Nfl

Τι έγινε ρε.ξαπλωσα κ ήταν το Κάνσας μπροστά 21-10

Πώς γινεται να χασεις αυτο το ματς; Μου έβγαλαν λίγο υπεροπτισμό. Οι άλλοι απλώς το πίστεψαν. Μπράβο τους, αλλά δεν ψήνομαι καθόλου για το ξενύχτι σε αυτό το super bowl.

Υπεροψια νομιζω υπηρχε μονο στο τελος του Α’ ημιχρονου, που ο Mahomes το πηρε πανω του και ενω εληγε ο χρονος λεει “το χω χω” γιατι ηθελε touchdown κι οχι field goal. Το αποτελεσμα ηταν να κανουν δυο πολυ καλες αμυνες οι Bengals, και αντι να πανε στο ημιχρονο με το σκορ 10-28 ή 10-24 στην καλυτερη για αυτους, να βρισκονται πισω μονο 10-21.

Στο δευτερο ημιχρονο οι Chiefs παραλιγο να μην σκοραρουν ουτε ποντο, γιατι πολυ απλα η αμυνα των Bengals, απο εκει που ειχε εκτεθει στο πρωτο ημιχρονο, τελικα απλα δεν αφησε ουτε αναπνοη στον Mahomes.

Κριμα για μενα, γιατι ενας τελικος Bengals - Rams μου ειναι παντελως αδιαφορος. Περασαν οι δυο ομαδες που μου ειναι εντελως αδιαφορες. Παρολα αυτα θα εχω σαφεστατα προτιμηση, και ειναι φυσικα οι Rams. Μεχρι να πεθανω θα ευχομαι να χανει καθε ομαδα απο το Ohio, σε καθε αθλημα, μεχρι να διαλυθουν. Σιχαμενη κωλοπολιτεια :smiling_imp: :sunglasses:

Συμφωνώ απόλυτα. Μετά έτρεχαν να το μαζέψουν, αλλά ήταν αργά, είχαν δώσει στους άλλους ήδη ψυχολογία.

0.99 το gamepass για το Superbowl.

Washington Commanders το νέο όνομα της ομάδας

2 Likes

Για να δουμε τι θα δουμε και σημερα

Για το ζευγάρι που έφτασε ως εκεί, μία χαρά ματσάκι ήταν. Ως την τελευταία φάση είχε σασπένς, ανατροπή στο σκορ, πολλά νεύρα, οπότε καλά πήγε (για εμένα). Το ΗΤ σόου ήταν κάτω του μετρίου, ειδικά για τα γούστα μου, αλλά χάρηκα που έγραψαν στα @@ τους τις προτροπές να το πάνε “νο πολίτικα” και δεν θα ξαναβρεθεί ράπερ στο Σούπερ Μπόουλ μέχρι το 2112.

1 Like

Πολύ ωραίο ματσάκι, φοβεροί Donald-Stafford, χάρηκα πολύ και για τους δύο.
Σοκαριστικό ότι δεν βγήκε MVP ο πρώτος, αλλά τεσπα.

2 Likes

O Tom Brady ανακοίνωσε την επιστροφή του στους Buccaneers

1 Like

ffs

Πώς χάνεις λεφτά μέσα σε λίγη ώρα :rofl:

1 Like

Μοναχο για Brady ή Λονδινο για Rodgers;

Μοναχο ευκολα για εμενα. Φτηνοτερο κατ’ αρχας. Αν ειχα μερος να μεινω στο Λονδινο, ετρεχα. Βεβαια θα εξαρτηθει κι απο το αν θα βρω εισιτηρια, χαμουλης θα γινει.

Ευτυχώς θα με φιλοξενήσει φίλη στην Αγγλία, οπότε το Packers-Giants ήταν no brainer.
Το μόνο εμπόδιο τώρα αν θα προλάβουμε εισιτήρια.

1 Like

δεν ειναι και τοσο δυσκολο να προλαβεις

1 Like

Σε ποιο στάδιο παίζουν?

Τοτεναμ

2 Likes