλιως βλεπω να βαζω τον κοκκινομαλλη βασικο.Δεν με χαλαει η ομαδα μωρε απλα θα ηθελα να ειχα διαλεξει εγω.Θα δουμε !

Την πατησα γιατι οπου και να διαβασα ολοι λεγανε οτι τα drafts γινονται μετα το τελος της preaseason.Που να’ξερα οτι οι εξυπνοι θα το βαλουνε πιο πριν…

κοσμα μην περιμενεις πολλα απο newton, αν κρινω απο την περσινη σεζον (και μιλαω καθαρα για αυτον, οχι για την υπολοιπη επιθεση), οσο για τους bills που εχεις clay και watkins, δεν παιζει να υπαρχει ομαδα τοσο χαλια στους qb’s οσο οι bills (αντε οι τεξανς ξερωγω). θα δειξει, για autodraft δεν ειναι και τοσο κακο

@keeper
μας μενει αλλη μια θεση απο οσο βλεπω. και πες στο φιλο σου τον romophobic πως εχει το καλυτερο fantasy name που εχω δει ποτε και θα τον κερνουσα και μια μπυρα αμα τον ηξερα για το γελιο που εριξα

Συμφωνώ για Newton και να συμπληρώσω ότι έχασε για όλη τη χρονιά και τον Benjamin, (πολύ κρίμα, πολύ καλή rookie χρονιά πέρυσι) τον καλύτερό του reciever, συνδύασέ το αυτό με το κακό running game που αναμένεται να έχουν, οπότε μένει μόνο ο Greg Olsen σαν στήριγμα στην επίθεση. Οπότε καταλαβαίνεις.

Απ’ την άλλη ο Dalton, ναι μεν μέτριες και inconsistent οι χρονιές του, αλλά προσωπικά θεωρώ ότι έχει περισσότερα όπλα στην επίθεση (aj green, sanu, hill και bernard) και δεν νομίζω ότι μπορεί να τα πάει χειρότερα.
Ένιγουέι, δεν ξέρω, gl γενικά :stuck_out_tongue:
Κοίτα και κανά waiver να δεις αν ξέμεινε κανάς τίμιος starter QB.

Και θεϊκό το romophobic εννοείται, κλασικό name ομάδας fantasy.

Καλα στο συγκεκριμενο δεν παιζουν και τιποτα βραβεια απ’οσο ξερω οποτε κλαην.
Στο nfl greece ομως παιζουν και δεν βλεπω να μας αλλαζουν την ωρα και μαλλον και εκει παω για autodraft goddamn !
Με Newton-Dalton θα κανω συνεχεια αλλαγες αναλογα με το ποιον παιζουν.

Edit : Αν ειναι στις 6 του nfl greece το κανουμε πιο μετα το δικο μας ? Αν θελει 1-1.30 ωρα δεν νομιζω οτι θα μπορω να κανω ταυτοχρονα draft.Aσε που θα μπλεξω τα μπουτια μου.

εγω μπορω οτι ωρα θελετε κυριακη (εκτος απο πρωι-απογευματακι)

^Πρωί δεν γίνεται ούτως ή άλλως. :stuck_out_tongue:

Κι εγώ δεν έχω πρόβλημα.

Καντε το 8 να ειμαστε κομπλε.Αυτη την στιγμη ειναι στις 7.Αυτο και αντε καλη αρχη !

Στις 8 εχω εγω αλλο draft!
Το εβαλα 7μιση που θα χεις ξεμπερδεψει σιγουρα με το αλλο σου.
Εμενα του nfl Greece χθες μου πηρε 1 ωρα και 10 λεπτα.
Θα κανω λιγο Multitasking με το επομενο αλλα challenge accepted!

[SIZE=4]DRAFT ΚΥΡΙΑΚΗ 7:30 ΤΕΛΙΚΟ[/SIZE]

It’s on bitches !
O νικητης της λιγκας θα παρει δωρο την δισκογραφια των Evanescencecece !

@keeper
αρχισαν ηδη οι δικαιολογιες, αλλα οι coffee drinkers δε χαριζονται, αρχιζεις τη σεζον με 0-1να ξερεις!
@deathster
μπορω να αλλαξω δωρο γιατι ηδη εχω 2 απο τα 3 τους? :-s

αντε καλη σεζον και κιπερ θα παρω εκδικηση για τον φοστερ να το ξερεις :!: