Nightstalker - Live 16/10, 17/10, 14/11

Πλησιαζουν λοιπον οι συναυλιες για ενα απο τα σημαντικοτερα ελληνικα συγκροτηματα της τελευταιας 15ετιας (και βαλε). Θυμαμαι πριν κανα 4αρι χρονια ειχα παει με τον κολητο να δουμε τι στο καλο λενε αυτοι οι τυποι on stage. Ε αυτο που παθαμε ηταν πολυ ζορικο. Οσοι εχουν δει 'Stalker live ξερουν τι εννοω. Respect…

Και φυσικα με σουπερ νεο δισκακι. Ξαναμανα respect…

16 παιζουν Λαρισα,οποτε εχουμε ψηθει απο Βολο με την παρεα και θα παμε σιγουρα.Τους ειχα δει το 1995 η 1996 στο Βολο,στο Αχιλλειο(πρωην κινηματογραφος τοτε και χωρος συναυλιων) και ειχα παθει πλακα.Ειχαν παιξει μαζι με τους Ziggy Was τοτε.Φοβερα πραγματα!!!

στα live ειναι μεγαλοι θεοι:bow2::bow2:, δεν με εχουν απογοητευσει ποτε

θα παθεις κανα λουμπαγκο με τοση υποκλιση προσεχε :stuck_out_tongue:

don’t worry awake, γυμναζομαι

9 νοεμβρη προυσιαζομαι,παει το live στο αν!!![-X[-X[-X[-X

θα τους τιμησουμε και στο an και στο 8ball 8)

τους εχω δει δυο φορες .κανουν τρομερα live ,αλλα την ιδια μερα παιζουν σαλονικη και οι cannibal με ολο το death πακετο (obscura κλπ) και προσωπικα θα προτιμησω τους δευτερους…

αυριο λαρισα θα ειμαστε εκει και λογικα και την επομενη στο 8ball παλι μεσα…

Για Πατρα τπτ;

Οι Stalker είναι κατεξοχήν live μπαντα και ο Argie δεν μας έχει απογοητεύσει ποτέ στις 10++++ φορές που τους έχω δει. Αν και η 2η κιθάρα λείπει κάπως, εννοείται μην το χάσετε. Και με τον καινούριο δίσκο να τα σπάει θα έχουμε show.

Μολις γυρισαμε απο Λαρισα.Ο,τι και να παω ειναι λιγο.Φανταστικο live,απιστευτο.Και να μην ξεχασω να πω μπραβο για ενα απο τα support group που απλα ειναι πιο κοντα στον ηχο μου,τους Flying High,που ηταν πολυ καλοι και με εναν κιθαριστα τρομερο,και απο σκηνικη παρουσια και απο εκτελεστικη ικανοτητα!Οι Νightstalker ηταν κολαση!!!

πισω σαλονικα και γω…
nightstalker δυστυχως προλαβα ενα τραγουδι (διοτι εφευγε το τρενο…) και ο ηχος ητανε σκατα…θα τσεκαρω ομως σημερα στο 8ball…
οι λογος που πηγα λαρισα ητανε για τους flying high οι οποιοι ειναι φιλαρακια… χαιρομαι που αρεσανε στον jiopas…επαιξαν οντως πολυ καλα…
και οι hidden in the basement ομως οργωσανε…

Ναι,φιλαρακο μου οργωσανε και οι αλλοι πραγματικα,δεν αντιλεγω.Για το ειδος τους τους ηταν πολυ καλοι,καταφεραν να κανουν τρελο σαματα και να ξεσηκωσουν το μαγαζι.Απλα δεν ειναι το στυλ μου,ειμαι πιο παλιοροκας και ποζερας εγω.Απο εκει μεσα ακουσα οτι τα φιλαρακια σου ειναι απο Τρικαλα,ισχυει?Πραγματικα πολυ καλη μπαντα.Αν δεσουν κι αλλα τους βλεπω να τραβανε ψηλα.Ο κιθαριστας ειναι για μεγαλα πραγματα!!!

ναι απο τρικαλα ειναι η μπαντα…
:slight_smile:

Ξερουμε ποσο θα εχει το εισητηριο για το Live στο Αν?Support bands υπαρχουν?

12 ευρώ, μαζί με Vibratore Bizarro και 1000mods.

:smiley: ΕΚΤΑΚΤΑ :smiley:

Αξιολογότατα τα support αλλά την συγκεκριμένη βραδιά μας ενδιαφέρουν μόνο ώστε να δουμε και Ulver kai Stalker :stuck_out_tongue:

Θα πάει κανείς εδώ;

(Που δεν θα πάει Ulver?)

Εγώ το σκέφτομαι, έχω καιρό να δω τους Nightstalker…