Nfl

Η αλήθεια είναι ότι μόνο ο Bellichick ξέρει τα πάντα από κανονισμούς. :stuck_out_tongue:

Όντως ήσουν άτυχος που έχασες τον Lynch. Πολλές φορές ήταν απόλαυση ο πούστης: https://www.youtube.com/watch?v=odRprM5At-A
Κι εγώ 3-4 χρονιές που ασχολούμαι, χαίρομαι που πρόλαβα να τον δω όσο πρόλαβα.

Και ναι, οι Κυριακές σου πλέον είναι γεμάτες, jtn. Φούτμπολ, redzone και ματσάκι της αγαπημένης σου ομάδας πάνω απ’ όλα.- :slight_smile:

Richardson

Baldwin

Wilson

Είδαμε και butt catch μετά απ’ το butt fumble. Έπικ σταφ.
Κατά τα άλλα κλασικά πραγματάκια, σπρωξιματάκι στους Σίχωκς, τρελός Ρότζερς που αν δεν ολοκληρώσει σεζόν χωρίς hail mary κάτι θα πάθει, μια κακή ομάδα που όχι μόνο δεν αξίζει να παίζει postseason, συνεχίζει κιόλας, και όλοι ψάχνουμε να δούμε πότε θα σταματήσει η κωλοφαρδία στο πρόγραμμα των Πάτριοτς.

Όλα blowouts τα ματσάκια, ελπίζω να απολαύσουμε φούτμπωλ στα divisionals.

βλεπω τι προστασια εχει ο rodgers και τι o wilson και με πιανει καταθλιψη

Έχει αρκετά καλύτερη offensive line ο Ρότζερς, αλλά δεν την λες και πάλι φοβερή προστασία. Απλά είναι φανταστική η ικανότητα και των δύο να κάνουν extend και να ολοκληρώνουν plays, ο μεν Ρότζερς κυρίως να χορεύει μέσα, έξω και τριγύρω του πόκετ και στο τέλος να πασάρει, ο δε Γουίλσον κυρίως να πηγαίνει σε runs.

Αν θες να δεις τον ορισμό της προστασίας και τι σημαίνει textbook offensive line, τσέκαρε τι κάνουν οι Cowboys τα τελευταία 4-5 χρόνια.

Ε ναι τι θα ελεγες εσυ παλιοcowboy.Textbook my ass.Eχει τραυματιστει ο Ρομο 47 φορες ! :smiley:

αναμενόμενα φανταστικη gaga χθες

2 Likes

^λολ

Κατάθλιψη.-
Δεν παλεύεται άλλο.

Υπομονή τώρα 6-7 μηνάκια. Κάθε φορά που μου έρχεται στο μυαλό το πώς θα περάσουν, κλείνω τα μάτια και σκέφτομαι το πότε αρχίζει η δεύτερη σεζόν του Stranger Things και ηρεμώ.

Ρε τομπούστη τον Tom Brady.

Τίμια η Bouchard, βγήκε το ραντεβού: https://www.washingtonpost.com/news/early-lead/wp/2017/02/16/eugenie-bouchard-takes-fan-on-date-at-nets-game-after-losing-super-bowl-bet/

1 Like

Tι λέει, θα στώσουμε καμιά λίγκα και φέτος;

Οι περσινοί τουλάχιστον ενδιαφέρονται;

Εγω μεσα με Giants

Μεσα και εγω φυσικα!
Aντε να μαζευτει κοσμος απο εδω να γινει αμιγως rocking league.

όταν μετατρέπεις την χειρότερη offensive line σε πλεονεκτημα

ή όταν δεν σου στοιχίζει η offensive line επειδη παιζεις απεναντι στους Colts

Μα καλα, ειχαμε τετοιες ματσαρες στα πλεηοφφς ως τωρα και κανενας δε σχολιασε τιποτα?

Τελος παντων, ολα καλα τελος καλο στη φετινη σεζον, απο τη στιγμη που εχασε o Brady. Ποσο μαλλον οταν χανει με αυτες τις φασεις στο παιχνιδι:

  1. Επικο FAIL:
  1. Οι Eagles κανουν πετυχημενα αυτο που επιχειρησε ο Brady, αλλα με touchdown:
  1. Το καλυτερο σημειο ειναι που ξεκιναει το βιντεο με τη φραση “no doubt in my mind that it will happen again” αλλα τελικα… ελα που δε συνεβη.

Με στεναχώρησε πολύ ο χθεσινός τελικός…Κρίμα
(Κάτι μου λέει αγαπητέ ότι δε θα τα βρούμε καθόλου περι Brady)

ψευτοgoat o system qb

Έλα δύο βδομαδούλες μείνανε για το άθλημα της καρδιάς μας!

Καλή επιτυχία στις φάνταζυ λίγκες σας όσοι παίζετε.

1 Like

2 Likes

Σκατα στους Patriots, κατα τα αλλα μπορω να σεβαστω τους παραπανω κανονες, γιατι οχι.

1 Like