Nicko McBrain vs Lars Ulrich

'Ετσι για την πλάκα… :lol: :lol: :lol: :lol:

Αφού είναι για την πλάκα, αν και οι δύο είναι της πλάκας

Lars Ulrich

Mc Brain βεβαιως…

Ulrich για το Load
McBrain για το 7th Son.

McBrain

Shmeiwsate X.

Lars ρεεεε… 8)

O Lars είναι τόσο απίστευτα κουλός (έως παραπληγικός θα λεγα) που με όποιον και να συγκριθει χάνει με άνεση.
Οπότε McBrain χαλαρά.

Nikoooo ρεεεεεεεεεεεεεεεε !!!

+1 :wink:

nicko!!!

θα μπορούσε να προσλάβει τον Ulrich ο Mcbrain για να του σκουπίζει τον ιδρώτα στα live…

:-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=

ΤΙΙΙΙΙΙ???

WHAT’S WRONG WITH YOU KID?

OH, HOLLY MOSES… 8O 8O 8O 8O

τα ματάκια μου :cry:

ΤΙΙΙΙΙΙ???

WHAT’S WRONG WITH YOU KID?

OH, HOLLY MOSES… 8O 8O 8O 8O

τα ματάκια μου :cry:[/quote]

Γιατί έχεις αντίθετη άποψη? Αν ναι μάλλον όντως κάτι έχουν τα ματάκια σου… και τα αυτάκια σου.

άσχετο, 0,5 βαθμοί μυωπίας στο ένα, 1,5 στο άλλο…

Αλλά η όρασή μου είναι άριστη! Και η ακοή μου, σε πληροφορώ.

Και ο Urlich μπορεί να μην είναι ο καλύτερος, αλλά όχι και τέτοιος υποβαθμισμός…

Mετά το St Anger και λιγά λέω μη σου πω! Εκτός και αν γουστάρεις το κατσαρολικό drumming… :lol: :lol: :lol:

Συμφωνώ ότι είναι πολύ μαλάκας αλλά δεν μπορεί να τον κρίνεις μόνο για τον St. Anger…
Μπορώ να σου πω κιόλας ότι δεν παίζει τίποτα αλλά τα “ανύπαρκτα drums” των 5 πρώτων δίσκων τα συμπαθώ πολύ περισσότερο από το κατά τη γνώμη μου, ίδιο και τουλάχιστον μονότονο κοπάνιμα του McBrain. Ώστόσο ομολογω ότι ο Nicko είναι πολύ πιο αξιόλογος άνθρωπος απ’τον καραγκιοζάκο.

Mα δεν τον κρίνω από το St Anger, απλά αυτό ήταν το αποκορύφωμα. Ο Lars είναι αντικειμενικά ένας κακός drummer. Από τότε που ξεκίνησαν οι Metallica. Απλά ενώ όλοι προσπαθουν με τα χρόνια να βελτιωθούν αυτός χειροτερεύει. :smiley:

Mετά το St Anger και λιγά λέω μη σου πω! Εκτός και αν γουστάρεις το κατσαρολικό drumming… :lol: :lol: :lol:[/quote]

Στο Invisible Kid, θυμάμαι, η μάνα μου μού την είχε πει…

“Και περνιούνται για καλοί αυτοί τώρα;”
“… Ναι ρε μάνα, γιατί;”
“Βλέπω πόσο καλοί… Σου λέει, είναι και γνωστοί. Σιγά! Αυτοί ούτε λεφτά για drums δεν έχουν.”
“Τι λες ρε μάνα;;”
“Δεν τους ακούς; Με κατσαρόλες παίζουν!”

εκεί έσκασα…

Η αλήθεια είναι ότι είναι όντως απαράδεκτος στο St. Anger( :oops: :oops: ) , αλλά στα υπόλοιπα προσωπικά δεν έχω παράπονο…