Nfl

Ρε συ, το ειδα νωριτερα στον Σμαν. Ακριβως ιδιο με αποδοση @ 6!!! Το προτεινα σε φιλο πριν απο 20 λεπτα, εξαιρετικη αποδοση. Που ειναι αυτο; Νοβι;

Στοιχηματικα, ειμαι με Τσιφς (καπου πρεπει να υπαρχει φαβορι, αλλα η αποδοση για τη νικη τους ειναι μεγαλυτερη απο ο,τι περιμενα) και με το οβερ 50,5. Χθες εβρισκα οβερ 48,5 αλλα ανεβηκε και ας προσεχα.

Μου μοιαζουν πολυ καλα το 1 ΤD Κελτσε και οβερ 38,5 passing attempts του Μαχοουμς.

Σμαν το επαιξα κ εγω,τωρα οντως δινει 6

1 Like

Βρηκες αξια. Μπραβο. Ελπιζω να σου επιβεβαιωθει.

1 Like

Τρια ευρω εβαλε, κλαιν :stuck_out_tongue:

1 Like

Μην υποτιμας ποτε τα χρηματα που μπορει καποιος να πονταρει. Επισης, η αξια δεν εχει σχεση με το ποσα πονταρεις. Τι να του πω, “ελπιζω να χασεις”: :rofl:

Φαν μπετ ειναι. Ποσα να βαλει, 1000; Αυτα τα μπετ ειναι για να ασχολεισαι με κατι στο ΗΤ του ματς.

2 Likes

Καλα σου λεει ρε,ποσα να βαλω.μονο αν ειχα inside info😂

Φοβερή ματσαρα.

Λίγο αντικλιμακτικο το τέλος , αλλά έγιναν πολλές φοβερές φάσεις στον αγώνα. Και τεράστια plays και από Mahomes και από Hurts. Πλέον ο Μαχομς μπαίνει στα σοβαρά στην κουβέντα με τους καλύτερους εβερ, και είναι μόλις 27. Με κάνα δυο τίτλους ακόμα μέχρι να αποσυρθεί πάει πολύ ψηλά.

2 Likes

Ριανα βαρεθηκαμε χθες,με πηγε κ κουβα.κατ αλλα ομως πηγαμε καλα


1 Like

Ο Μαχοουμς απλως δεν υπαρχει. Γραφει ηδη ιστορια κι οπως ειπε ο Q, εχει ακομη πολλα χρονια μπροστα του. Ο Μεσι του NFL, βαλτε οποιο ονομα θελετε, το παιδι οχι απλως εχει τεραστιο ταλεντο αλλα διασκεδαζει αυτο που κανει. Δεν ειναι μια απλη μηχανη και το βγαζει σε φαντασια. Συνταρακτικος, ειμαι ρουβιτσος 101%.

Εξαιρετικο παιχνιδι, κατα τη γνωμη μου ενα απο τα καλυτερα των τελευταιων δυο δεκαετιων λογω της επιθετικης νοοτροπιας και των ανατροπων. Σιγουρα το φιναλε θα ηταν ακομη πιο συναρπαστικο με ενα TD και 1,5 λεπτο να απομενει στα χερια των Ιγκλς, αλλα νταξ, ενα υπερ-τροπαιο διακυβευοταν. Θα ειμαι ο τελευταιος που θα κρινει μια αποφαση τακτικης, η οποια στην τελικη θα μπορουσε να γινει μπουμερανγκ.

Ξαναπηρα το χαντικαπ +6,5 των Τσιφς οταν εχαναν με δεκα στο ΗΤ και δεν ξεραμε αν θα γυρισει ο Μαχοουμς. Ημουν σιγουρος οτι θα επεφτε ενεση για ελεφαντα αν χρειαζοταν στο ημιχρονο, αλλα πριν καν μπουν στα αποδυτηρια μπορουσες να τον δεις να χαμογελαει στα sidelines οποτε καταλαβα οτι δεν ηταν φαση “τελειωσαμε για σημερα”.

Πηρα και Νταβοντα Σμιθ οβερ 62,5 γιαρδες που βγηκαν με εκεινο το εντυπωσιακο catch στην 4η (αν θυμαμαι καλα). Εκει μπορουσε να κανει td αλλα μαλλον ειχε χασει την αισθηση του χωρου και βγηκε εκτος γηπεδου. Συμπασχω, κι εγω οταν μου σουταρουν, πεφτω απο την αλλη και λεω “ειχα χασει την αισθηση του χωρου”. Συνηθως μαλιστα ισχυει, ημουν αλλου για αλλου :rofl:

Φωναξε τον @pantelis79 σε παρακαλω και δειξε του οτι επαιξες 150 ευρω στο καθενα για να μαθει να βγαζει γλωσσα.

Ριανα βαρεμαρα, μονο hype και μαρκετινγκ, τραγουδησε playback. Ειναι ξανα εγκυος, ελειπε 7 χρονια απο συναυλιες και θα επιστρεψει σε αλλα 2-3, οποτε ηταν τελεια ευκαιρια να εμφανιστει καπου. Και το “καπου” ηταν στο τοπ λεβελ. Κατα τ’ αλλα, boriiiing.

3 Likes

Μου λενε απο το κοντρολ οτι δεν τραγουδησε πλειμπακ, το κανουν λεει οι ραπερ, ειναι σαμπλς ή/και ηχογραφουν τη φωνη τους και την ξαναπαιζουν στα καπακια. Ραπερ δεν νομιζω οτι ειναι η Ριανα, αλλα ουτε με νοιαζει αν ειναι ή δεν ειναι. Στο χωριο μου τα σαμπλς και τα προηχογραφημενα τα λενε πλειμπακ και πεφτει πατσαβουρα και ακολουθει κεσες με γιαουρτι, δεν τους χειροκροτανε.

Λες γι’ αυτό να μην έχει ξαναέρθει ο Blackie; Να φοβάται την ακραία αντίδραση του κοινού;;;;

1 Like

Του χωριου μου. Στο δικο σου μπορει να τα γουσταρουν ρε συ, δεν κρινω.

Μήπως φόραγε και περούκα;;;;

Άντε και του χρόνου!

4 Likes

image

I summon thee @schoolboy.

έπος

1 Like

3 Likes

Ωραία σεζόν και φέτο, λιγότερο τέυλο σουίφτ να βλέπαμε θα ήταν ακόμα καλύτερη.
Πάμε να απολαύσουμε πλέιοφς τώρα.

Πρώτη ενστικτώδης ευχή είναι να παίζει ντερμπάκι Browns-Ravens στο conference. :pray:

Φέτος είναι η σεζόν που έχω παρακολουθήσει λιγότερο NFL από κάθε άλλη σεζόν την τελευταία 20ετία. Δυστυχώς, μετά το καλοκαίρι οι επαγγελματικές υποχρεώσεις με πήγαν μπάλα και απλώς περιμένω να δω τα πλέι οφ και το φινάλε. Γράφτε τπτ εδώ μέσα να κάνουμε κανένα catch up πλιζ.

Δύσκολο το catch up μωρέ σε τέτοιο άθλημα, αλλά ας γράψω ό,τι θυμηθώ.
Πέρα απ’ τα κλασικά (πάρα πολλοί τραυματισμοί, 4-5 σκοριγκάμιζ, αρκετές αμφιλεγόμενες διαιτητικές αποφάσεις, διαφορετικός πρωταθλητής στην NFC East για 19η(!) σερί χρονιά, Tomlin αρνητής losing season κλπ) είδαμε ωραία πραγματάκια.

Στο πρώτο μισό της σεζόν ήταν τρομακτικοί οι 49ers, στο δεύτερο οι Ravens, που είναι και ξεκάθαρο φαβορί για μένα. Φοβερός Λαμάρ (αν και δεν φαίνεται στα νούμερα). παίζει χωρίς TE, με μισό receiver, έναν RB και μια ασταθή OL, παρόλαυτά 1st seed στην AFC και με statement wins (blowouts με 49ers, Dolphins) Έκπληξη οι Texans, με rookie QB πήραν την division τους. Χάρηκα και για τους Lions, οι οποίοι πήραν την NFC North μετά από 30 χρόνια ξέρω γω. Ο Dan Campbell κάνει δουλίτσα, είναι εμφανής, και ήταν απόλαυση να τους βλέπεις.

είχαμε και ωραία ρεκοράκια επίσης. η AFC North έγινε η πρώτη division στην SB era που είχε και τις 4 ομάδες της με winning record, ο TJ Watt ακόμα μια τρομακτική σεζόν και έγινε ο πρώτος στην ιστορία που ηγείται σε sacks της λίγκας, ο Bland έσπασε ρεκόρ των pick 6s με 5 στη σεζόν, είχαμε rookie kicker να κάνει ρεκόρ συνεχόμενων εύστοχων FGs, η άμυνα των Ravens έκανε ιστορική σεζόν επίσης
“The Ravens finished the regular season with a triple crown NFL record as the first team in history to lead the league in points allowed (16.5 per game), sacks (60), and takeaways (31).”

Αρκετά γεμάτη σεζόν γενικά.

4 Likes