Nicko McBrain vs Lars Ulrich

nikolakis fysika…mono oi kravges tou ftanoun…:slight_smile:

Aφου ειδα τοσα παρομοια θεματα ειπα να ξεθαψω και αυτο… :lol:
On topic το ποστ του Shadowcaster ειναι απο τα λιγα σοβαρα σε αυτο το τοπικ…Να συμπληρωσω την ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΔΟΥΛΙΑ που κανει ο Lars στο Οne και στο Load (με το The Outlaw Torn να υποκλινομαι).
Το ντραμινγκ του ΜcBrain ταιριαζει απολυτα στο στυλ των Maiden oποτε και σε αυτον respect. :slight_smile:

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3: Σαν Drummer?:lol3: :lol3: Ειναι και οι δυο ΑΣΤΕΙΟΙ. Σαν Ανθρωπος τωρα…ο Νικολης!
Ειναι πιο καμενος:respect:

Nicko φυσικα γιατι γουσταρω αφανταστα το power drumming του.Ασε που ειναι ενας απτους πιο γαματους τυπους που εχω δει σε μπαντα!

Και ο lars πολυ καλος,αλλα ψηφιζω Nicko!

Ψηφ’ιζω McBrain.Απο τους καλύτερους στο κλασσικό heavy metal.εκεί που δινει ρέστα όμως είναι στην μπάντα του Pat Travers.

οπως λεει και το πρωτο ποστ … dolLars ετσι για τη πλακα :!: :!: :!:

χα και σκεφτομουν να το ανεβασω…
τελοσπαντων υπαρχουν ακομα τοσες πολλες επιλογες:
adrian smith vs kirk hammett
dave murray vs dave mustaine
janick gers vs lloyd grant
blaze bayley vs jason newsted (για φωνη, αλλα ετσι οπως το παμε και για μπασο)
kevin shirley vs μπαμπης βραχος
martin birch vs flemming rassmussen
west ham vs oakland raiders
fender vs esp
μαλλια βρασιδα vs μαλλια χετφιλντ
drumsticks lars vs drumsticks mcbrain
on topic: dollar$ :stuck_out_tongue:

αν και μου αρεσουν τρελα και οι δυο,επειδη ειμαι φανατικοσ maiden-ασ ψηφιζω mc brain…up the irons!!!

Oχι άλλο Μέιντεν vs Μετάλλικα![-X

Να βγάλουμε και ένα kirk hammet vs Dave Murray & Adrian Smith. Εγώ θα το βγάλω!!! :lol: :lol: :lol:

Δεν λεω οτι ειναι φοβερος αλλα δεν λεω και οτι ειναι gtp.
O αποπανω ισχυρισμος αποδεικνυεται με αυτο το βιντεακι…
:arrow: http://uk.youtube.com/watch?v=L_-V1mXDooA
Επισης μπορει να τον λεμε κατσαρολα αλλα στο St.Anger παιζει και γαμω τις 2κασσες! 8)

Ναι ρε μάγκες ο Lars δεν υπάρχει απλά. Φτάστε εκεί που έφτασε αυτός και μετά πείτε το.

Lars.

ok θα σας δειξω κατι που δεν νομιζω να το εχουν δει αρκετοι και πιο οn topic δεν γινεται!Σε αυτο το βιντεακι παιζουν ο lars και ο McBrain MAZI!!!ΑΛΗΘΕΙΑ!
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=v6h7J3vFUOE&feature=related
:bounce: :bow2: :eek:

Χα,χα, το 'χα 'δει!:stuck_out_tongue:

Βασικσς σαν drummer δεν μου αρεσει κανενας απο τους δυο κατα την γνωμη μου καλυτερος και τον δυο ειναι ο cliff burr ο πρωτος νταμιστας τον maiden.

Ασχετα αν οι Metallica ειναι η αγαπημενη μου μπάντα Nicko McBrain!

Προδοτη! :evil: [-X

:stuck_out_tongue:

LARS χωρις δευτερη σκεψη

Lars ulrich, ειδικα στην αρχη που ειχε και το μακρι μαλλι… Ο Mcbrain δεν ξερω ενω ειναι πολυ καλος κ μου αρεσει σαν ντραμερ μου ειναι αντιπαθητικος…

ακριβως! πω πολλοι ψηφισαν Nicho (τους χαλαει ο χαρακτηρας του Lars??)
μην ξεχναμε οτι ο Lars ειναι βασικος συνθετης ενω ο Nicko εχει μηδαμινη συμμετοχη στην μπανταρα του