Nfl

Προβλεψεις για τα προημιτελικα:

Buffalo Bills αν και λατρευω Mahomes
Tennessee Titans γιατι προσφατα επισκεφτηκα το Τενεσι και το λατρεψα, και μισω το Ohio (!)
Tampa Bay Buccaneers γιατι ο Brady ειναι παντα τεραστια απειλη
Green Bay Packers γιατι πιστευω θα πανε Superbowl

1 Like

υπαρχει φαβορι φετος για το superbowl?(περυσι ειδα το πρωτο μου κ εμαθα τους κανονες)

1 Like

Γενικα θεωρω οτι θα ειναι τεραστια εκπληξη αν δεν το παρει μια εκ των Bills, Chiefs, Packers

1 Like

οι ταμπαμπαιοι???

Οι Chiefs ήταν αρκετά ασταθείς στην κανονική περίοδο, αλλά βλέπω ότι πιάνουν ρυθμούς. Θα ήθελα να δω Άαρον να το σηκώνει, το αξίζει ο παίχτουρας. ΤΒ με Μπρέιντι είναι πάντα επικίνδυνοι αλλά νομίζω ότι κάτι τους λείπει, χωρίς να προσδιορίζω τι ακριβώς. Μπιλς είναι πιθανώς η πιο πλήρης ομάδα. Καλά τα λέει ο Q.

Δείχνει μήπως το fox στη nova τα play off?

Όχι, έχει χρόνια που τα έχει κόψει.
Αν σε ενδιαφέρει, στα 20 ευρώ είναι τώρα το gamepass, ΄και έχεις πρόσβαση από τώρα μέχρι τέλη Ιουλίου.

1 Like

Εξαιρετικά δύσκολο για προβλέψεις το ντιβίζιοναλ, ειδικά το Bills-Chiefs.

Δικά μου προγνωστικά:
Rams@Packers
Bills@Titans

2 Likes

Προβλεψεις για σημερα και αυριο

Titans
49ers
Rams
Chiefs

Παιξτε τα αντιθετα και χαρειτε το καινουριο σας εξοχικο

2 Likes

Αρχιζω να μετανιωνω το οτι δεν σε ακουσα.

Εχασες το πρωτο, εχουμε 3 ακομα :stuck_out_tongue:

2 Likes

1 στα 2 κλαίω

Αρκετά μεγάλη έκπληξη ο αποκλεισμός Packers

1 Like

Την προηγουμενη βδομαδα επιασα 5/6. Πιστευα πολυ στο upset των Patriots και μολις ειδα 0-14 πρωτη περιοδο ειπα νταξει δεν πειραζει του χρονου.

Ειδα το πρωτο ματς, αστεια περιπτωση. Tannnehill, έχεις 54789435 ευκαιρίες να πας για ενα field goal, ασε τις προσπαθειες για τα 1st down. Ο αλλος εχει πεσει κατω 9 φορες. Κι αποκλειεσαι. Γκουντ λακ νεξτ ταιμ.

Οσο για τους Πακερς, δεν ειδα το ματς (ηταν πια πολυ αργα), αλλα ο ταλαιπωρος ο Ροτζερς δεν μπορει να φταιει επειδη τα κρυωναν τα χερακια και τα ποδαρακια του special unit. Ή μπορει να φταιει; Δεν ξερω, ΗΡΕΜΑ ΡΩΤΑΩ.

Φοβερή αυτοκτονία Ραμς

Edit: Πάλι καλά αν και τους άξιζε να χάσουν

Καλά δεν είχαν πάρει και διαφορά 30 πόντων, 2 TD μπροστά ήταν. Δεν νομίζω ότι τους άξιζε να χάσουν κιόλας, ειδικά αφού η τελευταία φάση του ημιχρόνου ήταν μαλακία σφύριγμα.

Επικό τέλος βέβαια.

Αλλά αυτά που γίνονται στο Κάνσας Σίτι δεν τα έχω ξαναδεί. 25 πόντους από τις 2 ομάδες μέσα στα τελευταία 2 λεπτά. Χαμός απλά

Παιζανε με το χρονο κι ο Brady κατεβηκε το γηπεδο για πλακα. Παντως εκανα ενα ωραιο 3/4.

2 Likes

Θα θελα να δω Chiefs-Rams

2 Likes

Απίστευτα ματς τα δύο χθεσινά, το δεύτερο καλύτερο απ’ το πρώτο.
Αποζημίωσαν για τα μεχ πλέιοφ μέχρι στιγμής

Υπέροχη Δευτέρα, απ’ τις σπάνιες υπέροχες Δευτέρες. Ματσάρες, χιόνια, μπρέιντι εκτός πλέιοφ
τι άλλο να ζητήσει κανείς;

Τρελαθηκα με τα δυο παιχνιδια. Φοβεροι αγωνες, απιθανες διακυμανσεις.

Αν ο Μαχομς δεν γινει ο μεγαλυτερος κουορτερ ολων των εποχων θα ειναι απο καθαρη ατυχια. Λατρευω το laid back στιλ του, τις εμπνευσεις του, ειναι πραγματικα απολαυση να τον παρακολουθεις.

Κρατηστε το παραπανω ποστ, να με κοροιδευετε σε 15-20 χρονια, ισως και νωριτερα.

4 Likes