Nfl

Ωραια τη φτιαχνω εγω τη λιγκα αν δεν εχετε προβλημα και στελνω στοιχεια εδω,πες του φιλου haliseco (δε παιζει να μαζευτουμε 8 απο εδω).

Απλα πειτε μου ωρα/μερα για το draft για να μας βολεψει ολους.
Να προτεινω Κυριακη 6 Σεπτεμβριου 4 το μεσημερι(ωρα Ελλαδας).
Το βαζω αργα για να χουμε καλυτερη εικονα απο τραυματισμους,τιμωριες για να μη φαμε πικρες στο draft οπως περσυ με Peterson πολλοι!

Πειτε αν ειστε οκ και τη φτιαχνω απο τωρα

Επισης πειτε την αποψη σας για τα ατομα,εγω λεω 8αρα για να ειναι οσο πιο φορουμικη γινεται.
Αλλιως βαζουμε ολοι φιλους μας και φτανουμε μαλλον 10 οριακα και 12.

Mέσα ναι, φτιάξτην! Κι εγώ 8άρα θα προτιμούσα, τζιτζί μου ακούγεται. Να κάνουμε και ένα χαλαρό draft επιτέλους χωρίς τις αγωνίες των 10 και 12.

Κυριακή στις 06/09 καλό ακούγεται, αν και είναι πολύ νωρίς να πούμε όλοι σίγουρα οκ από τώρα υποθέτω.

Μεσα για 06/09.Θα υποκυψω και θα καψω το κεφαλι μου στο τελος με 3 λιγκες !

φτιαχτε τη λιγκα και ποσταρετε το λινκ εδω μαζι με το password…6/9 καλο μου ακουγεται και μενα. ο φιλος μου ειναι μεσα παντως

6/9 εχει και το Nfl greece.Πλακα θα εχει να παιξει κανα τριπλο draft να μπλεξω τις μπουταρες μου.

4-6 είπε ρε. Κάτσε να δούμε, δεν είναι τίποτα σίγουρο ακόμα.

DONE!
Draft Κυριακη 6 Σεπτεμβριου* στις 6 το απογευμα(Δεν ειχε πιο νωρις,υποθετω πως κλεινει ο server καποιες ωρες)

League ID: 3495399
League Password: monomaiden

Πατηστε εκει που λεει received invitation και βαλτε τα παραπανω στοιχεια!
Καλη μας αρχη!
Πειτε και σε καναν αλλο η φιλους σας και για οποια θεση δε γεμισει θα πω στους δικους μου!
Καλη μας αρχη

Να αλλαχθεί ο κωδικός παρακαλώ πολύ, άκου εκεί μόνομέιντεν, θα μας κάψει το ντραφτ μαλάκες ξεκολλάτε.
Μετά τις 4 δική μας ώρα ανοίγουν καθημερινά τα ντραφτς να ξέρετε.

Επίσης, ημερομηνία 6 Αυγούστου. Λίγο νωρίς δεν είναι για το '16 ντραφτ; :stuck_out_tongue:

μολις μπηκα με hebrew square coffee drinkers

Χαχα το αλλαξα!
Tidus τι ομαδα υποστηριζεις?
Αν εχετε νο1 pick sto draft τι θα παρετε?
Εγω μαλλον Peterson με Bell και Lacy απο κοντα

Haliseco παιζουμε πρωτη αγωνιστικη :blues:

Mπήκα κι εγώ, Hate Puntasy Team Names η ομάδα μου. 8)

Εγώ είμαι Cowboys, ενώ συμπαθώ Raiders και (λιγότερο) Saints.
Εγώ προσωπικά θα προσπαθήσω σκληρά να ακολουθήσω την ντραφτ order που έχω στο μυαλό μου, θέλω να δω αν θα τα καταφέρω φέτος. Bell εγώ αν έχω 1st pick.

δεν καταλαβαινω τι κανετε, αλλα παρακολουθω με παθος

Nα δεις The League να καταλάβεις.

Oι Bolt Throwers ειναι ετοιμοι !
3 λιγκες.Κατευθειαν στα βαθεια.Οχι μια,οχι δυο,αλλα τρεις !

Haliseco πες του φιλου σου να μπει!
Επισης αν μεχρι Πεμπτη-Παρασκευη δεν εχει εμφανιστει κανας φορουμιτης η κανας φιλος σας θα πω στους δικους μου…

Σας πειραζει να το κανουμε το draft Κυριακη 7 το απογευμα αντι για 6?
(Haliseco βαλε το φιλο σου!)

ελα ρε, δικιο εχεις, πινιγομαι και το ξεχασα. θα του στειλω μηνυμα τωρα

εδιτ
δε με πειραζει εμενα να γινει στις 7

Φακ, είναι πολύ πιθανό να έχω το ντραφτ στη λίγκα μου στο NFLGreece Κυριακή στις 6. Το κόβω να μπλέκω τα μπούτια μου και να τα κάνω πουτάνα. Και το κακό είναι ότι μάλλον δεν θα ξέρω σίγουρα μέχρι αργά μες στην εβδομάδα.

Ξέρει κανείς αν επιτρέπεται στο nfl.com να έχεις ανοιχτά δυο παράθυρα στον client με 2 ντραφτς ταυτόχρονα; Δεν βλέπω γιατί να μην γίνεται, αλλά ας πει κάποιος αν ξέρει.

tidus δεν ξερω αν ειναι το αλλαζουμε για να μπορουν ολοι…ο φιλος μου ειναι ο st field hicks

Ναι ρε θενξ, αλλά όπως είπα παίζει να μην ξέρω μέχρι αργά στην εβδομάδα. Δεν μπορώ να σας πω Παρασκευή ξέρω γω “μάγκες το κάνουμε σήμερα ή αύριο καλύτερα;” :stuck_out_tongue:

Οπότε το καλύτερο προς το παρόν είναι να το αφήσουμε όπως είναι και να αρχίσω προσευχές στον Κθούλου να μην πέσουν μαζί.
Αν αλλάξει κάτι, πχ αν αποκτήσει προβάδισμα τρελό το ντραφτ του nflgreece για Κυριακή 6 ξέρω γω θα σας ενημερώσω άμεσα μήπως και το αλλάξουμε.

btw τι εμπειρία έχει ο φίλος σου haliseco;