Nfl

League 2, Dallas Suncity Cowboys είμαι εγώ.
Εγώ το έχω στις 6 το απόγευμα.

και εγω εχω ντραφτ στις 8 την κυριακη. μπορω πιο νωρις οτι ωρα θελετε

Εγω ειμαι στην χωρα των Entombed και μενω στον ξα και κυριακη θα εχουμε κοσμο οποτε λιγο δυσκολο.Δεν με πειραζει καθολου ομως το auto-draft.Ετσι και αλλιως ωραια περναμε μεσα στη σεζον !

[B][U]Το εβαλα Κυριακη στις 6…[/U][/B]
Deathster μπορεις να βαλεις τη σειρα με την οποια θελεις και να σου παιρνει τον πανω πανω αν ειναι διαθεσιμος αν ειναι να εισαι offline,τουλαχιστον για τους πρωτους γυρους γιατι μετα φανταζομαι βαριεσαι :stuck_out_tongue:

Ε καλα τωρα δε γαμιεται.μπορει και να μπορω τοτε.ετσι και αλλιως καλα το παει.

Kι εγώ autodraft λοιπόν μαζί με Deathster. Να δούμε ποιος θα είναι πιο κωλόφαρδος ρε φίλε.:smiley:

Άντε καλή τύχη σε όλους και καλή σεζόν να έχουμε.

Θελετε να το βαλουμε Δευτερα απογευμα-βραδακι? Κριμα να κανετε autodraft παιδια!

Εγώ Δευτέρα κατά τις 9 δεν έχω πρόβλημα.
Aλλά και πάλι, δεν έχω πρόβλημα να κάνω autodraft, ειδικά σε μια λίγκα των 8 ομάδων.

Νο problem απο μενα.Απλα αυριο περιμενουμε κοσμο κατα τις 7 ωρα ελλαδας και θα εχουμε ετοιμασιες.Βρωμοελληνες ακομα και στη Σουηδια.

Παιδια το εβαλα [B][U]Δευτερα στις 9[/U][/B] γιατι δε μπορει tidus, πιθανως οχι ο deathster και τελικα ουτε ενας δικος μου.
Sorry για την αλλαγη τελευταια στιγμη αλλα μαλακια να λειπουν 3 ατομα

Δευτερα 9 seems legit ! Παμε μωρη Βolt Thrower :band:

εγω ειμαι οκ και για δευτερα

Τελεια! Μεσα και ολοι οι δικοι μου, οποτε [B][U]Δευτερα 9[/U][/B] τελικο!

:football:

αρχισα να παρακολουθω και εγω nfl απο το τελος της περσινης σεζον αλλα δεν εχω εντρυφησει καθολου ακομα σε παικτες και ομαδες

λεω να υποστηριζω seahawks

Welcome! Σιγά σιγά θα τα μάθεις απ’ έξω, ειδικά αν ασχοληθείς και με φάνταζυ. Που θα ασχοληθείς, σιγουράκι. Αν δεν κάνω λάθος, έχεις δει και The League, οπότε ευκολάκι. :stuck_out_tongue:

Seahawks, ε; Πώς κι έτσι;

The League εχω δει αλλα δεν θυμαμαι και τιποτα περι του nfl. Τοτε δεν με ενοιαζε και το να τα προσεχω.

Στους αγωνες που εχω δει μου αρεσαν οι Kansas City Chiefs γιατι επαιζαν πολυ καλη αμυνα και οι Seahawks γιατι ειχαν πολυ καλη επιθεση αν και μαλλον δεν ειναι τοσο αντιπροσωπευτικα τα ματς που ειδα.

Μετα οταν εγινε η συγκριση στους quarterbacks διαλεξα Seahawks

Καλα οι Chiefs παιζει να ειναι η πιο βαρετη ομαδα στο νφλ.Οι Seahawks εχουν σταθερα παρα πολυ καλη εως και τρομακτικη αμυνα τα τελευταια χρονια και με τον Wilson QB εχουν και αρκετα ενδιαφερουσα επιθεση.Βεβαια ο τυπος στο μισο ματς τρεχει να σωθει αλλα δε βαριεσαι.

Raiders πανε μια χαρα φτου φτου μην τους ματιασω.Στο φανταζι με εχουν σακατεψει οι τραυματισμοι και οι κακες επιλογες στο ντραφτ.Δε βαριεσαι !

*Νικη χθες στο πρωτο ντερμπυ που παρακολουθω ως οπαδος. Ειδα μονο το πρωτο ημιχρονο που παιζαμε πολυ καλα και ηταν να απορεις λιγο με την “καλυτερη επιθεση” της Atlanta. Τελικα απ’ ότι ειδα σημερα το γυρισαν και μας χαριστηκαν και οι διαιτητες στη τελευταια φαση με το pass interference.

*Ειδα 15-20 βιντεακια απο εδω Top 100 Players of 2016 και αρχιζω να μαθαινω και παικτες.

*Απο την πρωτη φορα που ειδα αγωνα, μου εκανε θετικη εντυπωση η αναλυση που γινεται απο τους εκφωνητες σε καθε play με τα σχεδιακια. Χθες πχ εγινε ενα sack και στο πρωτο replay αντι να δειξει τον de που προλαβε τον qb, εδειχνε τον cb που δεν εδινε χωρο στον wr με αποτελεσμα να καθυστερησει ο qb και να κοπει. Σε καποιον πρωταρη σαν και εμενα αυτο ειναι πολυ βοηθητικο για να καταλαβει το παιχνιδι καλυτερα.

*Ειμαι πολυ ατυχος που εγινα Seahawks και δεν προλαβα τον Marshawn Lynch.

Mα Seahawks και εσυ ρε σιχαμενε ? :grin:
Σκληροτραχηλη ομαδα που προσπαθει να βρει τα πατηματα της μετα απο την αποσυρση του Beast
Mode γιατι μεχρι τοτε ηταν run first ομαδα.Το μοναδικο τους προβλημα που μπορει να τους κοστισει ειναι η offensive line μιας και ο Wilson τρωει πολυ ξυλο.
Κανεις μας δεν ξερει εντελως το παιχνιδι και ολους τους κανονισμους αλλα σου προτεινω την αλλη Κυριακη να βρεις κανα στρημ για το redzone να ευχαριστηθεις football.